Head uut aastat, kallid veinisõbrad! 

Head uut aastat, kallid veinisõbrad! Aitäh, et olete olnud meiega! Veinisõbra rõõmsameelne pere soovib teile kõigile uueks aastaks meeldejäävaid veinielamusi, lõbusaid hetki koos parimate sõpradega ja rõõmsaid kohtumisi Veinisõbra poekeses!

 

Uuelgi aastal jätkame rõõmukastide koostamist ja katsume tuua ikka teieni parimad palad meie valikutest. Juhul kui poodi tulla ei saa, siis saate uudistada ringi julgelt meie veebipoes www.veinisober.ee. Veinisõbra salong Lootsi tn 8 on avatud endiselt alljärgnevatel aegadel:

E-R 11:00-18:00

L 11:00-15:00

 

Meie ülipopulaarsed veiniõhtud saavad samuti kohe hoo sisse, kui see lubatud saab olema, niiet tasub meie facebook´i lehel silm peal hoida.

Seniks olge terved armsad veinisõbrad!

Rõõmukasti pakkumised jaanuarikuus

Jaanuarikuu rõõmukastidest võib leida vahuveine, toredaid valgeid ning tummiseid punaseid. Oleme pannud kokku kolm erinevat valikut, kust iga veinisõber leiab midagi meelepärast. Rõõmukastid on alati soodsamate hindadega ning neid saab tellida läbi meie veebipoe lingi, mida ka postituste alla lisame. Tellimusi saab esitada endiselt ka  mailiaadressile info@veinisober.ee kirjutades või FB kodulehel vesteldes. Mõnusat avastamist!

 

Esimeseks rõõmukastiks saab olema vahuveinide kuuspakk. Fantini Swarwoski vahuveinid on taaskord kohal ja siit kastist võibki leida Fantini Rose ning Bianco versiooni. Lisaks juurde orgaaniline cava Hispaaniast ning Perlage maja Prosecco. Ideaalne kastike, mida saab avada kui vaja serveerida tervitusjooki või pakkuda midagi toredat mereandide ning kalaroogade kõrvale. Loomulikult ärge unustage, et vahuvein võiks ikka olla serveeritud jahedalt. Kasti maksumuseks on 59 euri ning sisaldab tema järgmist:

 

2 pdl Fantini Gran Cuvee Swarowski Bianco Brut, Itaalia

2 pdl Fantini Rose Brut Swarowski, Itaalia

1 pdl Retono Cava Brut, Hispaania

1 pdl Perlage Canah Prosecco Brut, Itaalia

 

https://veinisober.ee/e-pood/veinid/vahuvein/vahutav-roomukast/

Teiseks kastiks on valgete veinide segarõõmu kuuspakk. No siit võib samuti leida palju Itaaiast pärit valgeid veine. Meie toredad valged veinid Alto Adige piirkonnast ning Lõuna-Itaaliast. Viinamarjasortidest on esindatud mitmed versioonid, Lageder maja Pinot Grigio ning Chardonnay, lisaks veel Trebbiano d´Abruzzo lõunast. Kui te armastate kodus kokata ja teete tihti risottot või mereanni pastat, praete krevette või vaaritate ahjukana, siis need veinikesed on sinna kõrvale just kui loodud. Ja kui vahest on soovi nautida lihtsalt klaasikest jahedat valget veini, siis uskuge need rüüped on selleks ideaalsed kaaslased. Kastikese maksumuseks on 50 euri ja sisaldab tema järgmist:

 

2 pdl Gran Sasso Trebbiano d´Abruzzo

2 pdl Riff Pinot Grigio

2 pdl Alois Lageder Chardonnay

 

https://veinisober.ee/e-pood/veinid/valge/valgete-veinide-roomukast-2021/

Kolmandaks valikuks saab loomulikult olema kastike, kust on leida ka punaveini. Kuna talv on meie õuele viimaks saabunud ning lubatakse lumelisa ja pisut pakastki, siis peaks punavein kohe kindlasti käepärast olema. Selles vahvas rõõmukastis võib leida mõnusa marjase Pinot Noiri ning pisut vürtsisema Merlot Cabernet segu, kergeks naudinguks aga Negroamaro Puglia aladelt. Sekundeerivad Pinot Grigio ning Pinot Bianco ja Riesling, sest vahest ju tahaks ikka seda valget veini ka lonksukese nautida. Pinot Noiri soovitame pardiliha kõrvale, Negroamaro ning Merlot Cabernet on head pastaroogade, pizzade ning paellade kõrvale serveerituna, aga ka mõnusa juustutükiga kamina ees nautimiseks. Püsige soojas ning nautige neid jumalate jooke. Selle kasti maksumuseks on 69 euri ning sisaldab tema järgmist:

 

Alois Lageder Miumuet Pinot Noir

Riff Merlot Cabernet

Doppio Passo Negroamaro

Alois Lageder Pinot Bianco

Gran Sassso Pinot Grigio

Pratello Riesling

 

https://veinisober.ee/e-pood/veinid/valge/segaroomukast/

PS. Kullerdamine on endiselt tasuta. Andke oma soovidest julgelt meile teada ja täname, et te meil olemas olete. Cheers!

Veinisõbra Tallinna kauplus, Lootsi 8 Tallinn
Telefon +372 53 023 009, email: info@veinisober.ee
Oleme avatud: E-R kell 11-18, L kell 11-15

www.veinisober.ee

Jälgi meid Facebookis