Hea veinisõber!

Porikuu üha kõledamaks muutuvad ilmad ja pikemaks venivad õhtud kutsuvad looma ja nautima enda ümber hygge-meeleolu. Klaasike soojendavat punaveini toob õhtutesse õdusat olemist ja peletab pinna alla pugevat rõsket külmatunnet. Just seepärast oleme sel kuul valinud sooduskomplekti meie klientide ühed kõige suuremad punaveinilemmikud Põhja-Itaaliast. Pikad õhtud soosivad ka tubaseid tegevusi ja veinitarkuse taganõudmine sobib selleks suurepäraselt – korraldame ühe šampanjameetodil valmistatud vahuveine tutvustava koolituse. Kõige selle kõrval oleme kolimismeeleolus ja juba kuu aja pärast tervitame veinisõpru uuel aadressil.

Mõnusaid oktoobriõhtuid!

Veinisõber on uuel aadressil alates

4. novembrist

Igal asjal on oma aeg ja edasiliikumiseks on teinekord vajalik muutus näiteks uue asukoha näol. Kuna aastate jooksul on autoga liikumine ja eriti parkimine Kalasadama tänaval üha keerulisemaks muutunud, valisime uue aadressi selliselt, et kõikidel klientidel oleks võimalik mugavalt otse treppi sõita ja kuni 1,5 h tasuta parkida. Alates 4. novembrist ootame veinisõpru aadressil Lootsi 8, mis asub D-terminali juures asuvas kvartalis Kochi Aitade ja Argentiina Restorani vahetus läheduses. Vaata asukohta Google Maps rakenduses siit. Uues kodus kehtivad senised lahtiolekuajad ja jätkame veinide müügi kõrval ka koolitustega.

Kohtumiseni uuel aadressil!

Traditsioonilisel meetodil valmistatud vahuveinide õhtu 11. oktoobril

Traditsioonilisel ehk šampanjameetodil valmistatud vahuveinide loomine on ühtaegu teadus, kunst ja isegi müsteerium. Ühe šampanja valmistamiseks seab veinimeister harmooniliselt kõlama teinekord lausa mitukümmend erinevad baasveini justnagu helilooja muusikateost komponeerides. Tulemust tuleb aga oodata mitu aastat. Mismoodi mull veini sisse saab, mis vahe on šampanjal, caval ja cremant’l ning palju muud põnevat räägib vahuveiniõhtul meie sommeljee Kaidi Kerdt. Teooriat täiendab mõistagi praktiline osa.

 

Aeg ja koht: reedel, 11. oktoobril kell 18:00, Veinisõbra koolitusruumis (Kalasadama 2).

Info ja kohtade broneerimine: info@veinisober.ee. Osalejate arv on piiratud, koha kinnitab ettemaks selgitusega “Vahuveiniõhtu” summas 25 eur/külaline Wine Consult OÜ kontole EE422200221053097483.

Veinisõbra sommeljeed soovitavad:

oktoobri 6-pakk soodushinnaga

Selle kuu sooduskomplekti valisid meie sommeljeed kaauaaegse koostööpartneri Ville di Antanè punaveinid, millest on aastatepikku saanud meie klientide suured lemmikud tänu maitses domineerivale mahlasele marjasusele ja pehmetele tanniinidele. Mida enamat võikski tahta ühel sügisõhtul pokaali libisevalt rüüpelt. .

Vahuveinide 6-pakk on oktoobris müügil soodushinnaga 45 eur.

  • 3 pudelit Ville di Antanè Ripasso Superiore: Veneto piirkonnas tüüpiliste viinamarjade Corvina ja Rondinella maitseprofiil selles veinis on sametine, kui iseloomustada vaid ühe sõnaga. Aroomis on tunda musti kirsse ja vanilli, maitses tõusevad esile tammenoodid, aga ka magusad vürtsid. Soovitame seda veini lamba- või loomalihast valmistatud pajaroogade juurde.
  • 3 pudelit Ville di Antanè Passione Assoluta: Corvina, Rondinella ja Merlot viinamarjade kooslus teevad sellest veinist oi, kui mahlase. Maitses annavad tooni ka vürtsikad varjundid. Soovitame seda veini loomalihast valmistatud grill- ja pajaroogade, aga ka pastatoitude kõrvale.

Veinisõbra Tallinna kauplus, Kalasadama 2 Tallinn, 10415
Telefon +372 53 023 009, e-post: info@veinisober.ee
Oleme avatud: E-R kell 10-19, L kell 10-15
www.veinisober.ee

Jälgi meid Facebookis