Hea veinisõber!

Kätte on jõudmas novembrikuu ja juba tasapisi hakkame valmistuma ka jõuluperioodiks. Võite julgelt meie poole pöörduda kui on soovi kingiideedeks võiks üritusteks, oleme teie jaoks alati olemas. Selles kuus korraldame ka ühe vahva Itaalia punaveinide õhtu ning rõõmukastide osas saame tuttavaks nii mõnegi uue veiniga meie valikus.

Rõõmukastide kullerdamine on endiselt teile tasuta ning tellimusi võtame vastu info@veinisober.ee mailile. Toredat sügiskuud ning palju uusi maitseelamusi!

 

Mullitav rõõmukast

Head tava ei muudeta, seega ka novembrikuu esimeseks rõõmukastiks saab olema mullitav kuuspakk. Siit võib leida traditsionaalsel meetodil valmistatud cavasid ning Lõuna-Aafrika cap classique meetodil vahuveinid tuntud veinimajast Simonsig. Juba tuttavaid maitseid pakuvad lisaks Fantini Gran Cuvee Swarowski vahuveinid Lõuna-Itaaliast. Soovitame serveerida jahutatult ning ideaalseks kaaslaseks pehmed juustud, mereannid ning puuviljad. Mõnusat avastamist.

Mullitav rõõmukast maksab kokku 63 euri. Kastike sisaldab järgmist:

  • Fantini Gran Cuvee Swarwoski Brut Bianco, Itaalia 1 pdl
  • Fantini Gran Cuvee Swarowski Brut Rose, Itaalia  1 pdl
  • Perlage Frizzante Prosecco, Itaalia 1 pdl
  • Tres Navs Cava Brut, Hispaania 1 pdl
  • Simonsig Kaapse Vonkel Brut, LAV 1 pdl
  • Simonsig Rose Brut, LAV 1 pdl

Tellimusi saate hõlpsasti esitada meile kirjutades info@veinisober.ee. Kullerdamine ikka tasuta! Juhime tähelepanu, et kastide arv on piiratud ning sooduspakkumised kehtivad kuni kaupa jätkub.

Veinisõbra parim ost rõõmukast

See rõõmukast on meil tõeline staar, sest tõesti väga neid veine armastatakse ja üldjuhul kipuvad need kastikesed küll kiiresti minema nagu soojad saiad.

Seekordsest kuuspakist võib leida Soave, Pinot Grigio valgetest veinidest ning Rimbalso ja Passione Assoluta punastest veinidest. Valged veinid on ideaalsed aperitiivid ning suurepärased kaaslased mereannipasta ja kergete salatite kõrvale. Punased on aga loodud pizzade, pastade ning tugevate juustude kõrvale nautimiseks.

Kastikese maksumuseks on 39 euri ning sisaldab järgmist:

1 pdl Ville di Antane Soave, Itaalia
2 pdl Ville di Antane Pinot Grigio, Itaalia

2 pdl Ville di Antane Rimbalso, Itaalia

1 pdl Ville di Antane Passione Assoluta, Itaalia

 

Fantini veinimaja rõõmukast

Fantini veinid jõudsid uuena meie valikusse sellel suvel, vaikselt oleme siia lisanud uusi viinamarjasorte ning veinid tõesti on väärt järgi mekkimist. Seekordses Fantini kastist leiame Gran Sasso sarja veinidest Primitivo, Trebbiano d´Abruzzo veinid ning Vesevo Campania piirkonna esindajatest mineraalsed ning hõrgud Falanghina ja Greco di Tufo. Väga head kaaslased pajaroogade ning kalaroogade kõrvale, Primitivo ei ütle kunagi ära ka ühest mõnusast steigist või pastast. Mõnusat avastamist!

Hinnaks on 48 euri.

Rõõmukast sisaldab:
2 pdl Gran Sasso Primitivo, Itaalia
2 pdl Gran Sasso Trebbiano d´Abruzzo, Itaalia

1 pdl Vesevo Greco di Tufo, Itaalia

1 pdl Vesevo Falanghina, Itaalia

 

Antane veinide segakast

Selles uudiskirjas pakume ka esmakordselt Antane veinide kasti, kus tõesti kõik selle maja esindajad on sees. Erinevad appassimento veinid ka kallimatest otsadest ning loomulikult Ripasso Superiore. Kui keegi veel nende kõigiga pole tutvust teinud, siis siin on selleks soodusvõimalus. Ärge jätke kasutamata, ehk leiate veel lemmikuid juurde.

Hinnaks on 44 euri.

Rõõmukast sisaldab:
1 pdl Antane Bufera, Itaalia
1 pdl Antane Pinot Grigio , Itaalia

1 pdl Antane Soave, Itaalia

1 pdl Antane Ripasso Superiore, Itaalia

1 pdl Antane Rimbalso, Itaalia

1 pdl Antane Passione Assoluta, Itaalia

 

Alois Lageder sooduskast

Eelmises uudiskirjas mainisime, et saabusid taaskord meie suured lemmikveinid Alois Lageder veinimajast Itaaliast. Vahepeal jõudis kohale ka uus saadetis, kus sees veinid, mida varem meie valikus veel ei ole olnud. Siit kastikesest võib tõepoolest leida palju rõõmu, tutvustame värskusest pakatavat uut Riff sarja, ning lisasime juurde ka Lageder Müller Thurgau ning hooajale kohase punaveini Lagrein marjast. Tegemist on biodünaamiliste veinidega, veinimaja on selle kasvatamismeetodi patrioot Itaalias. Veinid tõesti peegeldavad Alto Adige piirkonna looduse eripära ning mineraalsust. Mõnusat avastamist!

Hinnaks on 64 euri.

Rõõmukast sisaldab:
1 pdl Alois Lageder Müller Thurgau, Itaalia
2 pdl Alois Lageder Riff Pinot Grigio, Itaalia

2 pdl Alois Lageder Riff Merlot Cabernet, Itaalia

1 pdl Alois Lageder Lagrein, Itaalia

 

 

Itaalia punaveinide õhtu

Tulles vastu paljude küsijate soovile, alustame taaskord meie veinikoolitustega. Esimene õhtu saab olema täis Itaalia punaveinide hõngu. Vahepeal on valikusse lisandunud palju uusi maitseid, seega otsustasime teid üllatada ühe korraliku punaveiniõhtuga. Ühtekokku proovime läbi 10 erinevat viinamarjasorti ning räägime juttu ikka juurde ka. Õhtu saab olema täis üllatusi ja koolitust viib läbi meie sommeljee Kaidi Kerdt.

Ootame veinihuvilisi reedel, 20. novembril kell 18.00 Veinisõbra koolitusruumis Lootsi 8. Info ja registreerimine: info@veinisober.ee.

Osalejate arv on piiratud, koha kinnitab ettemaks selgitusega “Itaalia õhtu” summas 25 eur/külaline Wine Consult OÜ kontole EE422200221053097483

 

Ootame teid väga meile külla ja soovime imelist sügist ning palju positiivseid hetki oma lähedaste seltsis.

 

Teie Veinisõprade tiim.

 

Veinisõbra kauplus, Lootsi 8 Tallinn, 10415
Telefon +372 53 023 009, email: info@veinisober.ee
Oleme avatud: E-R kell 11-18, L kell 11-15

www.veinisober.ee

Jälgi meid Facebookis