Küll on tore kui saab meie armsaid veinisõpru taaskord Lambruscodega kostitada, saabusid ka väga õigel ajal, sest peagi ees ootamas meil ju Sõbrapäev 🙂.
Ca de Medici on üks vanimaid Lambrusco tootjaid Itaalias, nende ajalugu ulatub tagasi aastasse 1911. Lambruscod ise on, aga Itaalia Emilia-Romagna piirkonna vahuveinid, mis on äärmiselt kerged ning marjased ning valmistatakse kohalikest viinamarjasortidest.
Kokku on meil valikus 4 erinevat nimetust ning stiili. Muide, Lambruscod on ideaalsed kaaslased magustoitude kõrvale, külmade snäkkide, antipastide, tapaste kõrvale, kuid ka pardifilee kõrvale serveerituna ei jäta see jumalate jook kedagi külmaks.
Kirsiks tordil oleme lisanud ka sama veinimaja Eris Spumante Spergola marjast, see kuiv ning hõrk vahuvein on imeline aperitiivo, iga pidulaua staar ning suurepärane kaaslane mereandide kõrvale.
Neid kõiki jooke soovitame serveerida jahutatult, ca 7 kraadi juures.
No vaadake seda kombot, seda lihtsalt peab ju proovima, või mis te arvate?
Ca de Medici mullikast maksab kokku 55 euri. Kullerdamine on tasuta.
Mullitav rõõmukast sisaldab järgmist valikut ning on saadaval piiratud kogustes.
Saate tellida FB kaudu ning maili teel info@veinisober.ee
Ca de Medici Secco Lambrusco 2 pdl
Eris Spumante 1 pdl
Ca de Medici Lambrusco Remigio 100 1 pdl
Terra Calda Lambrusco 1 pdl
Ca de Medici Lambrusco Remigiotto 1 pdl
Absoluutselt kaunite piltide eest oleme südamest tänulikud Piret Hansonile, küll sina ikka oskad tabada seda õiget tunnet.
PS. Ärge unustage siiski, et tegemist on alkoholiga! Alkohol võib kahjustada teie tervist, seega tarbime vastutustundlikult.