Hea veinisõber!

Märkamatult on septembrikuu oma värvides, ilus ning soojades ilmades jõudmas lõpusirgele. Aeg on küps panna teele oktoobrikuu rõõmukasti valikud.

 

Alois Lageder veinid on juba meie valikusse jõudnud, selles kuus ootame ka Ca de Medici Lambruscode jõudmist ning armastatud Fantini Swaroswski vahuveinid on samuti kohe, kohe saabumas. Hoidke meie veebipoel ning FB uudistel silm peal.

Oktoobrikuus plaanime ka Alois Lageder veinide koolitust, kus videosilla abil liitub meiega veinimaja perepoeg, Clemens Lageder isiklikult. Anname teile jooksvalt teada kui kuupäev on täpsustunud. Seniks nautige kuldset sügist ning häid veine koos meiega!

 

Mõnusat avastamist!

 

 

Mullitav rõõmukast

Oktoobrikuu esimeseks rõõmukastiks saab olema mullitav kuuspakk. Siit võib leida traditsionaalsel meetodil valmistatud cavasid ning Lõuna-Aafrika cap classique meetodil vahuveinid tuntud veinimajast Simonsig. Juba tuttavaid maitseid pakuvad lisaks Villa Granda Proseccod kuiv ning poolkuiv versioon. Soovitame serveerida jahutatult ning ideaalseks kaaslaseks pehmed juustud, mereannid ning puuviljad. Mõnusat avastamist.

Mullitav rõõmukast maksab kokku 58 euri. Kastike sisaldab järgmist:

  • Villa Granda Millesimato Brut Prosecco, Itaalia 1 pdl
  • Villa Granda Extra Dry Spumante, Itaalia  1 pdl
  • Retono Organic Cava, Hispaania 1 pdl
  • Tres Navs Cava Brut, Hispaania 1 pdl
  • Simonsig Kaapse Vonkel Brut, LAV 1 pdl
  • Simonsig Kaapse Vonkel Brut Rose, LAV 1 pdl

Tellimusi saate hõlpsasti esitada meile kirjutades info@veinisober.ee. Kullerdamine ikka tasuta! Juhime tähelepanu, et kastide arv on piiratud ning sooduspakkumised kehtivad kuni kaupa jätkub.

Rõõmukast Itaalia päikese all vol 2

Itaalias on endiselt soe ja päikseline, selle kastikesega õnnestub veel meiegi sügiskuud soojusega üle külvata, septembrikuu ju seda tõestas imeliselt.

Itaalia rõõmukastis on meie selle aasta rõõmupakikeste kõige lemmikumad veinid. Seekordsest kuuspakist võib leida Soave, Pinot Grigio valgetest veinidest ning Rimbalso ja Ripasso Superiore punastest veinidest. Valged veinid on ideaalsed aperitiivid ning suurepärased kaaslased mereannipasta ja kergete salatite kõrvale. Punased on aga loodud pizzade, pastade ning tugevate juustude kõrvale nautimiseks. See kast on väga kiire kaduma, niiet kes soovib siis kribadi, krabadi kraps kirjutab meile ja paneme teele.

Kastikese maksumuseks on 39 euri ning sisaldab ta järgmist:

1 pdl Ville di Antane Soave, Itaalia
2 pdl Ville di Antane Pinot Grigio, Itaalia

2 pdl Ville di Antane Rimbalso, Itaalia

1 pdl Ville di Antane Ripasso Superiore, Itaalia

 

Veinisõbra tore segakast

Igal korral oleme teinud ka ühe toreda segakasti, seegi kord ei saa olema erand. Oleme siia pistnud Simonsig maja rahulikud veinid Rose Chenin Blanc Pinotage, Cuatro Pasos Mecia Rose. Punastest elegantse Prantsusmaa pärli Cotes du Rhone aladelt ning Pinotage marjast LAV esindaja samuti Simonsig majast. Valgetest sekundeerivad juba lemmikuks saanud Alba Martin Rias Baixas piirkonnast Hispaaniast ning Emilia Romagnoli Bianco Itaaliast. Selles kastis olevad veinid on ideaalsed paellade kõrvale, punased aga mõnusad kaaslased punaste lihade kõrvale.

Hinnaks on 54 euri.

Rõõmukast sisaldab:
1 pdl Emilia Romagnoli Bianco, Itaalia
1 pdl Simonsig Chenin Blanc Pinotage , LAV

1 pdl Simonsig Pinotage, LAV

1 pdl Cuatro Pasos Mencia Rose, Hispaania

1 pdl Alba Martin Albarinio, Hispaania

1 pdl La Solitude Cotes du Rhone, Prantsusmaa

 

Perlage veinide rõõmukast

Lisaks Antane veinidele on tee veinisõprade südamesse leidnud ka Perlage veinimaja pärlid. Sellel korral oleme teinud segakasti, kus sees on nii mulli, rosed kui uuena Sangiovese marjast punavein. Mõnusat avastamist!

Hinnaks on 49 euri.

Rõõmukast sisaldab:
1 pdl Perlage Frizzante, Itaalia
2 pdl Perlage Pinot Grigio , Itaalia

1 pdl Perlage Rosato Merlot, Itaalia

2 pdl Perlage Marche Sangiovese, Itaalia

 

Alois Lageder rõõmukast

Eelmises uudiskirjas mainisime, et peagi on saabumas taaskord meie suured lemmikveinid Alois Lageder veinimajast Itaaliast. Nüüd nad ongi kohal ja tegime ka uute aastakäikude tutvustamiseks kohe vahva rõõmukasti. Veinid on muutnud ka oma välimust, niiet hea võimalus nendega uuesti tutvust teha. Oleme siia pannud kõik valged veinid, mis paljude lemmikuks on olnud. Nii leiabki kastikesest Müller Thurgau, Sauvignon Blanc, Pinot Pianco ning Chardonnay marjast veinikesi. Tegemist on biodünaamiliste veinidega, veinimaja on selle kasvatamismeetodi patrioot Itaalias. Veinid tõesti peegeldavad Alto Adige piirkonna looduse eripära ning mineraalsust. Mõnusat avastamist!

Hinnaks on 75 euri.

Rõõmukast sisaldab:
1 pdl Alois Lageder Müller Thurgau, Itaalia
2 pdl Alois Lageder Pinot Bianco, Itaalia

1 pdl Alois Lageder Chardonnay, Itaalia

1 pdl Alois Lageder Sauvignon Blanc, Itaalia

1 pdl Alois Lageder Pinot Grigio, Itaalia

 

 

Armsad veinisõbrad, suured ja siirad tänud, et olete endiselt meiega. Soovime teile kuldset sügist ja palju toredaid veinielamusi. Hoidke ennast!

 

 

Veinisõbra kauplus, Lootsi 8 Tallinn, 10415
Telefon +372 53 023 009, email: info@veinisober.ee
Oleme avatud: E-R kell 11-18, L kell 11-15

www.veinisober.ee

Jälgi meid Facebookis