Hea veinisõber!

Kõigepealt südamest ja suured tänud kõigile teile, kes te Veinisõbra kastikesi olete tellinud ning poekesest läbi olete astunud, sõnadest jääb väheks kui tänulikud me oleme. Toimetame siin vaikselt edasi ja alla ei anna ning seda just tänu teile, armsad veinisõbrad. Meie Lootsi 8 salong töötab samuti edasi, aga pisut uutel aegadel seniks kuni olukord normaliseerub. Veinisõbra sommeljee Kaidi on igapäevaselt poekeses ja aitab valikutega nõnda nagu 12 aastat tagasi Võrgu tänava nurgapoes, mis vaid paar päeva lahti oli, olukorra sunnil läksime juurte juurde tagasi.

 

Uued lahtiolekuajad on hetkel järgmised: 

E-R 11:00-16:00

L 11:00-15:00

 

Vaatamata kõigele on aga kevadet juba õhus tunda ning päike paitab aina soojemalt meie päid. Uskumatu, aga meile siiski jõudsid kohale ka uued kevadekuulutajad ja seda suurem on rõõm uusi maitseid teiega täna jagada. Kõiki neid veine saate tellida endale koju või kontorisse ning kullerdamine sellel perioodil on teile täitsa tasuta.

Juhul kui meie valik ei tundu meelepärane, siis andke oma soovidest julgelt teada mailile info@veinisober.ee või helistades telefonile +372 53 023 009 ning teeme teile juba konkreetsete soovidega sooduskasti. Oleme teile usalduse eest siiralt tänulikud.

 

Soovime palju päikest, tervist, rõõmu ja soojust igasse teie päeva!

Sommeljee sooduskastid

Kevadine sooduskast valgete veinide ja vahuveinidega

No tere tulemast kevad! Oi meile meeldib see tunne, kui õhus on kevadet ja seetõttu sai kokku pandud üks tore värskusest pakatav veinivalik. Selles valikus juba päikesest ja soojusest puudu ei tule, sest need veinid pärinevad Hispaaniast ja Lõua-Aafrikast. Neli neist on vahuveinid, valmistatud traditsionaalsel meetodil ning kaks rahulikku valget veini. Selle sooduskasti kaanestaarid on mõeldud nautimiseks kergemate suupistete, mereandide, salatite ning kalaroogade kõrvale. Ärge unustage serveerida jahutatult! Kastikese maksumuseks on 76 euri.

 • Kleine Zalze Chenin Blanc, LAV
 • Alba Martin Albarinio, Rias Baixas, Hispaania
 • Retano Cava Organic, Valencia, Hispaania
 • Graham Beck Brut Chardonnay NV, LAV
 • Steenberg Chardonnay Brut NV, LAV
 • Graham Beck Brut Rose Pinot Noir NV, LAV

 

Veinisõbra segakast

Selles sooduskastis on nii valgeid kui ka punaseid veine, sekka mõni särtsakas vahuveingi. Valikust võib leida kergeid kevadisi mulle, kaks punaveini, mida saab nautida kergete suupistete, pastaroogade ning grillitud liha kõrvale ja paar mõnusaid värskeid valgeid Sauvignon Blanc viinamarjadest. Selle kasti puhul on tegemist veinidega, mis sobivad igale maitsele, ideaalsed piknikuveinid, seega mõnusat avastamist. Kasti maksumuseks on 47 eur.

 • Emilie Romagnoli Bianco IGT, Itaalia
 • Jean Yves Bretaudeau, Loire, Prantsusmaa
 • Emilie Romagnoli Rosso, IGT, Itaalia
 • Il Muri Primitivo, Puglia, Itaalia
 • Amalia Brut NV, Hispaania
 • Villa Granda Millesimato Extra Dry Prosecco, Itaalia
Ingli puudutus

Armas Mari Disain on meile valmis teinud kaunid inglitiibadega poekotikesed. Ingli puudutust on hetkel vist meil kõigil vaja. Tegime siiagi mõned komplektid, mida saate koju tellida või saata tähtpäevade puhul oma sõpradele, et siis pärast videosilla kaudu ikka korraks ka klaase ehk kokku lüüa. Tulid toredad, aga saadaval vaid piiratud kogustes ja palun, tarbime ikka vastutustundlikult eks ;). Kotikeste puhul saate ise ka tooteid valida, või hoopis lasta panna sinna sisse gurmeetooteid, maiustusi, käsitööõlusid jne. Kottide tellimisega soovisime toetada väikeseid eesti disainereid, kellel samuti hetkel raskemad ajad käsil. Küsimuste korral helistage meile või kribage info@veinisober.ee. Pildil olevate valikute hinnad on järgmised:

 

 • Valge ja vahuveini kombo kotikeses, maksumus 39,90 eur.
 • Punaste veinide kombo kotikeses, maksumus 39,90 eur.
 • Alkoholivaba mull ja Amaretti küpsiste kombo kotikeses 26 eur.
Punaste veinide sooduskast

Meie populaarne Muri Primitivo on tagasi, mida isegi koerad ostaksid :-). See sooduskast on neile, kes armastavad šokolaadiseid ja marjaseid punaveine. Siia kõrvale on mõnus nautida tugevaid juustukesi, serveeri koos viigimarjasinepi või meega, mmmm keele viib alla. Samuti kõik pizzad, pastad ning lasanjed sobivad nende veinidega nagu suhkur kohvisse. Mõnusat avastamist ja hinnaks saab olema 49 eur.

 • Il Muri Primitivo, Puglia, Itaalia 3 pdl
 • Ville di Antane Ripasso Superiore, Veneto, Itaalia 3 pdl

 

Veinisõbra kauplus, Lootsi 8 Tallinn, 10415
Telefon +372 53 023 009, email: info@veinisober.ee
Oleme avatud: E-R kell 10-19, L kell 10-15

www.veinisober.ee

Jälgi meid Facebookis