Prike
Vein Šampanja Kanged joogid
Kastipakkumine Kinkimiseks Joogiekspert

Prike e-poes kehtivad hetkel järgmised pakkumised:

Ajalooline CODORNÍU

Codorníu on ajalooline Hispaania veinitootja, kes on tuntud oma traditsioonilisel meetodil toodetud cavade poolest. Codorníu cavasid laagerdatakse enne ümberkorkimist pudelites pärmil 9-36 kuud.

Veinitehase asutas 1551. aastal Jaume Codorníu, kuid alles 1872. aastal valmistas teerajaja Josep Raventós esimese Hispaania vahuveini, märkides sellega ka Penedèsi piirkonnas uue veinivalmistamise ajastu alguse. 2002. aastal tootis Codorníu Pinot Noirist esimese rosé cava ja 2008. aastal kõige esimese Blanc de Noir cava. Täna on Cordorníu üks suurimaid cava tootjaid maailmas.

1915. aastal valminud Cordorníu keldrid kuulutas kuningas Don Carlos 1976. aastal riiklikuks ajalooliseks kunstimälestiseks. Need keldrid asuvad Sant Sadurní d’Anoias ja on koduks veinitehase aastatoodangule – ligi viiele miljonile kastile vahuveinile.

Codorníu cavad kuni 05.06.2023 Prike e-poes kampaaniahinnaga!

Vaata pakkumisi

Täiuslikud GORDON RAMSAY veinid

Mitme Michelini tärniga pärjatud kokk Gordon Ramsay on avanud terve rea edukaid restorane üle maailma. Veinide valimine tema menüüde kõrvale on Gordoni jaoks sama oluline kui roogade endi täiustamine. Ta on teinud koostööd tunnustatud Itaalia veinivalmistaja Alberto Antoniniga, et luua unikaalsed ja täiuslikud veinid, mis pakuksid maitseelamusi ning komplimenteeriksid toitu. See kaasaegne Itaalia lauaveinide sari riigi parimast veinikasvatuspiirkonnast ühendab Gordoni südame ja hinge kirega Itaalia veinivalmistamise vastu.

Gordon Ramsay veinid kuni 05.06.2023 Prike e-poes kampaaniahindadega.

Vaata pakkumisi

CLOUDY BAY kvaliteetveinid

Uus-Meremaa juhtiv ja tunnustatud veinimaja Cloudy Bay on spetsialiseerunud premium-kategooria veinidele. Nende pühendumus kvaliteedile on pälvinud tunnustust veiniasjatundjatelt üle maailma ning Cloudy Bay veinid on auhinnatud paljudel mainekatel võistlustel.

Cloudy Bay on iseäranis kuulus oma Sauvignon Blanc veinide poolest, millel on ainulaadne stiil ja värskus. Veinimaja asub Marlborough piirkonnas, saare lõunaosas, kus valitseb just Sauvignon Blanci jaoks ideaalne kliima. Lisaks Sauvignon Blancile toodab Cloudy Bay ka teisi suurepäraseid veine nagu Chardonnay ja Pinot Noir. Kõiki neid veine iseloomustab puhtus, tasakaalustatus ja elegantne stiil.

Cloudy Bay veinidele kehtivad Prike e-poes kuni 05.06.2023 kampaaniahinnad.

Vaata pakkumisi

ACALA premium kombucha

Acala on Leedu menukate premium kombuchade valmistaja, kelle tooted on esindatud ka restoranide menüüdes. Tootmisprotsess on peensusteni lihvitud ja kasutatakse ainult kõrgkvaliteedilist toorainet, et tagada toodete tippkvaliteet. Nagu tegijad ise ütlevad: „Acala on kombuchamaailma šampanja!“

Serveeri jahutatuna valge veini klaasis.

Prike e-poes pakkumine Acala kombuchadele kuni 05.06.2023.

Vaata pakkumisi

Tähelepanu!

Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Vein Šampanja Kanged joogid
Kastipakkumine Kinkimiseks Joogiekspert
Peterburi tee 92g, 13816 Tallinn, Estonia
E-R: 08:30-20:00
+372 530 505 08 / epood@prike.ee
Tingimused  |  Privaatsuspoliitika
©Prike 2021.Kõik õigused kaitstud.