Hea veinisõber!

Aastanumber on küll uus, aga mõned asjad ei ole muutunud. Kasvõi see, et Veinisõbra uks on heast veinist lugu pidavatele alati valla ja heade jookide kõrvale leiab siit alati ka nõu, võimalusi sündmuste korraldamiseks ja enese koolitamiseks.

Jätkuvalt on meie Lootsi 8 salongi uksed valla väiksematele seltskondadele ja suurematele gruppidele, kel on huvi korraldada oma sündmus meie koolitusruumis. Möödunud aastal külastasid meie sommeljeed mitmeid veiniklubisid üle Eesti ja jätkame meeleldi koolitusreise ka edaspidi, võta vaid ühendust ja teeme teile sobiva pakkumise!

 

Veinielamustest tulvil uut aastat!

Väärikate Amaronede õhtu vol. 2 veebruarikuu alguses

Uue aasta veinikoolituste programmi alustame Itaalia veinitööstuse au ja uhkuse, Amaronega. Need kallid ja haruldased veinid sünnivad traditsioonilisel ja aeganõudval viisil. Erilise appassimento meetodi elushoidmine, tutvustamine ja kaasajastamine on olnud Masi veinimaja missioon. Veinimaja tänane peremees, Sandro Boscaini, keda veiniringkondades kutsutakse Mr Amaroneks, on öelnud: “Amarone on midagi enamat kui vein ja valmistamismeetod. See on filosoofia, kunst ja elustiil.”

 

Veiniõhtul teeme tutvust kuue erineva Amaronega, millest mitmed on väga erilised ja Eestis saadaval vaid limiteeritud koguses, proovime taaskord vanu aastakäike. Veini kõrvale räägime Amaronede valmistamise kunstist, mille kõrvale seesuguseid jooke serveerida ja palju muud Masi ikoonveinidega seonduvat. Veiniõhtut juhib sommeljee Kaidi Kerdt, keda seob Amaronega pikk professionaalne karjäär ja suur isiklik kirg.

 

Ootame veinihuvilisi neljapäeval 7. veebruaril kell 18.00 Veinisõbra koolitusruumis Lootsi 8. Info ja registreerimine: info@veinisober.ee. Osalejate arv on piiratud, koha kinnitab ettemaks selgitusega “Amaronede õhtu” summas 40 eur/külaline Wine Consult OÜ kontole EE422200221053097483

 

Veinisõbra sommeljeed soovitavad:

 vahuveinide 6-pakk soodushinnaga

Uuel aastal jätkame juba traditsiooniks saanud sommeljee valikute pakkumist. Seekord on valikus vahuveinid Itaaliast. Itaaliast kostitame teid loomulikult Prosecco vahuveinidega ning pakume sedakorda kahte erinevat versiooni, pisut kuivemat ja poolkuiva mulli Treviso piirkonnast. Mõlemad on head aperitiivid, värsked ning puuviljased, kuid sobivad ideaalselt ka kergete suupistete, mereandide ning kergete salatite kõrvale serveerituna. Ärge siis unustage, et serveerida tuleks neid jahutatult, ca 7 kraadi juures. Mõnusat avastamist!

6 pudelit vahuveini on jaanuaris müügil soodushinnaga 52,00 eur.

  • 3 pdl Villa Granda Millesimato Brut, Veneto, Itaalia
  • 3 pdl Villa Granda Treviso Extra Dry, Veneto, Itaalia

Tuletame meelde, et kes meie poodi kastile järele ise ei jõua, siis andke meile märku oma soovist mailiaadressile info@veinisober.ee ning saadame teile kulleri koju või kontorisse!

Veinisõbra kauplus, Lootsi 8 Tallinn, 10415
Telefon +372 53 023 009, email: info@veinisober.ee
Oleme avatud: E-R kell 10-19, L kell 10-15

www.veinisober.ee

Jälgi meid Facebookis