Liikmed

 

Aavik Mildred
Aasmann Helen
Aedla Hannes
Alaküla-Kuuler Tiina
Allorg Iris
ANDERSON AGNES
Aps Evelin
Askileiskiri Kadi
Ast Anneli
Borzenko (Hilimon) Merli
Borzenko Denis
Eeskivi Tiia
Eensalu Jaak
Eigi Tanel
Einpalu Madis
Ellen Merike
Eloranta Peke
Fatkina Moonika
Hallaste Gloria
Hermann Eliise-Hanna
Hermanson Inga
Hinsberg Siim
Ilves Janika
Jakobson Maria
Juus Pilvi
Jõgis Katerina
Jürmann Triinu
Kaares Toomas
Kaasik Erno
Kaha Aivar
Kaljo Kai
KALJUVEE-O’BROCK Triin
Kalm Angela
Kapten Karin
Karolin Aare
Karu Ilola
Kasela Rein
Kesküla Liina
Kiho Kristjan
Kivistik Maris
Kolk Evelin
Koppel Mari
Kozlova Inga
Kruusimaa Merilyn
Kudinova Natalja
Kullamaa (Uibo) Els-Maria
Kuusk Terje
Kuusk Jüri
Käesel Karl-Märten
Kälissaar Kairi
Kärema Egon
Kärk Kersti
Küttim Meeli
Küüts Merle
Laaniste Andrus
Larkina Angelika
Lees Sirli
Leinbok Kaja
Leis Ketri
Leljuhh Nadežda
Lepp Kristel
Lepp Verner
Liiv Livika
Ligi Lauri
Lilleleht Kevin
Lindfors Moonika
Linkgreim Margus
Ljadov Kristina
Luik Erti
Lukanen Ulrika
Markii Kristjan
Matkamäe Valdo
Matto Hillar
Mäe Anne
Mägi Marko
Mängel Ülo
Niit (Koitla) Kristel
Nikkel Anna-Mari
Nõmmik Kristel
Ojaots Laura
Ojase (Vaikla) Anu
Ojaveski Ene
Ossipova Zanna
Paap Külli
Paimets Elari
Pajula Arne
Park Liina
Parre Mikk
Past Aune
Pedjasaar Tarmo
Peremees Andre
Peterson Merily
Peterson Priit
Peäske Kristjan
Pihlik Oskar
Pikand Anne-Mari
Pilve Ilona
Piunova Jekaterina
Priimets Ene
Pogrebnoi Alex
Poljakov Andres
Poolak Indrek
Poom Kristi
Puss Kadri
Puntussova Neto Anastassia
Puur Piret
Pärn Alar
Rahu Aron
Rahumaa Marek
Rannast Kadri
Reimann Maret
Reinhold Karoline
Reinok Enel
Remmel Kristina
Roosaar Ritta
Roosipõld Anne
Saar Krista
Saarlaid (Koppa) Karin
Saloranta Victoria
Sapožnin Vladimir
Sarapuu Tarvo
Sildre Reet Melia
Soom Mihkel
Stamm Alo
Sukles Maret
Suursoo Virge
Sära Viktor
Särki Sven
Talumaa Ülari
Tamm Kadi-Liis
 Tammelaan Küllike
Tiik-Koppa Relika
Tiimus Ülle
Tiimann Nele
Timmermann Matti
Tohver Mari-Liis
Toomel Piret
Tude Margit
Tuisk Katrin
Turk Tanel
Tuus Anneli
Türk Kristel
Uibo Janeck
Vahermets Peep
Valdre Ülle
Valkijainen Maret
Varblane Kristiina
Vasser Kurmet
Vavulina Svetlana
Viigipuu Kaili
Viilmann Kristhel
Viital Jüri
Vipper Aivar
Virro Keiu
Voit Toivo
Voll Vahur
Zaštšerinski Jana
ZELINSKI Maarja

Auliikmed

ESA on seni välja jaganud neli auliikme tiitlit. Sellise staatuse on saanud kolm väga tänuväärset ja silmapaistvat oma ala spetsialisti:

Rein Kasela

ESA asutaja ja esimene president
Manipenny OÜ
www.manipenny.ee
Tel:5014547

Patrick Pages

Hôtel-Restaurant Chantoiseau
Monsieur Patrick Pagès
Route du Haut
48220 Vialas
Tel: 04-66-41-00-02
Fax: 04-66-41-04-34

Kolme tärni hotel Chantoiseau, 17.saj. pärit loss asub Cévennes Rahvuspargis, umbes 50 miili Nîmes linnast loodesse.

Nädalased kokakursused võimalikud nii individuaalselt kui ka grupiga (5-12 in.) Seda võimalik korraldada maikuust kuni juulini või siis septembrist novembrini.

Guy Bonnefoit

Monsieur Guy Bonnefoit
Gastronomie- und Hotelberater

Drosselweg 2a
63755 Alzenau
Germany
Telefon: +49 6023 10 03
Telefax: +49 6023 3 03 93
www.bonnefoit.de

 

Matti Timmermann

 

Eesti Sommeljeede Assotsiatsioon üks asutajatest ja pikajaline Eesti Sommeljeede Erakooli õppejõud. Aastal 2018 ESA aastakoosolek andis phehäälse otsusega Matti Timmermannile ESA Auliiime staatuse suure panuse eest Eesti Sommeljeede harimisse ja järjepideva veinikultuuri arengu edendamisesse. Tema kirg ja pühendumus on olnud paljudele sommeljeedele inspiratsiooniks ja eeskujuks.

 

Teenelised liikmed

Urvo Ugandi

Kristjan Peäske

Arne Pajula

Liina Kesküla

Margus Linkgreim

Kristel Nõmmik

August Alop

Kadri Kroon

Ritta Roosaar