Hea veinisõber!

Sügiskuu on märkamatult kätte jõudnud ning meil on siiralt hea meel, et selle aasta suvi pakkus piisavas koguses päikesepaistet ning soojust, mida on hea nüüd kuni kevadeni endaga kaasas kanda.

Meiegi suvepuhkused on selleks korraks selja taha jäänud ning taaskordne uudiskiri on oma pakkumistega teie ees.

 

Meil on ka hea meel informeerida, et kõik Alois Lageder veinimaja fännid võivad peagi oma sammud meie Lootsi tn 8 salongi seada, sest ca paari nädala pärast on need veinid taaskord meie valikus saadaval. Tulge aga julgelt uudistama! Oleme avatud E-R kell 11:00-18:00 ning L 11:00-15:00.

 

Armsad veinisõbrad, ootame teid ikka külla ja poetame teie ukse taha suurima heameelega ka edaspidi väikeseid rõõmukaste, sest parimad veinid on need, mida saame nautiga koos sõpradega!

 

Kuldset sügist ja palju häid maitseelamusi!

 

 

Rõõmukast kummardus imelisele suvele

Suvi oli meil ilus ja septembrikuu lõpuski lubatakse meile soojemaid päevi ning päikesepaistet. Selle rõõmukastiga tahakski teha ühe sügava kummarduse meie imelisele suvele. Kaanestaare on siin kolm, mullitav orgaaniline cava Hispaaniast, puuviljaselt värske Rose Merlot marjast Itaaliast ja no kirsiks tordil veel ka kerge ja hõrk Vinho Verde Portugalist. Ideaalsed kaaslased nautimaks veel neid toredaid õhtuid sõpradega terassil või mõnusaid mereanniõhtusööke koos oma lähedastega. Neid kõiki jooke soovitame serveerida jahutatult, ca 7 kraadi juures. No vaadake seda kombot, seda lihtsalt peab ju proovima, või mis te arvate?

Kummardus suvele rõõmukast maksab kokku 47 euri. Kastike sisaldab järgmist:

  • Perlage Merlot Rose, Itaalia 2 pdl
  • Casal Garzia Vinho Verde, Prtugal  2 pdl
  • Retono Organic Cava, Hispaania 2 pdl

Tellimusi saate hõlpsasti esitada meile kirjutades info@veinisober.ee. Kullerdamine ikka tasuta! Juhime tähelepanu, et kastide arv on piiratud ning sooduspakkumised kehtivad kuni kaupa jätkub.

Rõõmukast Itaalia päikese all

Itaalias kestab suvesoe edasi ja selle kastikesega õnnestub veel meiegi sügiskuud soojusega üle külvata. Itaalias osatakse elu nautida ja selle lahutamatuks osaks on alati ka klaasike või kaks head veini. Siin kastikeses ongi kõik mida hing ihkab, kerge mullitav Frizzante, mõnusalt marjane, aga mitte liiga tugev punavein Valpolicella, tippmaja Masi sulest ning hõrk valge Sauvignon Blan ning Garganega marjadest, iidsest Serego Alighieri veinimajast. Valpolicella on imeline kaaslane pastaroogade ning pizza kõrvale, Frizzante ideaalne aperitiiv ning Possesioni Bianco lihtsalt imetabaselt hõrk kitsejuustusalatite ning sinimerekarpide kõrvale. Proovige järele!

Kastikese maksumuseks on 56 euri ning sisaldab ta järgmist:

2 pdl Perlage Frizzante
2 pdl Masi Bonacosta Valpolicella

2 pdl Serego Alithieri Posessioni Bianco

 

See kastike on hetkel saadaval vaid teile armsad uudiskirja saajad, seega saab tellida vaid info@veinisober.ee kribades, kirju saada on ka ju nii tore 🙂

 

Veinisõbra tore segakast

Kolmandaks ja ühtlasi viimaseks rõõmukastiks sügiskuul saab olema segakast, kust võib leida nii punast, valget kui ka mulli. Uueks tulijaks on siin Lõuna-Aafrika Stellenboch aladelt pärit Chenin Blanc, mis võlub oma hea happe tasakaalu ning elegantsusega. Talle sekundeerivad armastatud Primitivo ning kuiv Itaalia Prosecco. Võta üks või viska teist, kõik nad on omamoodi head kaaslased sügisõhtu naudinguteks. Juustuvaagen, grillitud juurviljad ning mõnus liha amps, sobivad nad siia kõik. Mõnusat avastamist.

Hinnaks on 59 euri.

Rõõmukast sisaldab:
2 pdl Perlage Primitivo, Itaalia
2 pdl DMZ Chenin Blanc , LAV

2 pdl Villa Granda Prosecco Brut, Itaalia

 

 

Armsad veinisõbrad, suured ja siirad tänud, et olete endiselt meiega. Soovime teile imelist tarkusekuud ja palju toredaid veinielamusi. Hoidke ennast!

 

 

Veinisõbra kauplus, Lootsi 8 Tallinn, 10415
Telefon +372 53 023 009, email: info@veinisober.ee
Oleme avatud: E-R kell 11-18, L kell 11-15

www.veinisober.ee

Jälgi meid Facebookis