Hea veinisõber!

Aasta viimane kuu toob veinisõprade ellu meeleoluka veinilaada, Amarone õhtu, Belgia õllede degustatsiooni ja palju, tegelikult lausa hiiglama palju ettevalmistusi jõulukingituste ja -pidude heaks. Päkapikkude nobedatele näppudele pakkimist jätkub, eks me sellel aastal ka vajame pisut rõõmu selle raske aasta lõppedes. Lõbusas hoos läheb detsember kui silmapilk, kui aega maha ei võta. Veinilaat pakub hea võimaluse uurimiseks, vaatamiseks, maitsmiseks ja sommeljeedega aru pidamiseks. Võta aega ja naudi veinimaailma. Et jõulustress vaimu ei murraks, tee kingiplaanid aegsasti ja jäta pakkimine meie hoolde. Võta aga ühendust!

 

Suur aitäh, hea veinisõber, et oled sel aastal külastanud meie poekest, tellinud e-poest rõõmukaste ja kogunud koolitustel veinitarkust, ilma teieta meid ei oleks ning rohkem kui kunagi varem oleme südamest liigutatud iga teie toetuse eest. Uuel aastal jätkame uue hooga ning kindlasti juba rõõmsamas meeleolus!

Toredat jõulukuud ja head aasta lõppu!

Jõulukuu veinilaat

Jõulukuu tähendab Veinisõbras traditsiooniliselt jõululaata ja suurepärast võimalust teha tutvust eriti laia sortimendiga, mis annab inspiratsiooni valikuteks nii pühadelauale kui kingikotti. Tule tee tutvust uute ja põnevate tegijatega või kasuta võimalust värskendada tutvust vanade lemmikutega, sest jõululaat tähendab ka häid hinnapakkumisi.

Vahuveini austajatele leiab laadasortimendist terve rea eriilmelisi jooke – Proseccosid, Cavasid ja Cremante, aga ka šampanjasid. Mittevahutavate veinide hulgas oleme kaasanud laadamelusse jooke Lõuna-Aafrika Vabariigist, Austriast, Saksamaalt, Prantsusmaalt, Itaaliast ja Hispaaniast. Avastamisrõõmu pakuvad vahvad käsitööõlled Belgiast. Veinilaat tähendab ka võimalust jooke maitsta ja sommeljeedega veinijuttu puhuda, kasuta võimalust! Veinilaat Lootsi 8 kaupluses kestab terve detsembrikuu ning avapauk saab olema 1.12.2020. 

Rõõmukastide pakkumine detsembrikuus

Detsembrikuus oleme endiselt valmistamas ka rõõmukaste ning rõõmukarpe. Suurema valiku leiab meie veebipoest ning tellida saab läbi info@veinisober.ee maili või e-poe keskkonnas. Juhul kui viirus seab omad piirangud, siis pakume võimalust saata rõõmukast koos isikliku pühendusega teie sõbra, lähedaste või koostööpartneritele koju või kontorisse. Saatmine on tasuta. Lisasime siia ka mõned toredad jõulumeeleolus rõõmukasti ning rõõmukarpi, mis on saadaval samuti tellimiseks.

  • Mullitav rõõmukast – kuus imelist vahuveini on saadaval soodushinnaga 79 eur
  • Hõõgveini ja punaveini rõõmukast – saadaval hinnaga 52 eur
  • Roosa rõõmu rõõmukarbike – Brilla Rose Prosecco ning Chocolala karbike on saaaval hinnaga 21 eur
  • Mullitav rõõmukarbike– Perlage Col di Manza Prosecco koos käsitööküünla ning šokolaadikarbiga, hinnaks 26 eur
  • Punane rõõmukarbike – Gran Sasso Primitivo koos juustu, juustusinepi ning salaamivorstikestega, saadaval hinnaga 23 eur
  • Õllesõbra kinkekarp – Abdij Averbode Gift pack 4X33cl +glass hinnaga 22 eur

Veebipoes on saadaval laiem valik kinkekarpe, need on leitavad rõõmukastide lingi alt, samas nagu igal aastal saate alati ise meelepärase karbi, kasti või kotikese kokku panna. Aitame selles teid suurima rõõmuga!

