Eesti Joogifestival 2021 toimub 14. novembril Tallinnas Kultuurikatlas!

Eesti Joogifestival toimub Kultuurikatlas pühapäeval, 14. novembril 2021, kell 13.00-19.00.

Eesti Joogifestival toob seegi kord kokku Eesti joogitootjad meeleoluka messi formaadis. Tegu on kindlasti sügise suurima B2B formaadis Festivaliga, kus tulevad kokku restoranide omanikud, sommeljeed, baarmenid, peakokad ja teenindajad, aga kindlasti ka linnarahvas. Oma  osalemisega tabate seega just kõige vajalikumat segmenti klientidest.

Ürituse raames valitakse Parim Õllesommeljee, Eesti toorainest parim kokteil ning koostöös Eesti Maitsetega avalikustatakse Eesti parimad restoranid 2021. Esmakordselt saab maitsta ka Eesti Parim Jook 2021 laureaate.

Piletiinfo: oktoobris 2021. Kõik festivalile tulijad peavad esitama Covid-19 vastu vaktsineerimist või selle haiguse läbipõdemist kinnitava tõendi või tegema kohapeal vastava testi.

 

Konkursi Parim Eesti Jook 2021 täpsema info leiate siit: KONKURSI TINGIMUSED

Registreerumine on siin: PARIM EESTI JOOK

NB! Iga jook tuleb eraldi registreerida!

 

EJF EKSPONENTIDELE:

Festival on ühepäevane ning täiesti reklaamivaba. Esitlusalade ülespanek ning koristus toimub samal päeval. Täpne ruumiplaan joonistub eksponentide arvu selgumisel. Laua koha saate seekord ise valida all olevalt joonise (link) järgi ja vastava koha numbri registreerumisankeeti kirjutada. Jälgida tuleb vaid seda, et saali keskel on ala, kuhu ei saa elektrit tuua, seega sinna külmikuid ei panda. Kui soovite tulla kahe lauaga, siis valige lauad vastavalt alalt. Joonisega saate tutvuda siin: KATELDE SAAL_22.09.21 (palume tutvuda vabade laudade numbritega enne registreerumist!)

Eksponendid võivad tulla oma laudade või baarilettidega, kui need on reklaamivabad ega ületa mõõtudelt meie poolt pakutavaid laudu. Seda jälgime seekord eriti rangelt! Koha hind jääb samaks.

Registreeruda Eesti Joogifestivalile saab siin: REGISTREERUMINE. 

NB! Tallinna Ettevõtlusamet lisas Eesti Joogifestivali oma messikalendrisse. See tähendab, et messitoetust saavad küsida Tallinna ettevõtted, kes tulevad messile ainult alkoholivabade jookide või toitlustusega. Alkohoolsete jookide tootjad ning jae-ja hulgimüügiga tegelevad ettevõtted ei saa messitoetust küsida. Enne taotluse täitmist soovitatakse konsulteerida kindlasti Tallinna Ettevõtlusametiga – Kätlin Veik, tel 640 43 88.

Rohkem infot leiab siit: https://www.tallinn.ee/ettevotjale/Teenus-Messitoetus

 

HINNAD (kõik all toodud hinnad on lõplikud ja neile ei lisandu käibemaksu!):

1 LAUD (150 x 80 cm) – 90 €/ ESA toetajale 80 €

2 LAUDA (300 x 80 cm) – 150 €/ ESA toetajale 130 €

Sügavust arvestame ühe laua kohta 2 m laua eksponendi poolsest küljest.

Laua broneeringuga koos palume infot Teie seadmete vajaduse kohta: külmkapid, õllekraanid ning nende võimsusi ja elektrivajadust. Külmikud ja õllekraanid peavad olema endil kaasas.

Jää on meie poolt olemas, kuid jäänõusid me ei paku.

TOODETE DEGUSTATSIOON JA MÜÜK

Iga Festivali külastaja ostab pileti (15 €, ESA, EBA, EPÜ liikmetele 10 €), millega koos lunastab ta endale 5 degustatsioonikupongi 0,50 €/tk ja degustatsiooniklaasi.

Kupong annab külalisele õiguse 6 cl vabalt valitud alkoholivaba- või lahja alkoholisisaldusega toote ning 2 cl kange alkoholi degustatsiooniks. Hinnakiri peab olema kõigil eksponentidel laual nähtavas kohas. Hinnakirja aluse saab välja printida siit: Hinnakiri (Word) või  Hinnakiri (pdf)

Kuponge on Festivali ajal võimalik juurde osta.

Kupongitulu jaguneb vastavalt:
 0,35 € – eksponent
 0,15 € – ESA. Hinnad on kõik lõplikud ja neile ei lisandu käibemaksu!

Eksponentidel on õigus oma tooteid ka tasuta degustatsiooniks jagada ning teostada toodete müüki müügiõiguse olemasolul.

Loodame Teie aktiivsele osavõtule!

 

Eesti Sommeljeede Assotsiatsioon

Lisainfo: Ene Ojaveski, ene@sommeljee.ee, mob. 50 42 422

 


Eesti Joogifestival 2020 (jäi ära)

Eesti Joogifestival 2019

Eesti Joogifestival 2018

Eesti Joogi Festival 2017