Hea veinisõber!

Mille järgi Sina tavaliselt poeriiulitelt sobivat veinipdelit otsid? Vaatad ilusa etiketi järgi, kasutad oma teadmisi, Vivino äppi või lahkete müüjate soovitusi? Kuidas iganes Sa sellele küsimusele ka ei vastanud, Veini ABC veiniõhtu avardab Sinu veinimaailma horisonte kindlapeale.

Kohtume sel kolmapäeval, 20.okt, kell 18:00 Pärnu mnt 80 edrinksi hubases tagatoas, et avastada veinimaailma põhitõdesid ning poputada oma maitsepungasid mõnusate veinielamustega. Räägime olulisematest viinamarjasortidest (mida loomlikult ka proovime), veini valmimisprotsessist, toidu ja veini sobitamise alustest, veini degusteerimisest ja serveerimisest. Sinna juurde naudime mõnusaid snäkke ja head seltskonda. Samuti on see õigemast õigem koht, kus välja valada kõik oma ammu laagerdunud kuid vastuseta jäänud veiniteemalised küsimused.

 

Osaluspanus: 30 eur

Broneeri koht: degust@edrinks.ee
FB sündmuse lehekülg leitav siit: https://fb.me/e/25gzbuHa6

Veiniõhtul osalejatele on samal õhtul kogu edrinksi veinisortiment -10%. Kõik on oodatud – väikese lisatasu eest on võimalik vaktsineerimispassi puudumisel teha kohapeal kiirtest.

 

Kohtumiseni kolmapäeval!

Sinu edrinks

eDrinks OÜ

info@edrinks.ee

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.