Vananaistesuvi Pädastes
Eripakkumine fännidele ja sõpradele

 

Vananaistesuvi on ennast Pädaste Mõisas vaikselt sisse seadnud. Võimalik, et tegemist on Muhu saare kõige kaunima aastaajaga, mil koosolemise tähendus muutub personaalsemaks ja armsamaks; intiimsemaks vaid teie ja lähedaste sõprade seltsis.

Soovime taas tervitada teid ja kõiki meie fänne Pädaste Mõisas sellel maagilisel aastaajal ja oleme selle puhuks koostanud imelise Vananaistesuve eripakkumise.

Uuri lisa.

 

 

 

Päev seente seltsis

25. septembril

 

Kutsume teid seeneretkele, kus mükoloog Veiko Kastanje jutustab põnevaid lugusid seentest ning juhatab Muhu saare rikkalike korjekohtadeni. Peakokk Diogo Caetano serveerib kolmekäigulise õhtusöögi, milles on seekord esiplaanil loomulikult seened.

Tule koos meiega seenele!

 

 

 

ABBA nädalavahetus

16. oktoobril

 

Maailmas on palju meeldejäävaid meloodiaid, kuid ükski neist ei suuda võistelda Rootsi supertrupi ABBA aegumatute viisidega. Nende muusika on meid kõiki ühel või teisel moel puudutanud, kandudes edasi põlvest põlve.

Kutsume teid ühinema meeleoluka ABBA nädalavahetusega, mis on täis tantsule haaravat muusikat ning maitsvaid roogasid, mis on inspireeritud Rootsi köögist ja lõbusaid üllatusi. Teie ette astub särav lavapaar Kaire Vilgats ja Dagmar Oja ehk Agnetha ja Frida esitades ABBA superhitte eesti keeles. Neid saadab klahvpillidel Eesti oma Benny Anderson ehk Jürmo Eespere.

Tutvu ABBA nädalavahetuse programmi ja eripakkumisega.

 

 

Meiega on turvaline

 

Meie juures olete hoitud. Tagamaks, et meie külaliste ja töötajate tervis on hoitud ning et saaksime Pädaste Mõisa hoida maskivaba puhkepaigana, oleme koostanud turvalise peatumise eeskirja.

Pädaste Mõisa Hotelier & Restaurateur Martin Breuer koos oma meeskonnaga hoolitsevad teie eest erakordse külalislahkusega ja jäägitu pühendumusega.

 

 

PÄDASTE MANOR – A SMALL LUXURY RESORT & SPA

Pädaste Mõis, Muhu Island, 94716 ESTONIA T: +372 45 48 800 F: +372 45 48 811

www.padaste.ee ; info@padaste.ee