Eesti Joogifestival 2022

Seekordne Eesti Joogifestival saab toimuma Kultuurikatlas pühapäeval, 20. novembril 2022.

Eesti Joogifestival toob seegi kord kokku Eesti joogitootjad meeleoluka messi formaadis. Tegu on kindlasti sügise suurima B2B formaadis festivaliga, kus tulevad kokku restoranide omanikud, sommeljeed, baarmenid, peakokad ja teenindajad, aga kindlasti ka linnarahvas. Oma  osalemisega tabate seega just kõige vajalikumat segmenti klientidest.

Ürituse raames toimub erinevaid võistlusi. Valitakse Eesti Parim Õllesommeljee 2022, avalikustatakse White Guide Eesti parimad restoranid, valmistatakse Parim Eesti Kokteil.

Piletiinfo: PILETITASKU

Konkursi Parim Eesti Jook 2022 täpsem info ja registreerumise tingimused on siin: Eesti Parim Jook 2022 (registreerimine on lõppenud)

NB! Iga jook tuleb eraldi registreerida!

  1. aasta parimad Eesti joogid vaata SIIT

Eesti Joogifestivalil osalevad ettevõtted leiad siit: OSALEJAD

—————————————————————– 

Eesti Joogifestivali EKSPONENTIDELE:

Festival on ühepäevane ning seekord ei sea me toodete või firma reklaami jaoks piiranguid. Esitlusalade ülespanek ning koristus toimub samal päeval. Täpne ruumiplaan joonistub eksponentide arvu selgumisel. Laua või boksi koha saate seekord ise valida all olevatelt joonistelt (link) ja vastava koha numbri registreerumisankeeti kirjutada.

Lauda (laudu) ja bokse on võimalik valida kahes saalis – Katelde saalis ja Vahetänaval, mis ühendab Katelde saali ja Stalkeri saali, kus toimuvad seminarid, võistlused ja Parima Eesti Joogi väljakuulutamine.

Joonistega saate tutvuda siin:

Katelde saal (seis 17.11.22)

Vahetänav (seis 16.11.22)

Joonised hakkavad muutuma jooksvalt vastavalt registreerumistele!

Eksponendid võivad tulla oma laudade või baarilettidega, kui need ei ületa mõõtudelt meie poolt pakutavaid pindu. Bokside sisustus on vaba. Kui soovite boksi meie laudu, siis on laua hind 10 €. Need, kes valivad koha, kus on ainult laud või kaks (mitte boks), siis on laud/lauad juba hinna sees.

Registreeruda saab siin: REGISTREERUMINE 

HINNAD (kõik all toodud hinnad on lõplikud ja neile ei lisandu käibemaksu!):

1 LAUD (150 x 80 cm) – 120 €/ ESA toetajale 100 €

2 LAUDA (300 x 80 cm) – 200 €/ ESA toetajale 170 €

BOKS suurusega 9 m2 – 500 €/ ESA toetajale 400 €

Sügavust arvestame üldiselt ühe laua kohta 2 m laua eksponendi poolsest küljest. NB! Vahetänava treppide ees olevate laudade nr 34-36 ja 39-41 sügavus on 1 m,

Laua broneeringuga koos palume infot Teie seadmete vajaduse kohta: külmkapid, õllekraanid ning nende võimsusi ja elektrivajadust. Külmikud ja õllekraanid peavad olema endil kaasas.

Jää on meie poolt olemas, kuid jäänõusid me ei paku.

TOODETE DEGUSTATSIOON JA MÜÜK (täpne info kupongide kohta tuleb)

Hinnakiri ja ettevõtte nimetus peavad olema kõigil eksponentidel laual nähtavas kohas. Blanketid saab välja trükkida siit:

A4 hinnakiri Word või A4 hinnakiri pdf

A4 ettevõtte nimi Word või A4 ettevõtte nimi pdf

NÄIDISED

Eksponentidel on õigus oma tooteid ka tasuta degustatsiooniks jagada ning teostada toodete müüki müügiõiguse olemasolul. Kupongimajandus piirneb ainult piletihinnas sisalduva degustatsiooniga, muu arveldus on iga osaleja enda korraldada (kaardimaksed jms)

Loodame Teie aktiivsele osavõtule!

 

Eesti Sommeljeede Assotsiatsioon

Lisainfo: Ene Ojaveski, ene@sommeljee.ee, mob. 50 42 422

 


Eesti Joogifestival 2021 (jäi ära)

Eesti Joogifestival 2020 (jäi ära)

Eesti Joogifestival 2019

Eesti Joogifestival 2018

Eesti Joogi Festival 2017