Hea veinisõber!

Aastaring on ümber saamas ja ukse ees on pidudehooaja tipphetked. Et jõulukuul oleks mahti kõike toredat nautida nii, et kingituste valimise ja sündmuste korraldamise stress võimust ei võtaks, on meie sommeljeed nõu ja jõuga abiks. Panime kokku ideedest tulvil talvekataloogi, lükkame käima veinilaada ja pakume võimalust korraldada sündmusi meie koolitusruumis. Astu läbi ja proovi laadaveine, tee oma kingivalik ja jäta komplektide kokkupanemine meie hoolde!

 

Suur aitäh, hea veinisõber, et oled meid sel aastal külastanud, kogunud koolitustel veinitarkust, nautinud veiniõhtusööke ja astunud läbi pop-up veinibaaridest erinevatel sündmustel üle Eesti! Uuel aastal jätkame uue hooga: täiendame veinivalikut, pakume võimalusi veinitegijate kunsti lähemaks tundmaõppimiseks koolitustel ja korraldame sündmusi.

 

Toredat jõulukuud ja head aasta lõppu!

Venisõber soovitab: stressivaba jõulukuu

Vein on praktiline kingitus, teadagi! Nüüd on just õige aeg teha plaane sõprade ja lähedaste rõõmustamiseks ning koostööpartnerite tänamiseks. Meie sommeljeed on pannud kokku traditsioonilise talvekataloogi, millest leiab mõtteid ja soovitusi eriilmeliste veinide, kui ka kangemate napsude ja gurmeetoodete näol. Tee valik juba kokku pandud kinkekomplektide hulgast või komplekteeri kingitus oma äranägemise järele. Veinisõbra usinad kingipakkijad-nobenäpud valmistavad kingitused ette ja toimetavad vajadusel ka etteantud aadressile. Vaata kataloogi siit!

 

Detsember on ka firmapidude aeg. Kui mõtteid napib, siis on meie tiimilt võimalik tellida meelelahutuslik veinidegustatsioon ja toitlustus, olgu siis plaanis era- või firmapidu. Meie kaupluse alumisel korrusel asuv koolitusruum mahutab kuni 40 inimest.

 

Ruumide broneerimiseks ja kingituste tellimiseks kirjuta info@veinisober.ee.

Jõulukuu veinilaat on alanud!

Millal siis veel, kui mitte jõulukuul lükkame hoo sisse veinilaadale, et jagada inspiratsiooni pühade joogivaliku koostamiseks ja kingikoti kokkupanemiseks ning tutvustada meie veinivaliku vanu tuttavaid, aga ka uusi tegijaid. Teemakohaselt leiab laadavalikust terve rea Vana Maailma punaveine, mis passivad hästi jõuluprae juurde, samuti soovitame täidlasemaid ja toidusõbralikke valgeid veine. Mõistagi pakume pidudehooajaks ka laia valikut vahuveine. Kingiideid leiab kinkekomplektide hulgast ja mahukast gurmeetoodete valikust. Meie maja veinilaat tähendab ka häid hinnapakkumisi ja suurepärast võimalust veine kohapeal proovida ja sommeljee abiga ostuotsuseid langetada.

Veinilaat kestab kuu lõpuni, astu läbi!

Meie kauplus on jõulukuul suletud 24.-26.12

Veinisõber, Kalasadama 2

Tallinn 10415
Telefon +372 53 023 009, e-post: info@veinisober.ee
Oleme avatud: E-R kell 10-19, L kell 10-15

www.veinisober.ee