Hea veinisõber!

Veelkord südamest ja suured tänud kõigile teile, kes te Veinisõbra kastikesi olete tellinud ning poekesest läbi olete astunud, sõnadest jääb väheks kui tänulikud me oleme, tänu teile oleme endiselt olemas ja toimekad, isegi oleme suutnud mõned uued veinid sortimenti meelitada ja lisa on tulemas veelgi.  Meie Lootsi 8 salong töötab endiselt edasi, aga tuletame meelde, et siiski veel lühendatud aegadel ja nendeks on:

 

E-R 11:00-16:00

L 11:00-15:00

 

Maikuus jätkame sooduskastide pakkumisega ning sellel korral oleme seljad kokku pannud Eesti Maitsetega ning Jürgen Lipiga Maitsvatest Maitsetest ja pakume lausa nädalalõpu veini ja grillipaketti. See on tõeliselt maitsev, niiet kasutage võimalust. Kullerdamine on teile ikka tasuta ja tellimusi saate esitada meiliaadressile info@veinisober.ee. Sooduskastide arv on piiratud ning kehtivad kuni kaupa jätkub. Loodame, et leiate endale midagi meelepärast ja lisaks tugevale tervisele soovime teile ilusat kevadet!

On üks tore ütlus….. ükski hea lugu ei ole saanud alguse süües vaid salatit, niiet klaasike on ikka söögi kõrvale lubatud 🙂

Grillihooaja stardikomplekt ja sommeljee sooduskastid

Kui keegi veel ei ole jõudnud, siis nüüd on küll viimane aeg teha algust õues grillimise hooajaga. Ilmad seda võimaldavad ja eriolukord isegi soodustab. Varem ju seda ei olnud, et profikokad oleksid sinu koduse grill-liha ise küpsetamiseks ette valmistanud. Aga nüüd on.

Jürgen Lip Maitsvatest Maitsetest on pannud Himaalaja soola ning fariinsuhkruga tembitud äädikamarinaadi eriti hea sealihašašlõki. Ja grillimiseks sobilikud sealihalõiked keefirimarinaadi. Mõlemad lihad tuuakse stardikomplektis ühekiloses vaakumpakendis koju kätte. Vaja vaid grill välja otsida ning söed hõõguma ajada.

Kummagi liha juurde on Veinisõbra sommeljee Kaidi Kerdt omalt poolt paketti lisanud sobivad veinid. Roosa Calalenta Fantini on kevadiselt värske roosa vein keefirimarinaadis sealiha kõrvale. Küpsete punaste marjade maitseline Ville di Antane Rimbalso mekib hästi koos šašlõkiga.

Grillihooaja stardikomplekti kuulub 2 kilo grillimiseks ettevalmistatud sealiha ning kuus (3 + 3) pudelit ülalmainitud veine. Ühe paketi hind koos kojutoimetamisega Tallinnas ja lähiümbruses on 72 eurot. Koju tuuakse neljapäeval ja reedel kell 18-20 ja laupäeval kell 16-18. Asu tellima!

Tellimusi saate hõlpsasti esitada kas alloleval lingil või siis meile kirjutades.

https://flavoursofestonia.com/klubi/grillihooaja-stardikomplekt/?fbclid=IwAR2VXixxLlSba_-67GghUEYn0GF1F-Mmd2OlFanxCLU7NVvnzd3zEZcfl60

Roosa ja valge rõõmukast

Kevad on tõesti viimaks saabunud, soojemad päevad ning päikselised õhtud kutsuvad nautima valgeid ning rose veine. Seekordse esimese rõõmukasti kaanestaarideks saavad olema Merlot marjast valmistatud rose vein Sitsiiliast. See vein on täis metsmaasikate ning vaarikate hõngu, ideaalne aperitiiv kui ka kaaslane kalaroogade ning salatite kõrvale. Maiasmokad võivad nautida seda imelist rosed Pavlova ning puuviljasalatite kõrvale. Tema paariliseks saab olema Garganega ning Trebbiano marjadest valmistatud Soave. Siingi ei jää puuviljasusest ja kergusest puudu, mõnus kaaslane risottode ning pastade kõrvale, samuti kergemate juustude ning kalaroogade kõrvale. Kullerdame ikka tasuta ja tellimused saate pista FB sõnumitesse ning meie meiliaadressile info@veinisober.ee.

Kasti maksumuseks on 42 euri ja sisaldab järgmisi veine:

  • 3 pdl Fantini CALALENTA Rose Merlot, Sitsiilia, Itaalia
  • 3 pdl Antiche Terre Soave DOC, Veneto, Itaalia

 

 

Must ja valge

Sellel kuul toome taaskord valikusse valge ja punase veini kombo. Selle rõõmukasti kaanestaarideks on Pinot Grigio marjast valge vein, mis juba on meie klientide seas tuntust kogunud. Värske ja kerge, mõnus aperitiiv ning hea kaaslane kergete salatite ning mereandide kõrvale. Tema kõrval võtab koha sisse Primitivo, tegemist on veiniga, mis on äärmiselt meeldiva marjasusega ning järelmaitses tunda tumedat šokolaadi ja magusaid vürtse. Ideaalne kaaslane tapase valiku, grillitud lihade ning pastaroogade kõrvale. Selle kastikese hinnaks on 49 euri ning kullerdamine ikka tasuta. Tellimusi saate edastada meie meilile info@veinisober.ee. Mõnusat avastamist!

Rõõmukast sisaldab:
3 pdl Perlage Primitivo 2018 IGT, Itaalia
3 pdl Perlage Pinot Grigio 2019 DOC, Itaalia

Veinisõbra segakast

Vahest on hetki, kus päris hästi ei teagi millist veini parasjagu soovid avada. See kast on arvestanud kõikide veinisõbra soovidega. Tuleb tuju, võtad punast, vajad mulli, kah olemas ja tagatipuks kui teed sinimerekarpe ning kastmele vaja lisada valget, siis seegi olemas. Ideaalne veinisõbra rõõmukast. Siit leiab Itaalia Albarinio marjast valge veini, mis on suurepärane mistahes kalaroogade kõrvale, lisaks Sauvignon Blanc nende samaste karpide kõrvale :-). Grillihooaeg nõuab ka punast ja võta näpust, siit leiab sedagi Pinot Noir ning Primitivo marjadest valmistet! Kasti maksumuseks on 52 euri ja sisaldab tema järgmist:

  • Emilie Romagnoli Tinto, Itaalia
  • Emilie Romagnoli Bianco, Itaalia
  • Perlage Primitivo, Itaalia
  • Martin Codax Alba Martin, Hispaania
  • Retono Organic Cava, Hispaania
  • Perlage Prosecco Canah Valdobbianede Brut, Itaalia

 

Veinisõbra kauplus, Lootsi 8 Tallinn, 10415
Telefon +372 53 023 009, email: info@veinisober.ee
Oleme avatud: E-R kell 11-16, L kell 11-15

www.veinisober.ee

Jälgi meid Facebookis