Hea veinisõber!

Hea Veinisõber! Uskumatu kui kiiresti võib kõik muutuda, alles elasime harjumuspärases rütmis, oma igapäevaste tööde ning toimetamiste juures. Tänaseks on justkui kogu maailm peapeale pööratud. Veinisõbrad on otsustanud siiski oma igapäevast tegevust jätkata ning loodame, et koos saame üle ka sellest ootamatust kriisist ning laastavast viirusest. Nüüd on aeg, kus iga üks meist saab toetada armsaks saanud lemmikrestorane, väikseid pereärisid ning oma kodupoode hea sõna ja väikese panusega. Võitleme meiegi, aga usume, et kuna jäime ellu eelmise kriisi ajal, siis ehk jääme püsima nüüdki. Meil olete ju teie, armsad Veinisõbrad.

 

Soovimegi siinkohal informeerida, et juhul kui olete sunnitud olema kodune või eelistate mitte väljas liigelda, siis oleme välja töötanud toredad sommeljeede soovitused, mida saate soovikorral koju või kontorisse tellida. Kullerdamine sellel perioodil on teile täitsa tasuta. Juhul kui meie valik ei tundu meelepärane, siis andke oma soovidest julgelt teada mailile info@veinisober.ee ning teeme teile juba konkreetsete soovidega sooduskasti. Samuti on teretulnud info oma lemmikutest ja saame needki teile koju saadetud. Oleme teile usalduse eest tänulikud!

Sommeljeede sooduskastid

Valgete veinide sooduskast

Õhus on tunda kevadet ja see soosib nautima värskeid ning puuviljaseid valgeid veine. See kast on just neile, kes armastavad mereande, kergeid salateid ning klaasikest valget aperitiivina. Valikus on järgmised veinid ja hinnaks 54 eur:

 • 2 pdl Karl May Classic Riesling Organic, Rheinhessen, Saksamaa
 • 2 pdl Antiche Terre Soave, Veneto, Itaalia
 • 2 pdl Lamoroux Blanc, Bordeaux, Prantsusmaa

Vahuveinide sooduskast

Mullid oh mullid, need aitavad alati tuju tõsta. See kast koosneb nii traditsionaalsel meetodil valmistatud vahuveinidest kui ka Charmant meetodil valminud rüübetest. Igal juhul õhkub siitki kena kevadet ning kastike on täis avastamisrõõmu kõigile mullisõpradele. Sooduskast sisaldab järgmist ja on hinnaga 57 eur:

 • 2 pdl Crudo Prosecco, Itaalia
 • 2 pdl Retano Organic Cava, Hispaania
 • 2 pdl Montalto Pinot Grigio, Brut, Itaalia

Punaste veinide sooduskast

Kõigile punaste veinide sõpradele oleme kokku pistnud toreda valiku Itaalia veinidest, sest ka nemad on hetkel võitlemas samade deemonitega kui meie. See pakkumine on täis küpsete kirsside hõngu, taustal tumeda šokolaadi noodid, sekka ka pehmeid tanniine ning magusaid vürtse. Ideaalne pizzade, pastaroogade kui ka liharoogade kõrvale. No viib keele alla, ausalt! Kastike sisaldab järgmisi pudeldatud poeesiaid hinnaga 43 eur:

 • 2 pdl Ville di Antane Rimbalso
 • 2 pdl Passione Assoluta
 • 2 pdl Ca Vendri Valpolicella Superiore

Amarone sõltlase esmaabikastike

Neile, kes aga tunnevad, et ilma Amaroneta seda perioodi vastu ei pea, on ka meil olemas abi. No siin ei ole sõnu vajagi, ikka vaid avatud maitsemeeli ning tükikest Gorgonzola juustu ja tundubki juba elu palju helgem. Piilume sisse ka, siin kastis pakutake järgmist ja hinnaks on 226 eur:

 • 2 pdl Serego Alighieri Vaio Armaron Amarone Valpolicella
 • 2 pdl Masi Costasera Riserva Amarone
 • 2 pdl Ca Vendri Amarone

 

Sobivate kastide leidmisel võtke julgelt ühendust meie sommeljeedega meiliaadressil info@veinisober.ee või helistades meie telefonile +372 53 023 009. Paneme kokku ja toimetame ära ning oleme siiralt ja südamest tänulikud teie toetuse eest. 

 

Hoiame kokku ja palun, olge terved!

Vein on igavese armastuse sümbol, nautigem seda!

Veinisõbra kauplus, Lootsi 8 Tallinn, 10415
Telefon +372 53 023 009, email: info@veinisober.ee
Oleme avatud: E-R kell 10-19, L kell 10-15

www.veinisober.ee

Jälgi meid Facebookis