Van Zellers & Co – vanim portveiniperekond!

   

Van Zellers & Co on üks vanimaid portveinimaju Portugalis. Teadaolevalt on see vanim portveini tootev pereettevõte, mis asutati 1780, kuigi ajalooandmed viitavad juba aastale 1620, kui Cristiano van Zelleri esivanemad alustasid portveini tootmisega.  Terminit “portvein” mainiti esimest korda alles mõnikümmend aastat hiljem.  Nii pikk on nende lugu!
Huvipakkuv fakt on vast ka see, et esimene kaubavahetus mereteed mööda loodi just Balti riikidega juba aastal 1795. 

 

Cristiano van Zeller on 15. generatsioon oma pere portveiniäris. Ta on tõeline Duoro oru saadik ja käilakuju. Kirglik, autoriteetne ja karismaatiline.

Kvaliteetse huumorisoonega – alati mõni lugu varrukast võtta! Cristiano on suhtleja par excellance ja jätab kustumatu mulje Duorost ja selle veinidest üle maailma!

Aeg – portveini kõige olulisem liitlane! Aeg on see, mis laseb portveinil settida ja küpseks

kujuneda. Et portvein saaks vaatides „aega veeta“, on vaja veinikeldrit, eelistatult väga suurt, ja seda Van Zellerite oma on – 860m2.

Van Zellerid on loonud justkui portveinikoodeksi ja jaganud oma veinid kolme erinevasse kategooriasse: “wines crafted by hand”“wines crafted by nature” ja “wines crafted by time”. See on nende viis selgitada ja väljendada oma väärikate jookide sisu ning rõhutada nii inimese, looduse kui aja sekkumise tähtsust ja osakaalu oma veinides.

Van Zellers & Co 10 YO Port

43,92 €

Van Zellers & Co 20 YO Port

79,96 € 

Van Zellers & Co 30 YO Port

127,20 €

Tutvu Van Zellers & Co portveinidega meie Kentmanni veinipoes või Bestwine’i e-poes.

Kõik Van Zelleri tooted leiad siit!

BESTWINE OÜ

Kentmanni 6, Tallinn

Avatud E-L 11 – 21 P 15 – 21
Telefon: +372 622 8970

+372 530 08500