Head veinisõbrad! 

Kevad on nüüd ametlikult käes, pikk ja raske talv seljataga. Ilmselt ootame kõik, et kevad tooks värskust, vabadust ja uut kulgemist. Veinisõpra on kevadine värskus koos uue kulgemisega juba kohele jõudnud, tänu sellele saame jagada Teiega ka mitmeid uudiseid.

Esmalt, nüüdsest on kõikidele püsiklientidele  täishinnaga toodetelt allahindlus -10%. Teiseks laieneb Veinisõbra valik sel kevadel eriti hoogsalt, lisandub palju uusi veinimaju, mõned nendest on Eestis täiesti uued, teised aga palavalt armastatud veinimajad, mida varasemalt olete harjunud meie valikust leidma. Lisaks eeltoodule laiendame ka veinikastide valikut, alles jäävad meie Rõõmukastid, kust leiate alati parimad pakkumised hooajalistele veinidele, kuid lisame ka veidi eksklusiivsemaid veinikaste eriti nõudlikule veinisõbrale.

Olete oodatud Veinisõbra Lootsi tänava veinipoodi, oleme nüüdsest avatud tööpäeviti 10.00-18.00. Turvaliseks ostukogemuseks palume kanda maski. Samuti saab kõik ostud sooritada meie e-poest www.veinisober.ee või kirjutades Veinisõbra Facebook`i sõnumitesse.

Uued veinimajad Veinisõbra valikus

 

Aprillikuust on Veinisõbra valikus taas olemas armastatud perekonna juhtimise all olevad veinimajad – Lõuna-Itaaliast Campania piirkonnast Mastroberardino, Saksamaalt Rheinhessenist Karl May ning Prantsusmaalt Champagne Tribault-Schloesser. Uue tulijana on meie valikusse jõudnud tipptootja Bodegas Muga.

Bodegas Muga on Hispaanias Rioja Alta piirkonnas asuv tipptootja ja legendaarne veinimaja, mis asub endises Haro rongijaamas. Tegemist on perekonna juhtimise all oleva veinimajaga, mille ajalugu ulatub aastasse 1932, hetkel juhib veinimaja perekonna kolmas generatsioon. Veinimaja on aastatega saanud tuntust ja tunnustust tänu oma filosoofiale, mida nad peavad veinitootmise juures tähtsaks. Ääretult oluliseks peetakse traditsioone, kohanemisvõimet ja veini valmistamise kõrgeimat kvaliteeti. Bodegas Muga on tuntud oma  traditsioonilises stiilis valmistatud Reserva ja Prado Enea Gran Reserva, siidise Torre Muga ja rustikaalse Aro veinide poolest.

 

Rõõmukasti pakkumised aprillikuus

Ilmad muutuvad päev päevalt aina kevadisemaks, tänu sellele oleme aprillikuuks valinud kastipakkumisse kergemaid ja värskemaid veine. Rõõmukasti soovist anda teada meie mailiaadressile info@veinisober.ee või Veinisõbra Facebook`is  sõnumitesse.

Esimeseks Rõõmukastiks on „Aasta Vein“. Tegemist on Eesti Sommeljeede Assotsatsiooni poolt korraldatud konkurssiga, kus veine hinnatakse 100 punkti süsteemis ning parimatele anti kuld-, hõbe- või pronksmedal. Veinisõbra valikus olevatest veinidest said medali üheksa veini, nendest kompleteerisime kokku seekord ühe Rõõmukasti. Valikus on kaks Lõuna-Lõuna Aafrika traditsioonilisel meetodil valmistatud vahuveini, Pratello veinimaja orgaaniline valge vein, Vahemerehõnguline roosa vein Provence`st ning kaks küpset ja ümarat punast veini Tinazzi veinimajast. Veinikasti hind 73€.

Simonsig Cuvee Royal Blancs de Blanc

Simonsig Kaapse Vonkel Brut

Pratello Lugana Catulliano 

Mirabeau X Rose Coteaux a`Aix en Provence 

Tinazzi Ca`de Rocchi Corvina „Corve“

Tinazzi Imperio Primitivo di Manduria LXXIV 

Link tellimiseks läbi veebipoe on järgmine:

https://veinisober.ee/e-pood/veinid/valge/roomukast-aasta-vein/

Teine Rõõmukast koosneb kahest mullijoogist, kust leiab värske ja kerge Cava ning poolkuiva Lambrusco. Lisaks on kastis kaks kevadist valget veini, puuviljane orgaanilisel meetodil valmistatud Pinot Grigio Pratello veinimajalt ning Villa di Antane`lt särtsakas Soave. Punastest veinidest lisasime valikusse appassimento stiilis punaveini Veneto piirkonnast ning Bodegas Muga El Anden Crianza Rioja`st. Veinikasti hind on 50€.

Tres Naus Cava Brut

Ca`de`Medici Lambrusco Secco

Pratello Pinot Grigio

Ville di Antane Soave

Borgo del Mandarlo Appassimento Rosso

Bodegas Muga El Anden Crianza

Link tellimiseks läbi veebipoe on järgmine:

https://veinisober.ee/e-pood/veinid/valge/veinisobra-roomukast-5/

Kolmandaks pakkumiseks on sel kuul midagi erilisele veinigurmaanile. „Bodegas Muga valik“ koosneb veinimaja kolmest auhinnatumast punaveinist, mis jõuavad Teieni puitkastis. Antud valikut on väga limiteeritud koguses. Veinikasti hind on 140€

Bodegas Muga Selection Especial 2016

Bodegas Muga Prado Enea Gran Reserva 2014

Bodegas Muga Torre Muga 2016

 

Link tellimiseks läbi veebipoe on järgmine:

https://veinisober.ee/e-pood/veinid/punane/bodegas-muga-valik/

 

Täname, et olete meiega, ikka ja alati teie Veinisõbrad!

Veinisõbra Tallinna kauplus, Lootsi 8 Tallinn
Telefon +372 53 023 009, email: info@veinisober.ee
Oleme avatud: E-R kell 10-18

www.veinisober.ee

Jälgi meid Facebookis