Registreerumine ESE 2021 – 2022 õppeaasta kevadisele baaskursusele jätkub kuni kohtade täitumiseni või kursuse alguseni. 

Õppurite nimekirja kantud isikutel tuleb enne kooli algust esitada vaktsineerimist või Covid-19 läbipõdemist kinnitav tõend. Samuti on võimalik teha enne igat loengut oma kulu ja kirjadega test ning selle tulemus siis esitada. Õppekavad on intensiivsed ning nõuavad füüsilist kohalkäimist.

REGISTREERUMISE eel palume hoolega lugeda ESE vastuvõtutingimusi ja koolituslepingut, mis sõlmitakse õppuriga eduka registreerumise korral.

Kõik ESE korralised kursused toimuvad Liviko õppeklassis, Masina 11, Tallinnas (kui õppekavas pole märgitud teisiti).

Õppekavade koostamisel on võetud aluseks WSET’i (Wine & Spirit Education Trust) rahvusvaheliselt tunnustatud õppekavad, kuid need on kohandatud Eesti ja rahvusvahelistele vajadustele ning nõuetele vastavaks. Õppekavad ei kopeeri WSET’i omi, küll aga lähtuvad samadest põhimõtetest ning õpetamisel rakendatakse WSET’i ja ASI (Rahvusvaheline Sommeljeede Assotsiatsioonide Liit) jookide kirjeldamise rahvusvaheliselt hinnatud süsteemi. Õppekavad vaatab ESE nõukogu üle kord aastas, kohandades neid vastavalt toimunud muutustele turul või rahvusvaheliselt tunnustatud ekspertide soovitustele ja tagasisidest saadud infole.

ESE 2021-2022 õppeaasta õppekavad (sisaldavad ajakava, hinda ja nõudmisi):

Kuidas registreeruda: 

  1. Täida AVALDUS (NB! vali õige kursus)
  2. Täida kõik lahtrid. Puudulikult täidetud ankeeti ei arvestata.
  3. Esimesel võimalusel saadame sulle kinnituse avalduse kättesaamise kohta.
  4. Märkides maksjaks tööandja, tuleb eraldi saata ka tööandja kinnitus meilile kool@sommeljee.ee

AVALDUSED (klikka vastava kursuse nimel)