WineFortune kutsub Sind kõrgetasemelisele veinidegustatsiooni õhtule Keila-Joa lossi!

Me oleme valinud välja tõelised säravad tähed erinevatest piirkondadest. Ees ootavad väärisveinid ideaalsetelt aastakäikudelt ja nende kõrvale kuuluv Schloss Fall restorani toiduvalik. Õhtu jooksul tutvustab Eesti Sommeljeede Assotsiatsiooni aupresident ja omanimelise veinitoa asutaja Rein Kasela parimaid veine Champagne, Burgundia, Toskaana ja Sauternes piirkondadest.

Oleme välja valinud 4 investeerimisväärtusega väärisveini, turuväärtusega kokku üle 700€. Esimesed kolm tulevad veinipiirkondadest, mille hinnakasv on olnud sellel aastal kõige kiirem ehk maitseme järele, miks on just selliste veinide järele kõige suurem nõudlus turul. Kõige lõppu loomulikult dessertveini näol Sauternes piirkonnast koos klassikalise paarilisega, Foie Gras.

Degusteerimisele tulevad veinid:
> Champagne Barons de Rothschild Rare Vintage Blanc de Blancs 2012
> Domaine Robert Chevillon, Nuits St. Georges Premier Cru Les Bousselots 2002, Burgundia
> Ornellaia, Super-Toskaana 2002
> Chateau Guiraud, Sauternes 2001

Toidumenüüs samuti 4 käiku:
> Kartuli-kohakroket
> Vitello tonnato ehk vasikaliha tuunikalakastmega
> Puraviku risotto
> Foie gras

PS! Mitte lihasööjatele asendame 2. ja 4. käigu alternatiivse valikuga. Taimetoidu soovist tuleks kindlasti hiljemalt 28.11 teada anda risto@winefortune.com.

Pileteid on piiratud koguses. Osta oma pilet juba täna!

Ürituse link: https://fienta.com/et/winefortune-veinidegustatsioon

***

WineFortune on veinidesse investeerimise ja veiniportfoolio haldusplatvorm. Meie eesmärk on teha veinidesse investeerimine lihtsaks kõigile. Veinid on pikaajaline portfelli nurgakivi, mille keskmine tootlus on ligikaudu 13% aastas (allikas: Bloomberg).

Loe rohkem meie kodulehelt: www.winefortune.com