Küllusliku maitsega Le Coqi eriõlled

Le Coqi sari saab täiendust kahe põneva eriõllega – mõnusalt vaarikane Le Coq Raspberry Ale ja mahedalt tummine Le Coq Chocolate Porter.

Kogu maailmas on suur trend marjamaitselised õlled. Seetõttu olemegi turule toonud uue vaarikamaitsega õlle Le Coq Raspberry Ale. Le Coq Raspberry Ale’i kääritamisel kasutame ehtsat vaarikamahla, mis annab joogile meeldiva vaarikamaitse ja sügavpunase värvuse.

Tarbijad mäletavad veel kunagist A. Le Coqi šokolaadiporterit, küsivad ja ootavad seda maitset. Nüüd on ta tagasi! Le Coq Chocolate Porteri maitses on tunda šokolaadi, röstitud karamelli ja kohvi noote, mille annavad pruulimisel kasutatud erilise röstiga šokolaadilinnased.

Le Coq Raspberry Ale’i ja Le Coq Chocolate Porteri turule tulekut toetavad novembris kauplusemeedia, veebibännerid ning trükireklaam.

Le Coq Raspberry Ale, kangus: 5% 

Le Coq Chocolate Porter, kangus: 6,5% 

 

 

Kingitus õllegurmaanile – Baltic Porter

 

Baltic Porter on täiesti unikaalne Balti regioonist alguse saanud põhjakääritusega õlletüüp. Kõik ülejäänud porterid on pinnakääritusega õlled. 18. sajandil muutusid Balti riikides populaarseks siia imporditud Inglise porterid, mida kohalikud õlletootjad hakkasid jäljendama, kasutades selleks kohapeal levinud põhjakääritusmeetodit. Nii ongi Balti porter kogu maailmas tuntud kui ainuke porter, mida valmistatakse põhjakääritusmeetodil.

Eksklusiivses pakendis Baltic Porter on sobiv õlu õllegurmaanidele, kes tahaksid tarbida midagi erilisemat. Samuti sobib Baltic Porter kingituseks õllesõbrale või suveniiriks, mida Eestist kaasa viia.

Baltic Porteri turule tulekut toetab novembris kauplusemeedia.

Baltic Porter, kangus: 6%

 

 

Ørn Craft – uus toonikusari nõudlikule maitsele!

A. Le Coq on õlut valmistanud juba üle 200 aasta ja karastusjooke üle 100 aasta. Oli juba aeg lisada sellele muljetavaldavale kogemusele juurde ka toonik – see maitsev ja naturaalselt maitsestatud õhtu pikendaja.

Ørn Crafti toonikute maitsed on välja töötatud nii, et need sobivad nii alkohoolsete ja alkoholivabade kokteilide tegemiseks kui ka lihtsalt karastusjoogina tarbimiseks.

Trendikates toonikutes on kasutatud looduslikke lõhna- ja maitseaineid ning neile pole lisatud kunstlikke magusaineid.

Sarjas on 3 toodet: toonikud Indian ja Pink Grapefruit ning limonaad Rose.

Ørn Crafti toonikute turule tulekut toetavad trükireklaamid ja sotsiaalmeedia.

Ørn Craft Indian Tonic Water, 0,275 l klaaspudel

 

Ørn Craft Pink Grapefruit Tonic Water, 0,275 l klaaspudel


Ørn Craft Rose Tonic Lemonade, 0,275 l klaaspudel

 

 

Kohvienergia stiilses purgis

Mõnusalt kreemine Dynami:t Frappe on põnev kohvijook, mis jahutab ja ergutab ning pakub värskendava maitseelamuse. Naturaalse koostisega Dynami:t Frappe on kõrge kofeiinisisaldusega (32 g / 100 ml) ning sisaldab madala rasvasisaldusega piima ja kohviekstrakti.

Dynami:t Frappe kohvi-energiajoogi turule tulekut toetavad novembris alustav sotsiaalmeediakampaania ja üritusturundus.

Dynami:t Frappe, 0,25 l purk

 

Talvekuudeks toome turule tagasi A. Le Coq Imperial Glöggi

A. Le Coq Imperial Glöggi maitses domineerib traditsioonilisele pühadejoogile omaselt hapukas must sõstar, millele lisavad glögile iseloomulikku vürtsi kardemon, nelk, kaneel ja sukaad.

Klassikaline hõõgvein A. Le Coq Imperial Glögg on uues pidulikus pudelis, mis sobib hästi talviseks kingituseks.

A. Le Coq Imperial Glögg, kangus: 10%