Prike
Vein Šampanja Kanged joogid
Kastipakkumine Kinkimiseks Joogiekspert

Prike e-poes on uued kampaaniad ja pakkumised:

URBAN FESTIVAL tuleb taas!

 

See üks ja ainus TASUTA loomefestival, mis toidab nii nägemis-, kuulmis- kui ka maitsemeeli kõige mahlasemas mõttes.

FESTIVALIL SAAB NAUTIDA:

– kunsti

– muusikat

– show’d

– süüa & juua

Päeva üks eredamaid artiste on Reket, kes lisaks räppimisele on ka hosti ehk päevajuhi rollis. Ühtlasi esitleb ta festivali raames oma uut singlit ja muusikavideot!

Pane endale 26. august juba aegsasti kalendrisse kirja ning jaga infot ka sõpradega, sest festivalile on oodatud kõik vähemalt 18-aastased külalised.

Kell 23:00 muutuvad Põhjala tehase rütmid kiiremaks ja valjemaks ning oled oodatud ka Urban Festivali AFTERPARTY’le!

Hennessy Urban Festivali hilisõhtune elektroonikavöönd, mille peaesinejaks on briti multiinstrumentalist ja helivõlur YOUNGR, kelle produtseeritud “Out of my system” on tänaseks Spotifys mänginud rohkem kui 40 miljonit korda, selleks, et inimeste meeli ja kehasid liigutada.

Tutvu üritusega SIIN.

Tutvu afterpartyiga SIIN.

HENNESSY x NAS LIMITED EDITION

Hiphopi pärand päästetakse valla: Hennessy ja Nas ühendavad jõud muusikastiili suurejooneliseks 50. aastapäevaks koos eriväljalaske pudeli ja üleilmsete üritustega.

Queensist pärit hiphopikuningas, kes on oma 30-aastase karjääri jooksul väljendanud lugematutes lüürilistes toostides sügavat armastust Hennessy vastu, ühendab jõud legendaarse konjakikaubamärgiga, et tähistada üleilmselt muusikastiili aastapäeva.

Piiratud tiraažiga V.S-i pudelil on julge disain, milles segunevad hiphopi esteetika ja Hennessy kaubamärgile iseloomulik kujundus – see on ajatu traditsiooni ja relvitukstegeva ebatraditsioonilise kindluse efektne kõrvutamine. Nasi hiphopile kirjutatud armastuskirjast pärit käsitsi kirjutatud katkendeid tasakaalustavad erksad oranžid värviaktsendid (muusiku lemmikvärv). Tulemuseks on uuenduslik ja spontaanse ilmega visuaalne kollaaž, mille taustaks on Nasi võimas mustvalge portree. Pakendil on kaubamärgi ja artisti nimesid ootamatult ja mänguliselt ühendav kiri „HenNASsy“, mille kujunduses on viiteid grafitikunstile, New Yorgi lipule ja artisti ühe hiljutisele albumi disainile.

Hennessy V.S Hip-Hop Limited Edition kinkekarp kuni 28.08.2023

Prike e-poes kampaaniahinnaga.

Vaata pakkumist

Naturaalsed GALIPETTE siidrid

Galipette’i naturaalsed premiumklassi siidrid Prantsusmaalt on valmistatud 100% kääritatud õunamahlast.
Lisaks on tooted gluteenivabad ja neile ei ole lisatud suhkrut ega kunstlikke magusaineid.

Galipette siidrid kuni 28.08.2023 Prike e-poes kampaaniahindadega!

Vaata pakkumisi

Suurepärased BACH cavad

Masia Bach on tuntud oma väga kõrge kvaliteedi ning hea hinna poolest. Nende veiniaiad asuvad 300-400 meetri kõrgusel merepinnast, mis garanteerib veinide värvi- ja aroomirikkuse ning väga hea happesuse, ühtlasi vajavad sellisel kõrgusel asuvad aiad oluliselt vähem taimekaitsevahendite kasutamist. Viinapuud on keskmiselt üle 20 aasta vanad ning seeläbi pisema tootlikkusega, mis omakorda tagab parema kontsentratsiooni.

Bach cavad kuni 28.08.2023 Prike e-poes kampaaniahindadega!

Vaata pakkumisi

CAPTAIN MORGANI uuenenud etiketid

Captain Morgani pudelite sildid teevad läbi muudatuse! Uued etiketid näevad välja senisest mängulisemad ja kaasaegsemad.

Uuel kujundusel on värskendatud, kuid kergesti äratuntav versioon ikoonilisest kaptenist. Efektne kuldne pintslitõmme peegeldab Captain Morganile iseloomulikku siidisust ning vürtsikust – värskem ja dünaamilisem disain seab esiplaanile just maitsed.

Captain Morgani rummid kuni 28.08.2023 Prike e-poes kampaaniahindadega!

Vaata pakkumisi

Tähelepanu!

Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Vein Šampanja Kanged joogid
Kastipakkumine Kinkimiseks Joogiekspert
Peterburi tee 92g, 13816 Tallinn, Estonia
E-R: 08:30-20:00
+372 530 505 08 / epood@prike.ee
Tingimused  |  Privaatsuspoliitika
©Prike 2021.Kõik õigused kaitstud.