Hea veinisõber!

Aastaring on ümber saamas ja ukse ees on pidudehooaja tipphetked. Et jõulukuul oleks mahti kõike toredat nautida nii, et kingituste valimise ja sündmuste korraldamise stress võimust ei võtaks, on meie sommeljeed nõu ja jõuga abiks. Selles kuus lükkame käima veinilaada, pakume võimalust korraldada sündmusi meie uues koolitusruumis ning naudime koos Vignano veinimaja perenaisega Toskaana hõrgutisi. Astu läbi ja proovi laadaveine, tee oma kingivalik ja jäta komplektide kokkupanemine meie hoolde! Ärge vaid unustage, et asume nüüd uuel aadressil LOOTSI 8, kohe Argentiina restorani kõrval ning Kochi aitade taga.

 

Suur aitäh, hea veinisõber, et oled meid sel aastal külastanud, kogunud koolitustel veinitarkust, nautinud veiniõhtusööke ja astunud läbi pop-up veinibaaridest erinevatel sündmustel üle Eesti! Uuel aastal jätkame uue hooga: täiendame veinivalikut, pakume võimalusi veinitegijate kunsti lähemaks tundmaõppimiseks koolitustel ja korraldame sündmusi.

 

Toredat jõulukuud ja head aasta lõppu!

Õhtupoolik Vignano veinidega 5. detsembril!

Meil on suur rõõm näha taaskord Eestit väisamas Vignano veinimaja perenaist Jana Fanuccit. Traditsiooniliselt korraldame selleks puhuks degustatsiooni meie salongis, kus avame kõik veinimaja pärlid ning naudime kõrvale Toskaana hõrgutisi. Üritus on kõigile tasuta, tasub vaid kohale tulla meie heade veinide koju, Lootsi 8 Tallinnas.

Üritus leiab aset 5 detsembril, ajavahemikus 16:00-19:00. Teadagi on veinid sellel päeval saadaval soodushindadega.

 

Rahvusvaheliselt tunnustatud ja auhinnatud Vignano veinimaja valikust proovime kohtumisõhtu käigus järgmiseid veine:

Vignano Primavolta Bianco Bio-Organic 2017 IGT

Vignano Il Primo Chianti Superiore 2015 DOCG

Vignano L´unico Bio-Organic Chianti 2016  DOCG 

Vignano Merlino 2015 IGT

Vignano Senio Chianti 2015 DOCG

Vignano Matrio Malbec 2015 IGT

 

Olete kõik väga oodatud, ruumi on meil palju, kõik soovijad mahuvad kenasti ära!

Jõulukuu veinilaat saab alguse 6. detsembril!

Millal siis veel, kui mitte jõulukuul lükkame hoo sisse veinilaadale, et jagada inspiratsiooni pühade joogivaliku koostamiseks ja kingikoti kokkupanemiseks ning tutvustada meie veinivaliku vanu tuttavaid, aga ka uusi tegijaid. Teemakohaselt leiab laadavalikust terve rea Vana Maailma punaveine, mis passivad hästi jõuluprae juurde, samuti soovitame täidlasemaid ja toidusõbralikke valgeid veine. Mõistagi pakume pidudehooajaks ka laia valikut vahuveine. Kingiideid leiab kinkekomplektide hulgast ja mahukast gurmeetoodete valikust. Meie maja veinilaat tähendab ka häid hinnapakkumisi ja suurepärast võimalust veine kohapeal proovida ja sommeljee abiga ostuotsuseid langetada.

Veinilaat saab alguse 6.12 ning kestab kuu lõpuni, astu läbi!

Väärikate Amaronede õhtu vol 2!

Tulles vastu paljude küsijate soovile, alustame uue aasta koolituste programmi samuti väärikate Itaalia Amaronedega. Traditsioonilisel ja aeganõudval appassimento meetodil valmivate veinide valmistamise kunstist, Masi veinimaja panusest traditsioonide hoidmisesse ja kaasajastamisse, samuti Veneto veinikultuurist räägib Eesti kogenuim ekspert, sommeljee Kaidi Kerdt. Nimelt seob Kaidit Masiga aastatepikkune töö veinimaja esindamisel Ida-Euroopas ja nii kuuleme lugusid otse algallikast. Tule proovi ise järele, kuidas maitsevad Veneto piirkonna traditsioonilised viinamarjasordid Corvina, Rondinella ja Molinara ning mismoodi veinitegijate kunst ja käsitöö sinu pokaalis väljendub. Sel erilisel õhtul on võimalik maitsta Masi veinimaja Amaronede vanemaid aastakäike ja hinnalisi veine, mida on Eestis saadaval vaid väga piiratud koguses:

 

Costasera 2003

Mazzano 1997

Campolongo di Torbe 1997

Vaio Armaron 1988

Vaio Armaron 2012

 

Ootame veinihuvilisi reedel, 10. jaanuaril kell 18.00 Veinisõbra koolitusruumis Lootsi 8. Info ja registreerimine: info@veinisober.ee.

Osalejate arv on piiratud, koha kinnitab ettemaks selgitusega “Amaronede õhtu” summas 40 eur/külaline Wine Consult OÜ kontole EE422200221053097483

Veinisõbra Tallinna kauplus, Lootsi 8 Tallinn
Telefon +372 53 023 009, e-post: info@veinisober.ee
Oleme avatud: E-R kell 10-19, L kell 10-15
www.veinisober.ee

Jälgi meid Facebookis