Prike
Vein Šampanja Kanged joogid
Kastipakkumine Kinkimiseks Joogiekspert

Prike e-poes on alates sellest nädalast uued pakkumised:

KRONE

Lõuna-Aafrika klassikalisel meetodil valmistatud Krone vahuvein esindab sealse vahuveinikultuuri tipptaset! Krone on vintage only Cap Classique. See tähendab, et vastupidiselt enamusele maailma vahuveinile, mis on erinevate aastakäikude segu, valmistatakse KRONE’t ainult ühe konkreetse aastakäigu saagist, mis on eksklusiivselt Tulbagh’i jaheda piirkonna Chardonnay ja Pinot Noir marjadest. Tulemuseks on erakordselt väljendusrikas ja rafineeritud vahuvein, mis avaldab muljet ka kõige nõudlikumale maitsele.

Krone vahuveinid Prike e-poes kuni 19.06.2023 kampaaniahindadega.

Vaata pakkumisi

CANTINA TOBLINO veinid

Cantina Toblino on 1960. aastal asutatud butiikveinimaja Põhja-Itaalias Dolomiitide jalamil. Esimene aastakäik veini valmis 4-aastastelt viinapuudelt 1964. aastal ning kohe oli selge, et tegemist on erakordse potentsiaaliga maalapiga. Täna toodab Cantina Toblino esmaklassilist orgaanilist veini ca 40-lt hektarilt viinapuudelt, mis jäävad ajaloolise Valle dei Laghi oru ümbrusesse.

Cantina Toblino kehastab igas oma veinis Trentino Alto Adige tipptaset. Proovi kindlasti ka nende eksklusiivselt Valle dei Laghi piirkonnale omast Nosiola viinamarjasorti!

Cantina Toblino veinidele kehtivad Prike e-poes kuni 19.06.2023 kampaaniahinnad.

Vaata pakkumisi

ZONINi uued tooted!

Zonin Limoneto Spritz – Suurepärane suvine aperitiiv. Prosecco kergus, sidrunite värskus ja maitsekas sidrunikoorene bitter nüanss. Serveeri jahutatult või koos jääga. Kaunista rosmariinioksa või sidrunikoorega.

Zonin Cuvée Zero alkoholivaba vahuvein! Ideaalne võimalus nautida Proseccot ka alkoholivabana! Zonin Cuvée Zero on veinile omaselt kääritatud kuid seejärel de-alkoholiseeritud, et säilitada võimalikult identselt tavalisele vahuveinile iseloomulikke omadusi.

Zonini uued tooted kuni 19.06.2023 Prike e-poes tutvumishinnaga.

Vaata pakkumisi

Super premium 1800 TEQUILA

1800® Tequila on premium kategooria tekiilabränd, mis on saanud oma nime aastanumbri järgi, mil esimesed agaavid Mehhikos Tequila linna lähedal asuvasse piirkonda istutati. Brändi filosoofia põhineb traditsioonilisel valmistamismeetodil, kus agaavi südamikud kogutakse käsitsi ja küpsetatakse kiviahjus. Pärast seda need purustatakse ja fermenteeritakse, seejärel destilleeritakse.

1800 Tequila kollektsioonis on kolm erinevat tekiilat, mis on valmistatud erinevate agaavide segudest ning erineva küpsemisajaga tammevaatides.

1800 Tequila on saanud tunnustust mitmetelt auhindadelt ja on populaarne bränd nii Mehhikos kui rahvusvaheliselt. Bränd on tuntud oma erakordselt kõrge kvaliteedi ning erilise maitse poolest, mis sobib nii puhtalt joomiseks kui kokteilide valmistamiseks.

1800 Tequila kuni 19.06 Prike e-poes kampaaniahinnaga!

Vaata pakkumisi

Tähelepanu!

Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Vein Šampanja Kanged joogid
Kastipakkumine Kinkimiseks Joogiekspert
Peterburi tee 92g, 13816 Tallinn, Estonia
E-R: 08:30-20:00
+372 530 505 08 / epood@prike.ee
Tingimused  |  Privaatsuspoliitika
©Prike 2021.Kõik õigused kaitstud.