Hea veinisõber!

Kõigepealt südamest ja suured tänud kõigile teile, kes te Veinisõbra kastikesi olete tellinud ning poekesest läbi olete astunud, sõnadest jääb väheks kui tänulikud me oleme. Toimetame siin vaikselt edasi ja alla ei anna ning seda just tänu teile, armsad veinisõbrad. Meie Lootsi 8 salong töötab samuti edasi, aga pisut uutel aegadel seniks kuni olukord normaliseerub.

Uued lahtiolekuajad on hetkel järgmised: 

E-R 11:00-16:00

L 11:00-15:00

 

Igal nädalal üritame teid üllatada uute veinivalikutega, seekord on meil rõhk Itaalia veinidel, Belgia õlledel ning kõigile džinni sõpradele samuti üks äärmiselt huvitav kastike. Kõiki neid veine/õllesid ja muid tooteid saate tellida endale koju või kontorisse ning kullerdamine sellel perioodil on teile täitsa tasuta.

Juhul kui meie valik ei tundu meelepärane, siis andke oma soovidest julgelt teada mailile info@veinisober.ee või helistades telefonile +372 53 023 009 ning teeme teile juba konkreetsete soovidega sooduskasti. Oleme teile usalduse eest siiralt tänulikud. Tasub ka kiigata meie näoraamatu leheküljele, kuhu samuti toredaid pakkumisi paar korda nädalas lisame. Tasub meeles pidada, et sooduskastide arv on piiratud ning pakkumised kehtivad kuni kaupa järkub.

 

Soovime teile tugevat tervist ja sära silmadesse ja palun tarbige jumalate jooke ikka vastutustundlikult ka sellel teistmoodi perioodil.

Sommeljee sooduskastid

Roosa rõõmu ja valge naudingu kast

Olgugi, et hetkel on meil käsil võitlus ühe väga suure pahalasega, toob aina kõrgemalt särav päike ning kevadine õhk meile pisut leevendust. Kevadised ilmad soosivad enam valgete ja ka rose veinide nautimist ning see valik on kõigile neile, kes hindavad Põhja-Itaalia kargeid ja puuviljaseid veine. Oleme siia kastikesse pistnud Merlot marjast orgaanilise roosa veini, mis pakatab metsmaasikate aroomist ning lopsakast puuviljasusest. Valgeks kaaslaseks juba teada tuntud Pinot Grigio, milles tunda rohelisi õunu ning tistrusnoote.  Kõigile, kes armastavad kokata ning valmistada klassikalisi Itaalia risottosid ja kooreseid pastaroogasid, siis kohe kindlasti saate mõnusa koosluse osaliseks. Kõiksugu värsked salatid ja karulaugupestoga foccacia või tomatipesto krõbesaial on samuti jumalik kooslus. Proovige järele sõbrad!

Pakkuminehttps://www.facebook.com/Veinisober/photos/a.124937443682/10157362579818683/?type=3&theater

  • 3 pdl Perlage Rose Merlot, Veneto, Itaalia
  • 3 pdl Perlage Pinot Grigio DOC, Veneto Itaalia
Prosecco mu arm

Nonii, nonii, nonii, absoluutselt kohustuslik kast Prosecco sõltlastele! Siit on võimalik leida kolm erinevat kaanestaari Perlage veinimajast. Leidub Valdobbianede DOCG piirkonna Brut ja Extra Dry ning biodünaamiline versioon. Perlage veinitootmise ajalugu ulatub tagasi eelmise sajandi algusesse kui seitse venda Nardi´de perekonnast otsustasid oma istandustes järk järgult üle minna orgaanilistest viinamarjadest veini tootmisele. 1981. aastast ongi Perlage veini valmistatud vaid orgaaniliselt kasvatatud viinamarjadest. Täna kasvatatakse viinapuid enam kui 100 hektaril ning igal hooajal koristatakse saagina ligikaudu 1300 tonni suurepäraseid marju. Suurepärased aperitiivid, ent imelised kaaslased mereandide ning risotto kõrvale. Kes proovib, see juurdegi soovib!

Pakkumine: https://www.facebook.com/Veinisober/photos/a.124937443682/10157365557173683/?type=3&theater

  • 2 pdl Perlage Valdobbianede Brut Organic DOCG
  • 2 pdl Perlage Valdobbianede Extra Dry DOCG
  • 2 pdl Perlage Col di Manza BIOdünaamiline DOCG

 

 

Džinn toonikuga palun…

Vahest on soov lihtsalt nautida üks kerge kokteil ja mis oleks selleks parem kui klassikaline džinn toonikuga. Meie üllatame teid Lõuna-Aafrika toonikute ning džinniga.

Six Dogs Blue Gin on oma nime saanud sinise herne lillest (Clitoria Ternatea), mis on traditsioonilises meditsiinis antioksüdant ja afrodisiaak. Sinise herne infusioon annab Džiinile silmatorkava sinise värvi. Selle ebatavalise botaanika alkeemia selgub veelgi, kui Džinn on segatud hea toonikuga, muutes selle värvi heleroosaks. Kastike sisaldab 700 ml Six Dogs Blue Džinn + 4 toonikut 

 

Õllesõprade rõõmukast

Veinisõbrad ei ole unustanud ka õllesõpru, nimelt on meie riiulitel endid sisse seadnud Belgia õlle klassikud. Valik on äärmiselt lai, aga tegime väikese läbilõike kõige traditsioonilisematest valikutest. Kuidas tundub?

 

Belgia klassikud valik, 6-pack
Gulden Draak Ltd Edition, Brewmaster, Whisky Casks 10,5%
Gulden Draak 9000 10,5% vol
Gulden Draak Classic, dark red dripple 10,5% vol
St. Bernardus Tripel Abbey Ale 8% vol
St Bernardus Pater 6 Abbey Ale 6,7% vol
St. Bernardus Extra 4 Belgian Abbey Ale 4,8% vol

 

Trappistid 9-pack
Trappist Achel Bruin Bier 8% vol
Trappist achel Blond Bier 8% vol
Trappistes Rochefort nr 6 7,5%vol
Trappistes Rochefort nr 8 9,2% vol
Medow Englsih Trappist Ale 7,4% vol
Westmalle Trappist Dubbel 7% vol
Westmalle Trappist Tripel 9,5% vol
Zundert Trappist 8% vol
Mont des Cats Trappist 7,6 % vol

Veinisõbra kauplus, Lootsi 8 Tallinn, 10415
Telefon +372 53 023 009, email: info@veinisober.ee
Oleme avatud: E-R kell 10-19, L kell 10-15

www.veinisober.ee

Jälgi meid Facebookis