WiBe veinide maitsmine

teisipäeval, 25.aprillil 2023, vahemikus kl 12:00-18:00

Olen vahepealse ajaga WiBe portfelli kõvasti uuendanud. Vaata palun juurde lisatud hinnakirja, kus suure osa sinisega märgitud uutest tootjatest ka lahti teeme. Samuti osad vanad-head, mis kevad-suvisesse hooaega sobivad ja millel ka laoseis on.

Kokku avaneb 50+ erinevat veini.

Sealhulgas: 2 uut šampanja-väiketootjat Gallimard ja Geoffroy, Provence ülivärsked BIO-rosed, ühed parimatest Alvarinhodest Vinho Verdes, mida viimasel ajal maitsta olen saanud, Austria mitte-nii-tuntud ja suure Weinviertel veinipiirkonna üks säravamaid staare – Ingrid Groiss.

Lisaks on mulle saadetud näidiseid, mille tellimise otsus sõltub maitmise tulemustest – selles osas oleks Sinu abi eriti oodatud!

Vaata ise, mis kell Sulle kõige paremini sobib tulla. Oma kolleegi võid samuti kaasa haarata, ongi parem nõu pidada. Maitsmine on formaadilt selline, nagu tegime vahepealsel kinnisel ajal – veinidega tutvuda saad ise ja just sulle sobivas tempos.

Kui tuled, saada mulle palun ka vastuskiri tagasi, et teaksin sobivas koguses materjale ette valmistada. Degusti asukoht ikka SIP Tallinn, Telliskivi 62.

MAITSMISENI!

Urmas Linnamägi / WiBe OÜ / 5110500 / urmas@wibe.ee