veinisober.ee

Head uut aastat!

Muutuste rohke ning ülimalt põnev 2021. aasta on nüüdseks seljataga ja oleme kõik keeranud uue lehekülje. Usume, et 2022. aasta tuleb väga hea ja teguderohke.

Veinisõbrale tuleb käesolev aasta väga põnev, lisaks laienevale tootevalikule, saame peatselt Teile teada anda ka ühe eriti ägeda uudise, kuid sellest veidi kevade poole…

2021. aasta lõpp oli meil väga kiire, seega polegi jõudnud teile teada anda, et meie sortimenti on lisandunud kaks ülimalt hinnatud veinimaja.

Inama on üks tuntumaid ja hinnatumaid Soave tootjaid, tegemist on perekonna juhtimise all oleva veinimajaga, kus valmistatakse veine juba üle poole sajandi.

 

 

 

Inama veinimaja asub Soave Classico südames vulkaanilisel pinnasel, veinimaja peab eriti oluliseks, et viinamarjasort ning kohalik pinnas omavahel suurepäraselt sobiksid. Tänu ideaalsele kooslusele ongi Inama veinid meeldivalt mineraalsed ning mitmekülgsed.

Valikuga tutvu siin!
Fournier Pere&Fils on Sancerre südames paiknev tippveinimaja, kus alustati veini valmistamist 1926.aastal. Veinimaja saab olla uhke, kuna nende valdused on Sancerre kolmel erineval terroir`l, tänu millele on kõik veinid eripalgelised ning elegantsed.
 

Lisaks Sancerre`le valmistab Fournier Pere&Fils ka Pouilly Fume`s veine. Veinimaja valiti Wine& Spirits poolt 2021. aastal 100 maailma parima veinimaja hulka.

Valikuga tutvu siin!

Külmadeks ning pimedateks jaanuarikuu õhtuteks oleme koostanud uued talvised veinikasti komplektid. Komplektides on pehmed ja ümarad punaveinid, mis aitavad talvekaamosest reipamalt läbi tulla.

Talveõhtuteks

Põnevad viinamarjad

Põnevad viinamarjad

Punaveinide TOP

Valikuga tutvu siin!

Täname, et olete meiega, ikka ja alati teie Veinisõbrad!

Veinisõbra  kauplus, Lootsi 8 Tallinn
Telefon +372 5302 3009, email: info@veinisober.ee
Oleme avatud: E-R kell 10-18

www.veinisober.ee