Tule Pädaste Mõisa imedemaale.

 

 

Aeg meeliülendavaks põgenemiseks.
Hellitage end Pädaste Mõisa imedemaal.

Keerulistel aegadel vajab meie keha ja vaim turgutamist, et kuhjunud pingetest vabaneda. Pädaste Mõis võõrustab Teid ka praegusel piirangute ajal
erakordse külalislahkusega kogu oma võlus ja jäägitus pühendumuses.

Teie turvalisus on meile oluline! Pakume erinevaid võimalusi privaatseks einestamiseks ning tagame seejuures kõrgetasemelise teeninduse, mille järgi meid teatakse. Kanname teie eest hoolt, järgides loomulikult kõiki kehtivaid eeskirju. Te väärite imelist puhkust ja meie oleme siin selleks, et seda pakkuda!

 

 

 

Olete juba vaktsineeritud?
Muhu saar ootab teid! 

 

 

Tänaseks on juba miljonid eurooplased vaktsineeritud, mis annab neile rohkem vabadust taas reisida. Kes oleks osanud arvata, et vaktsiin võib avada ukse maailma avarustesse! Eesti piiri saavad vaktsineeritud ületada ilma lisaformaalsusteta, nad ei pea esitama negatiivset PCR-testi tulemust ega ole kohustatud jääma riiki saabudes isolatsiooni.

Euroopa kodanikud ja Schengeni viisaga reisijad, kellel on ette näidata perearsti või tervishoiuasutuse allkirjaga SARS-CoV-2 vaktsineerimise tunnistus (eesti, inglise või vene keeles), pääsevad riiki takistuseta; nagu ka inimesed, kes on koroonaviiruse viimase kuue kuu jooksul läbi põdenud ja kelle on arst terveks tunnistanud. Eestisse reisija peab 24 tundi enne riiki sisenemist täitma elektroonilise tervisedeklaratsiooni, et piiriületus läheks ladusamalt ega tuleks oodata järjekorras, et täita deklaratsioon paberil.

Eestis tuleb järgida kohalikke reegleid ja arvestada, et üleriigilised piirangud kehtivad 11. aprillini. Kuid uskuge – mitte miski ei suuda varjutada Teie peatumist Pädaste Mõisas!

Teave välisriikide kodanikele Eestisse sisenemisel pandeemia ajal

 

 

 

Lubage end üllatada!

 

Kas unistad päikeseloojangust Pädaste lahe kaldal või voodisse serveeritud hommikusöögist? Ja miks mitte mõlemast korraga? Pädaste Mõisas tuleb meeldejäävaid üllatusi nagu küllusesarvest. Lubage meil teha teie väljasõit
erakordseks!

Igale külalisele, kes ööbib hotellis üleriigiliste piirangute ajal ehk kuni 11. aprillini, kingime omalt poolt tasuta privaatse Muhu puusauna elamuse koos kõige sinna juurde kuuluvaga –tee kahele, meie saunavesi, meresool ja Pädaste mesi, Siberi külmavee tõrs ja spaaterapeut.

Privaatse saunaelamuse tavahind on 89 eurot, kuid sel kevadel on see meie kulul!

Broneerimiseks võtke meiega ühendust e-posti aadressil info@padaste.ee ja mainige salasõna “Privaatne saunaelamus“.

 

 

 

PÄDASTE MANOR – A SMALL LUXURY RESORT & SPA

Pädaste Mõis, Muhu Island, 94716 ESTONIA T: +372 45 48 800 F: +372 45 48 811

www.padaste.ee ; info@padaste.ee