Hea veinisõber!

Meie november on täis mõnusaid veiniõhtuid, rõõmurohkeid ettevõtmisi ja häid pakkumisi. Astu läbi ja uudista uusi veine, saa osa degustatsioonidest ja anna oma hinnang meie uuele kodule Lootsi 8. Planeeri jõulukuu sündmused ja kingitused juba aegsasti, et aastalõpu tempo ülearu kiireks ei kujuneks. Et mõtted sobiva vormi leiaksid, on abiks meie poe sommeljeed, niiet võta aga julgelt ühendust.

Toredat talvekuud!

Veiniõhtu väärikate Amaronede seltsis!

Tulles vastu paljude küsijate soovile, kordame taaskord väärikate Amaronede koolitust! Traditsioonilisel ja aeganõudval appassimento meetodil valmivate veinide valmistamise kunstist, Masi veinimaja panusest traditsioonide hoidmisesse ja kaasajastamisse, samuti Veneto veinikultuurist räägib Eesti kogenuim ekspert, sommeljee Kaidi Kerdt. Nimelt seob Kaidit Masiga aastatepikkune töö veinimaja esindamisel Ida-Euroopas ja nii kuuleme lugusid otse algallikast. Tule proovi ise järele, kuidas maitsevad Veneto piirkonna traditsioonilised viinamarjasordid Corvina, Rondinella ja Molinara ning mismoodi veinitegijate kunst ja käsitöö sinu pokaalis väljendub. Sel erilisel õhtul on võimalik maitsta Masi veinimaja Amaronede vanemaid aastakäike ja hinnalisi veine, mida on Eestis saadaval vaid väga piiratud koguses:

Costasera 2003

Costasera 2017

Campolongo di Torbe 2009

Vaio Armaron 1990

Riserva Costasera Amarone 2012

Ootame veinihuvilisi reedel, 29. novembril kell 18.00 Veinisõbra koolitusruumis Lootsi 8, Tallinnas. Info ja registreerimine: info@veinisober.ee.

Osalejate arv on väga piiratud, koha kinnitab ettemaks selgitusega “Amaronede õhtu” summas 40 eur/külaline Wine Consult OÜ kontole EE422200221053097483

Veinisõber soovitab: stressivaba jõulukuu

Öeldakse küll, et tark ei torma, aga kogemus näitab, et jõulukuu olengute planeerimise ja kingituste tellimise kohta see küll ei kehti. Tark teeb ruumibroneeringud aegsasti ja esitab kingitellimused juba nüüd, et detsembris saaks pühademeeleolu stressivabalt nautida.

Tuletame meelde, et vastavalt soovidele on meie tiimilt võimalik tellida ka meelelahutuslikke veinidegustatsioone ja koolitusi väiksematele seltskondadele ning olengutele. Koolitusi saame teha nii meie ruumides Lootsi 8, kui ka soovikorral majast väljaspool.

Sobivate kingiideede leidmisel võtke julgelt ühendust meie sommeljeedega mailiaadressil info@veinisober.ee või helistades meie telefonile +372 53 023 009.

Veinisõbra sommeljeed soovitavad:

novembrikuu 6-pakk soodushinnaga

Novembrikuu 6-pakki valisime sedakorda uue tulija Hispaaniast, sest mullid on teatavasti alati head kaaslased aastalõpupidustustel. NImelt on meie valikusse saabunud orgaaniine Retono Cava, mis valmistatakse Chardonnay ning Macabeo viinamarjade segust. Tegemist on kuiva vahuveiniga, mis valmib traditsionaalsel meetodil, Penedese piirkonnas Hispaanias. See kuiv vahuvein on ideaalne kaaslane kalaroogade ning mereannipaella kõrvale, samas ka suurepärane aperitiiv ning seltskonna jook. Seda jumalate jooki on meie sooduskastis kokku 3pdl.

Teise olulise koha meie pakkumises leiab juba vana olija, ent vägagi armastatud Karl May Classic Riesling, samuti orgaaniline valge vein, Rheinhessen piirkonnast Saksamaalt. Karl May on ideaalne kaaslane kala, taimetoidu ja kergemate liharoogade juurde, kuid sobib ka iseseisvalt nautimiseks.

6-pakk novembris müügil soodushinnaga 60 eur.

  • Retono Organic Cava – särtsaka ja värske iseloomuga kuiv vahuvein. Hea happe ning mulli tasakaal. Maitses tunda rohelist õuna ning tsitrusnoote, järelmaitses kerkivad esile mandli noodid.
  • Karl May Classic Riesling – kes meist ei mäletaks seda kauaaegset veinisõprade lemmikut, valmistatud 100% Rieslingu marjast, mõnusalt puuviljane ja hea happega valge vein. Maitses kerkivad esile õuna, pirni ning tsitrusviljade noodid.

Sooduskasti saate tellida nii koju kui kontorisse kirjutades meie mailiaadressile info@veinisober.ee või tulles Veinisõprade heade veinide koju, Lootsi 8 Tallinnas.

Veinisõbra Tallinna kauplus, Lootsi 8 Tallinn, 10105
Telefon +372 53 023 009, email: info@veinisober.ee
Oleme avatud: E-R kell 10-19, L kell 10-15

www.veinisober.ee

Jälgi meid Facebookis