Hei veinisõbrad!

Käes on veebruar, kihisevate jookide kuu. Millega siis veel võtta vastu Sõbrapäeva ning tähistada kalli kodumaa aastapäeva kui klaasikese vahuveiniga. Veinisõbrad on valmis aitama ning koos leiame kindlasti just Teile meelepärase mullijoogi, veinivaliku pidulauale või mõnusa maiuse sõbrale kingikotti. Lisaks sellele korraldame kolm toredat koolitust ning tähistame koos armastatud moelooja Marilin Sikkaliga MARI Design sünnipäeva Maakri kvartalis. Kõigil õllesõpradel tasub seekord ka meie uudiskirjale pilk peale visata, sest toimumas on Belgia käsitööõllede koolitus.

Mõnusat lugemist ja kohtumiseni heade veinide kodus!

PS! Tuletame endiselt meelde, et asume nüüd uuel aadressil LOOTSI 8, Tallinnas.

Mõnusad neljapäevad MARI Design salongis

MARI Design kleidikesed on Veinisõbra tiimi ühed lemmikud ja tänaseks on meil kõigil kapis juba nii mõnigi Marilin Sikkali imetabane looming oma koha leidnud. Seda suurem on meie rõõm tähistada koos MARI’ga tähtsat verstaposti, 12 aastat loomingut, värve, inspiratsiooni ning Eestimaist disaini.

Kogu veebruarikuu vältel pakutakse MARI Design salongis Maakri 19 kõigile külastajatele pokaal Masi Rose Ramato vahuveini ning ostlejaid ootab ka üllatus MARI poolt. Kuid see pole veel kõik, sest lisaks klaasikesele mullile korraldame kolmel veebruarikuu neljapäeva õhtul toreda veinidegustatsiooni MARI Design pesas. Meie sommeljee Kaidi tutvustab neil õhtuil MASI veinimaja pärle ning loomulikult on võimalik kaasa soetada nii veine kui MARI loomingut. Veini ja disainiõhtud leiavad aset järgmistel kuupäevadel ning kellaaegadel:

6.02 17:00-20:0013.02 17:00-20:0020.02 17:00-20:00

Väärikad Amaroned vol 2!

Uue aasta veinikoolituste programmi alustame Itaalia veinitööstuse au ja uhkuse, Amaronega. Need kallid ja haruldased veinid sünnivad traditsioonilisel ja aeganõudval viisil. Erilise appassimento meetodi elushoidmine, tutvustamine ja kaasajastamine on olnud Masi veinimaja missioon. Veinimaja tänane peremees, Sandro Boscaini, keda veiniringkondades kutsutakse Mr Amaroneks, on öelnud: “Amarone on midagi enamat kui vein ja valmistamismeetod. See on filosoofia, kunst ja elustiil.”

 

Veiniõhtul teeme tutvust kuue erineva Amaronega, millest mitmed on väga erilised ja Eestis saadaval vaid limiteeritud koguses, proovime taaskord vanu aastakäike. Veini kõrvale räägime Amaronede valmistamise kunstist, mille kõrvale seesuguseid jooke serveerida ja palju muud Masi ikoonveinidega seonduvat. Veiniõhtut juhib sommeljee Kaidi Kerdt, keda seob Amaronega pikk professionaalne karjäär ja suur isiklik kirg. Avamisele tulevad ka 1990 aastakäigu Masi Mazzano ning 1990 aastakäigu Serego Alighieri VAIO Armaron kui ka Serego Alighieri Casal dei Ronchi Reciotto.

 

Ootame veinihuvilisi neljapäeval 7. veebruaril kell 18.00 Veinisõbra koolitusruumis Lootsi 8. Info ja registreerimine: info@veinisober.ee. Osalejate arv on piiratud, koha kinnitab ettemaks selgitusega “Amaronede õhtu” summas 40 eur/külaline Wine Consult OÜ kontole EE422200221053097483

Belgia õllede koolitus

Viimaks ometi saame pakkuda midagi ka õllesõpradele, nimelt on tulemas üks vahva koolitus Belgia õlledele ning nüüdsest leiab meie poekeses ka toreda valiku Belgia käsitööõllesid. Koolitust viib läbi Vahur Viigimäe, kes Belgia õllede maailmas juba pikemat aega tegutsemas on. Lisaks tosinale õlledele tutvustame ka pisut Belgiat ennast – riiki, mille õllekultuur on 2016. aastast kantud UNESCO maailmapärandi nimistusse.

Koolitusel maitseme kokku kümmet erinevat õllesorti.

Info ja registreerimine info@veinisober.ee. Koha kinnitab ettemaks selgitusega “Õllede degustatsioon” summas 20eur/külaline Wine Consult OÜ kontole EE422200221053097483

Vahuveinikoolitus Veinisõbras 21.02

Kes meist ei armastaks vahuveine ja kaugel see kevadki enam on? Meie siin Veinisõbras oleme juba ammu oma südame vahuveinidele kaotanud, nüüd on teie kord. Vastu tulles meie kallite klientide soovile korraldame vahuveinikoolituse.

Sel korral proovime ühtekokku kuute erinevat vahuveini, räägime šampanja sünniloost ja arutleme, mis see on, mis teeb sellest joogist nii erilise ja armastatu.

Degustatsiooni Veinisõbra salongis Lootsi 8 viib läbi meie sommeljee Kaidi Kerdt

21. veebruaril algusega 18:00. 

Info ja registreerimine info@veinisober.ee. Koha kinnitab ettemaks selgitusega “Vahuveini degustatsioon”  summas 25eur/külaline Wine Consult OÜ kontole EE422200221053097483

Veinisõbra kauplus, Lootsi 8, Tallinn
Telefon +372 53 023 009, email: info@veinisober.ee
Oleme avatud: E-R kell 10-19, L kell 10-15

www.veinisober.ee

Jälgi meid Facebookis