Eesti Joogifestival 2018 toimub esmaspäeval, 12. novembril 2018 Kultuurikatlas

Eesti Joogifestival toob seegi kord kokku Eesti joogitootjad meeleoluka messi formaadis. Eraldi esitlusalad on avatud lahja ja kange alkoholi, samuti mittealkohoolsete jookide tootjatele. Tegu on kindlasti sügise suurima B2B formaadis Festivaliga, kus tulevad kokku restoranide omanikud, sommeljeed, baarmenid, peakokad ja teenindajad. Oma  osalemisega tabate seega just kõige vajalikumat segmenti klientidest.

Osaleda soovijatel tasub uurida ka messitoetuse võimalusi oma valla- või linnavalitsusest, sest nüüd peaks see võimalik olema. Oleme teinud oma põhikirja vastava muudatuse.

Täpsem info Joogifestivali eksponendile on siin – EJF 2018 info

Ürituse raames valitakse Eesti Parim Õllesommeljee 2018, Eesti toorainest parim kokteil 2018 ning koostöös Eesti Maitsetega avalikustatakse Eesti ja Baltikumi parimad restoranid 2019.

Festival on ühepäevane üritus. Esitlusalade ülespanek ning koristus toimub samal päeval. Täpne ruumiplaan joonistub eksponentide arvu selgumisel.

Festival avab uksed kell 15.00 ja on avatud kuni 20.00-ni.

 

TOODETE DEGUSTATSIOON JA MÜÜK

Iga Festivali külastaja ostab pileti (15 EUR, eelmüügist 10 EUR), millega koos lunastab ta endale 5 degustatsioonikupongi 0,50 EUR/tk ja degustatsiooniklaasi. Kupong annab külalisele õiguse 6 cl vabalt valitud alkoholivaba või lahja alkoholisisaldusega toote ning 2 cl kange alkoholi degustatsiooniks.

Kuponge on Festivali ajal võimalik juurde osta.

 

Eesti Sommeljeede Assotsiatsioon

Lisainfo: Kristel Türk, kristel@sommeljee.ee, +372 520 8533


Eesti Joogi Festival 2017