Eesti Joogifestival 2020

Seekordne Eesti Joogifestival saab toimuma Kultuurikatlas pühapäeval, 15. novembril.

Eesti Joogifestival toob seegi kord kokku Eesti joogitootjad meeleoluka messi formaadis. Tegu on kindlasti sügise suurima B2B formaadis Festivaliga, kus tulevad kokku restoranide omanikud, sommeljeed, baarmenid, peakokad ja teenindajad, aga kindlasti ka linnarahvas. Oma  osalemisega tabate seega just kõige vajalikumat segmenti klientidest.

Ürituse raames valitakse Parim Õllesommeljee, Eesti toorainest parim kokteil ning koostöös Eesti Maitsetega avalikustatakse Eesti parimad restoranid 2020.

Uuenenud ja professionaalsemal kujul toimub osalevate firmade jookide vahel konkurss Eesti Parimad Joogid 2020. Täpsema info leiad siit: Parimad Eesti Joogid

Piletiinfo: septembris 2020

Info EJF-i kohta täieneb jooksvalt!

 

EKSPONENTIDELE:

Festival on ühepäevane ning täiesti reklaamivaba. Esitlusalade ülespanek ning koristus toimub samal päeval. Täpne ruumiplaan joonistub eksponentide arvu selgumisel. Laua koha saate seekord ise valida all olevalt joonise (link) järgi ja vastava koha numbri registreerumisankeeti kirjutada. Jälgida tuleb vaid seda, et saali keskel on ala, kuhu ei saa elektrit tuua, seega sinna külmikuid ei panda. Kui soovite tulla kahe lauaga, siis valige lauad vastavalt alalt. Joonisega saate tutvuda siin: KATELDE SAAL_3.09.20 (joonis muutub vastavalt registreerumistele!)

Eksponendid võivad tulla oma laudade või baarilettidega, kui need on reklaamivabad ega ületa mõõtudelt meie poolt pakutavaid laudu. Seda jälgime seekord eriti rangelt! Koha hind jääb samaks.

Registreeruda saab siin: REGISTREERUMINE

Konkursisle Parimad Eesti Joogid 2020 saab oma tooteid registreerida siin: PARIM EESTI JOOK

NB! Tallinna Ettevõtlusamet lisas Eesti Joogifestivali oma messikalendrisse. See tähendab, et messitoetust saavad küsida Tallinna ettevõtted, kes tulevad messile ainult alkoholivabade jookidega. Alkohoolsete jookide tootjad ei saa messitoetust küsida. Enne taotluse täitmist soovitatakse konsulteerida Tallinna Ettevõtlusametiga.

Rohkem infot leiab siit: https://www.tallinn.ee/ettevotjale/Teenus-Messitoetus

 

HINNAD (kõik all toodud hinnad on lõplikud ja neile ei lisandu käibemaksu!):

1 LAUD (150 x 80 cm) – 90 EUR/ ESA toetajale 80 EUR

2 LAUDA (300 x 80 cm) – 150 EUR/ ESA toetajale 130 EUR

Sügavust arvestame ühe laua kohta 2 m laua eksponendi poolsest küljest.

Laua broneeringuga koos palume infot Teie seadmete vajaduse kohta: külmkapid, õllekraanid ning nende võimsusi ja elektrivajadust.

SEADMETE HINNAD:

ÕLLEKRAAN (Kontakt 40K/Proff) – 85 EUR

KÜLMKAPP Scandomestic SD416 (1975x575x606 mm) – 60 EUR (olemas 20 tk)

Jää on meie poolt olemas, kuid jäänõusid me ei paku.

 

TOODETE DEGUSTATSIOON JA MÜÜK

Iga Festivali külastaja ostab pileti (15 EUR, ESA, EBA, EPÜ liikmetele 10 EUR), millega koos lunastab ta endale 5 degustatsioonikupongi 0,50 EUR/tk ja degustatsiooniklaasi.

Kupong annab külalisele õiguse 6 cl vabalt valitud alkoholivaba- või lahja alkoholisisaldusega toote ning 2 cl kange alkoholi degustatsiooniks.

Kuponge on Festivali ajal võimalik juurde osta.

Kupongitulu jaguneb vastavalt:
 0,35 EUR – eksponent
 0,15 EUR – ESA. Hinnad on kõik lõplikud ja neile ei lisandu käibemaksu!

Eksponentidel on õigus oma tooteid ka tasuta degustatsiooniks jagada ning teostada toodete müüki müügiõiguse olemasolul.

Loodame Teie aktiivsele osavõtule!

 

Eesti Sommeljeede Assotsiatsioon

Lisainfo: Ene Ojaveski, ene@sommeljee.ee, mob. 50 42 422

 


Eesti Joogifestival 2019

Eesti Joogifestival 2018

Eesti Joogi Festival 2017