Hea veinisõber!

Ei lase me end heidutada teadmisest, et märtsikuu rahvapärane nimetus on paastukuu. Ka kergema ja taimsema toidu juurde leiab suurepäraseid veine. Veinisõber hoiab alati silmad lahti ja kasutab võimalusi proovida uut ja huvitavat. Sel kuul jagub meie kalendrisse nii koolitusi, vahvaid degusteerimisi Lootsi 8 ruumides kui ka üks eriline mullipidu Saaremaal, kui läheme koos oma parimate vahuveinidega osalema Kuressaare Mullifestivalile. Hoia sündmustekalendril silm peal meie igakuise uudiskirja ja Facebookilehe vahendusel, sest osalejate arv on sageli piiratud ja kohad täituvad kiiresti.

No ja kallid naised, loomulikult naudime ka täiel rinnal koos 8. märtsi naistepäeva, mis kindlasti saab olema täis mõnusaid üllatusi, häid veine ja punaseid roose!

 

Meeleolukat paastukuud, head sõbrad!

Märtsikuu üritused Veinisõbra ruumides

Veinisõber on teadmistehimuline ja hindab võimalusi maitsemeelt üllatada. Maailmas leidub tuhandeid viinamarjasorte ja selle fakti valguses on selge, et veinisõbra elu on tunduvalt huvitavam, kui ei vali kaupluse riiulilt iga kord juba tuttavat pudelit. Seepärast korraldame märtsis toredaid koolitusi ning degustatsiooniõhtuid, mis juhatavad sommeljee abiga teed erinevate viinamarjasortide ning valmistamismeetodite juurde. Proovime veinid järele ja räägime mõistagi ka sellest, missuguste toitude kõrvaseks igaüks neist oma iseloomu poolest sobida võiks.

 

Pinot Grigio õhtu reedel, 20. märtsil kell 18:00

Sommeljee Kaidi tutvustab erinevaid Pinot Grigio marjast valmistatud veine. Proovimisele tuleb vahuvein, valgeid veine ning roosa versioon, ühisnimetajaks Pinot Grigio marja kasutamine kõigi valikute puhul. Tõotab tulla põnev õhtu!

Veinikoolitused toimuvad Veinisõbra koolitusruumis Lootsi 8.

Info ja registreerimine:  info@veinisober.ee. Osalejate arv on piiratud, koha kinnitab ettemaks selgitusega “Valgete õhtu” summas 25 eur/külaline Wine Consult OÜ kontole EE422200221053097483.

 

Vahuveini laupäev Veinisõbras, 7. märtsil kell 10:00-15:00

Sommeljee Kaidi tutvustab erinevaid vahuveine meie poekeses Lootsi 8. Ootame kõiki vahuveinisõpru läbi astuma ning mõnusast laupäevasest mullibrunchist osa saama. Sellele üritusele eraldi registreerima ei pea, vaid võib läbi astuda omale sobival ajal vahemikus 10:00-15:00. Kaasa haarata hea tuju ning avatud maitsemeeled!

 

Veinisõbra koolitusruumide rent privaatüritusteks

Tuletame meelde, et vastavalt soovidele on meie tiimilt võimalik tellida ka meelelahutuslikke veinidegustatsioone ja koolitusi väiksematele seltskondadele ning olengutele. Koolitusi saame teha nii meie ruumides Lootsi 8, kui ka soovi korral majast väljaspool.

Meie sommeljeed pakuvad eratellimusele just sellise sisu ja vormi, mis kõige paremini sobib, olgu siis firmaürituseks, sünnipäevaks või lihtsalt veinisõprade kokkusaamiseks. Ära unusta hoida silm peal meie Facebookilehel, et oleksid kursis kõikide sündmuste ja pakkumistega.

 

Sobivate kuupäevade leidmisel võtke julgelt ühendust meie sommeljeedega meiliaadressil info@veinisober.ee või helistades meie telefonile +372 53 023 009.

Saaremaa Mullifestival 7.03 Kuressaares

“I only drink champagne on two occasions, when I am in love and when I am not.” –Coco Chanel
Eesti suurim šampanja- ja vahuveinifestival tuleb taas! Seekord Naistepäeva eel, laupäeval 07.03. Milline võimalus tähistada seda tähtpäeva suursuguselt, parimate jookidega!
Mullifestivali raames esitleme Teile jumalikku jooki šampanjat ja tema kihisevaid kaaskondlasi. Toimuvad koolitused, tasting’ud, parimad hinnad ja muu meelelahutus.

Mullifestivalil esitleb vahuveinide valikut loomulikult ka Veinisõbra särtsakas naiskond.
Kogu info festivali kohta leiad: www.bubblefestival.ee
Vaata ka teist Kuressaares samal ajal toimuvat festivali: FB: nomfestival, www.nomfestival.ee

Märtsikuu sooduskasti pakkumine

Märtsikuus jätkame juba traditsiooniks saanud sommeljee valiku pakkumist. Seekord on valikus vahuvein ja valge vein Itaaliast. Kostitame teid Vino Spumante vahuveiniga ning pakume sedakorda kerget ja puuviljast Extra Dry versiooni.

Valge veini osas liigume populaarsetele Soave aladele, kus Cargagnega ning Trebbiano marjast valmistatakse suurepäraseid veine, mis hiilgavad oma puuviljasuse ning värskusega.

 

6 pudelit mõnusaid kevadisi rüüpeid on märtsis müügil soodushinnaga 42 eurot.

3 pdl Villa Granda Millesimato 2018 Extra Dry, Veneto, Itaalia

3 pdl Antiche Terre Soave DOC, Veneto, Itaalia

 

Tuletame meelde, et kes meie poodi kastile järele ise ei jõua, siis andke meile märku oma soovist meiliaadressile info@veinisober.ee ning saadame teile kulleri koju või kontorisse!

Veinisõbra kauplus, Lootsi 8 Tallinn, 10415
Telefon +372 53 023 009, email: info@veinisober.ee
Oleme avatud: E-R kell 10-19, L kell 10-15

www.veinisober.ee

Jälgi meid Facebookis