veinisober.ee

 Suvi on möödunud meeletu kiirusega ning peatselt astume sügisesse. Selleks, et vaikseks kaamoseks paremini valmis olla ja pimedatele sügistalvistele õhtutele natukene sära leida, oleme koostanud seltskondlike veinikoolituste programmi.

Korra kuus, alates septembrist, ootame harivale aga ka lõbusalt seltskondlikule veiniõhtule. Veinikoolitused toimuvad Chin Chin veinibaaris, samas asub Veinisõbra esinduspood. Koolitus kestab umbes kaks tundi. Peale veinikoolitust saab jääda baari veini nautima ja soovi korral hõrke suupisteid tellida.

Allpool on iga koolituse lühitutvustus. Kui mõni neist kõnetab, siis soovitame koha endale aegsasti osta, sest osalejate arv on piiratud.

Vahuveinikoolitus Veinisõbras
VAHUVEINIKOOLITUS

Septembris peatume pikemalt vahuveinidel, räägime ja maitseme erinevaid mulle.

Kas Sa tead, millised on vahuveini valmistamise meetodid ja miks champagne on palju kallim kui prosecco? Miks mõni mull on tugevalt röstise ja leivase aroomiga, samas, kui teine on kerge ja lilleline? Kui eeltoodu tekitab sinus segadust, siis just Sind me endale külla ootamegi!

Koolitusel tuleb maitsmisele 6 erinevat vahuveini.

 

Hind: 40,00 €

JUUSTU JA VEINI ÕHTU 

Juust ja vein… kaks väga suurepärast asja, kuid vahel tekib segadus, kuidas neid omavahel kombineerida. Kas punase veini juurde sobib sinihallitusjuust või hoopis laagerdunud kõvem juust? Milline valge vein ja juust omavahel sobivad ja miks pannakse juustu kõrvale vahel moos? Eeltoodud küsimustele saad vastused oktoobris ja mitte ainult, lisaks ka võimaluse ise seda kõike proovida. Koolitusel tuleb maitsmisele 6 erinevat veini.

 

Hind: 40,00 €

Juustu veini õhtu Veinisõbras
REIS ÜMBER ITAALIA

Novembriks on ilmad läinud juba külmaks ja pimedaks. Kui ise Itaaliasse sooja ei jõua, siis tule meile paariks tunniks külla ja teeme ühe kiire veinireisi. Itaalia on üks ägedamaid veiniriike, mis ühtlasi on geograafiliselt väga lai ja mitmekülgne ning ilmselgelt ei jäta külmaks kedagi.

Koolitusel tuleb maitsmisele 6 erinevat veini.

 

Hind: 40,00 €

JÕULUVEINID

Detsembris valmistume kõik jõuludeks, teeme kingitusi ja mõtleme, mida jõuluõhtul lauale panna. Selleks, et viimasel hetkel veiniriiuli ees segadust ei tekiks, tasuks mõned põhitõed üheskoos läbi arutada, millised toidud meie jõululauda kaunistavad ning millist veini roogade kõrvale nautida soovime.

 

Hind: 40,00 €

Osta koolitus

… ei leidnud endale sobivat koolitust?

 

Kui Sa ei leidnud endale sobivat koolitust või kuupäev ei sobinud, siis sellest pole midagi. Võid meile alati kirjutada, mis teemalist koolitust sooviksid ja mitmekesi koolitusel osaleksite, kindlasti leiame ühise sobiva aja ning saame korraldada veinikoolituse eraüritusena, mida saab jätkata mõnusa õhtu pikendamisega Chin Chin Veinibaaris.

 

Veinisõbra koolitusi viib läbi alati sommeljee, kes vastavalt teemale valib maitsmiseks

5-6 veini. Eraüritustena korraldatud veinikoolituse hinnad algavad 350€ ja sobivad kuni 12 inimesele, orienteeruv koolituse pikkus on kaks tundi. Kui seltskond on suurem, siis koostame eraldi pakkumise. Veinikoolitus on ideaalne osa ka ühest sünnipäevapeost või hoopis ettevõtte üritusest!

 

Soovid veinikoolitust enda seltkonnale, siis kirjuta: info@chinchin.ee

 

Koolitusteni!

Täname, et olete meiega,

ikka ja alati teie Veinisõbrad!

Tasuta transport

alates 99€

Veinisõbra

kvaliteedistandard

Kiire

reageerimine

Veinisõbra kauplus, Kalaranna 8/11, Tallinn
Telefon +372 5302 3009, email: info@veinisober.ee
Oleme avatud: E-P 11.00-20.00

www.veinisober.ee