veinisober.ee

Oktoober on Hispaania kuu!

Kogu valik Hispaania veine terve kuu -20% soodsamad

 

Veinisõbra valikust leiate parima valiku Hispaania veine erinevatest piirkondadest.

Vahuveinidest on meil esindatud Bodegas Muga Cava`d ja Nadal`i Corpinnat.

Corpinnat märgi all saavad valmida vahuveinid, mille viinamarjad kasvavad Penedese südames. Vahuveinid on valmistatud traditsioonilisel meetodil, marjad korjatakse käsitsi, pudelis laagerdumine vähemalt 18 kuud, kogu veini valmistamise protsess viiakse läbi ühel territooriumil ning lisaks eeltoodule on vahuveinid valmistatud orgaaniliselt. 2019. aastast jätsid Corpinnat liikmed oma vahuveinidelt ära Cava märgise ning asendasid selle Corpinnat tähisega.

 

Valgetest Hispaania veinidest tooksime esile Rias Baixas`est Bodegas Granbazan veinimaja, kes valmistab veine Albarino viinamarjasordist. Granbazani veinid on kõik hea mineraalsuse ja puuviljasusega, valikust leiab nii settel arendatud, kui ka tammevaadis laagerdunud valgeid veine. Bodegas Granbazan on kõrgelt hinnatud ja veinikriitikutelt ohtralt tunnustust saanud veinimaja.

 

Punastest veinidest on meie valikus Rioja`st Bodegas Muga veinimaja ja Ribera del Duero`st Bodegas Emilio Moro. Mõlemad on oma piirkonna tippveinimajad, mis on kriitikute poolt kõrgelt hinnatud ja veinikollektsionääride poolt armastatud.

Bodegas Muga valiti sel aastal Wine&Spirits TOP100 maailma parima veinimaja hulka, kuhu mahtus vaid seitse Hispaania veinimaja.

Suurepärased tulemused Itaalia veinide lainelt

 

Meil on rõõm teatada, et Terenzi Madrechiesa sai taaskord Gambero Rosso`l tunnustatud maksimaalse tulemusega ehk tre bicchieri`ga. Terenzi puhul on tegemist veinimajaga, kes tõstab Morellino di Scansano piirkonna veinid kõrgemale tasandile.

Veelgi suurem rõõm on meil teatada, et armastatud Tinazzi veinimaja Primitivo di Manduria sai Decanteri kuldmedali. Feudo Croce on Tinazzi veinimaja tütarettevõte, kes valmistab suurepäraseid ja jõuliseid punaveine Lõuna-Itaalia Puglia piirkonnast.

Imperio LXXIV on valitud eelnevatel aastatel Wine Entusiasti poolt maailma 100 parima veini hulka, praegune aastakäik, 2019, sai Decanter veiniajakirja poolt ära märgitud kui kõige kõrgemate punktidega Primitivo – saades 95 punkti!

Veinisõbra Lootsi tänava kauplusest ja e-poest leiate suure valiku Hispaania veine.  Oktoobrikuu jooksul on Hispaania veinid -20% soodusamad.

Parim aeg varuda endale hea hinnaga talviseid veine!

Ootame Teid külla meie Lootsi tänava kauplusesse tööpäeviti 10.00-18.00

Täname, et olete meiega, ikka ja alati teie Veinisõbrad!

Veinisõbra  kauplus, Lootsi 8 Tallinn
Telefon +372 5302 3009, email: info@veinisober.ee
Oleme avatud: E-R kell 10-18

www.veinisober.ee