Veinisõber soovitab: stressivaba jõulukuu

Et kingituste valimine läheks libedalt, oleme pannud jõulukataloogiks kokku parimad pakkumised, millega rõõmustada sõpru ja üllatada koostööpartnereid. Valikust leiad maitsenaudinguid eriilmeliste veinide, kangemate napsude ja soolaste ning magusate suupistete näol. Tee valik juba kokku pandud kinkekorvide hulgast või komplekteeri see kokku omal valikul. Veinisõbra usinad päkapikud on nõu ja jõuga abiks. Erinevate pakkumistega saate tutvuda meie e-poes. Valik täieneb pidevalt ning sellel aastal saate kinkekarbid või rõõmukastid lasta saata meie kulleritel ka lähedaste kodutrepile.

 

https://veinisober.ee/e-pood/veinid/vahuvein/roosa-room-kinkekarp/

 

 

Veinisõber soovitab: Belgia õllede pärastlõuna Veinisõbras

Kõikidel õllesõpradel palume kalendrisse pista kuupäev 3.12.2020, sest sellel päeval on meid külastamas Belgia õllede ekspert, kes aitab valida jõululauale ning kingikotti õigeid rüüped. Õlled on avatud proovimiseks ning kõik ettevaatusabinõud on kasutusel, ootame teid külla 15:00-18:00 vahemikus. Kindlasti saate targemaks nii õllede osas kui leiate meelepärase märjukese tõelisele õllegurmaanile. Üritus on kõigile tasutaPalume siiski anda oma tulekust teada info@veinisober.ee mailile, et saaksime kenasti ja ohutult teid teenindada.

 

Veiniõhtu imeliste Amaronede seltsis

 

Selle aasta veinikoolituste programmi saadame väärikalt ära Itaalia veinitööstuse au ja uhkuse, Amaronega. Need kallid ja haruldased veinid sünnivad traditsioonilisel ja aeganõudval viisil. Erilise appassimento meetodi elushoidmine, tutvustamine ja kaasajastamine on olnud Masi veinimaja missioon. Veinimaja tänane peremees, Sandro Boscaini, keda veiniringkondades kutsutakse Mr Amaroneks, on öelnud: “Amarone on midagi enamat kui vein ja valmistamismeetod. See on filosoofia, kunst ja elustiil.”

 

Veiniõhtul teeme tutvust kuue erineva Amaronega, millest mitmed on väga erilised ja Eestis saadaval vaid limiteeritud koguses, proovime taaskord vanu aastakäike. Veini kõrvale räägime Amaronede valmistamise kunstist, mille kõrvale seesuguseid jooke serveerida ja palju muud Masi ikoonveinidega seonduvat. Veiniõhtut juhib sommeljee Kaidi Kerdt, keda seob Amaronega pikk professionaalne karjäär ja suur isiklik kirg.

 

Ootame veinihuvilisi neljapäeval 11. detsembril kell 18.00 Veinisõbra koolitusruumis Lootsi 8. Info ja registreerimine: info@veinisober.ee. Osalejate arv on väga piiratud, arvestame kindlasti hetke olukorra reeglitega ning külalised saavad olema paigutatud piisava vahemaaga. Koha kinnitab ettemaks selgitusega “Amaronede õhtu” summas 40 eur/külaline Wine Consult OÜ kontole EE422200221053097483

Meie jõulukuised lahtiolekuajad

Tallinna kauplus on suletud 24.-26.12

1.01 kauplus suletud

Veinisõbra Tallinna kauplus, Lootsi 8 Tallinn, 10415
Telefon +372 53 023 009, email: info@veinisober.ee
Oleme avatud: E-R kell 11-18, L kell 11-15

www.veinisober.ee

Jälgi meid Facebookis