VinVin veinipood on alguse saanud veiniarmastajatest, kes ühel hetkel otsustasid seda ka teistega jagada. Selle tulemusel hakati kodumaisele turule tooma vähe esindatud suurepäraseid ja eksklusiivseid veine, mis ergutaksid eestlase maitsemeeli ning annaksid edasi klassikalist prantsuse veinimeistrite kvaliteeti. Meil on suur valik veine Prantsusmaa eri piirkondadest  näiteks Bordeaux, Alsace, Graves, Haut-Medoc, Margaux, Pauillac, Pomerol, Saint-Estephe. Samuti väike valik Itaaliast, Montalcino regioonist ja Hispaania, Rioja veinid.

Samuti pakume  suurepärast valikut Sauternes’I dessertveine, 15 eri veinimõisast. Sealhulgas Chateau La Tour Blanche, Chateau Clos Haut-Peyraguey & Chateau De Fargues.

Lisaks veinidele pakume head valikut kanget alkoholi, mis pärineb samuti Prantsumaalt. Kõikidele konjakisõpradele soovitame Lauren Jouffee VSOP Reserve konjakit, mis on väga sujuva ning kergelt magusa iseloomuga. Nimetatud konjakile on kaks maailma parimat sommeljeed Markus Del Monego ja Andreas Larsson andnud 86/10 punkti.

Kõik veinid on VinVini meeskonna poolt isiklikult välja valitud, Bordeaux’ veinimõisates kohapeal järele proovitud ning alles seejärel importimiseks heaks kiidetud. Ainult nii saame olla kindlad, et toode, mida klient ostab, esindab ka tegelikult vastava hinnaklassi parimat Bordeaux’ taset.

Ürituste puhul aitame kokku panna sobiva alkoholimenüü, mis vastab kliendi soovidele. Suuremate tellimuste ja küsimuste korral kirjutada e-posti aadressile merliina.valdmann@estvein.ee.

Asume Harkus, Instituudi tee 2 ning oleme avatud E-R 15.00-19.00.

Kodulehekülg: www.vinvin.ee

Kontaktandmed: Tõnis Kuusk +372 55535570 Merliina Valdmann +372 58802899

Uudised

VinVin veebruarikuu uudised!

Veebruarikuu uudised! LOOS Vahemikus 15.02-18.03 ostu sooritanute vahel loosime välja ühele inimesele  kaks kasti Patrick Font mahlasid(75cl), mille saad valida…

Loe edasi

VinVin detsembrikuu uudised!

  Detsembrikuu uudised!       Alates 19.12 on võimalik osta/tellida VinVin Veinipoest Patric Font, Willi lihamaailma, Vorstiabi ja Suitsuvarese…

Loe edasi