Prike
Vein Šampanja Kanged joogid
Kastipakkumine Kinkimiseks Joogiekspert

Prike e-poes on suurepärased kampaaniad ja pakkumised!

Kõrgelt hinnatud

BERINGER

Beringeri veinimaja kuulub maailma hinnatuimate veinitootjate sekka, olles kvaliteetveinide valmistamisega tegelenud juba rohkem kui 140 aastat. Tegemist on Ameerika ja ühtlasi kogu läänepoolkera ühe prestiižseima veinipiirkonna – Napa oru vaieldamatu ikooniga.

Beringeri veinid kuni 14.08.2023 Prike e-poes kampaaniahinnaga!

Vaata pakkumisi

Värske ja isikupärane
TENUTA CA’ BOLANI

Tenuta Ca’ Bolani on veinimõis, kus viinapuud ja loodus õitsevad täiuslikus harmoonias. Aquileia iidse linna, Alpide ja Friuli mere vahel, piirkonnas, kus viinamarjakasvatus on eksisteerinud juba Rooma aegadest, on sellel mõisal veinitootmiseks ideaalsed tingimused: suvised meretuuled, Alpide kaitsebarjäär ning öised temperatuurikõikumised mis tagavad veinide värske ning isikupärase karakteri. Ca’ Bolani territoorium on ainulaadne pärand mis annab õigetes kätes erakordseid ja pikaealisi veine.

Tenuta Ca’ Bolani veinid kuni 14.08.2023 Prike e-poes kampaaniahindadega!

Vaata pakkumisi

Täiuslik
CHÂTEAU GASSIER

Château Gassieri veinimaja asub Prantsusmaa lõunaosas Provance’is, Sainte-Victoire mäe jalamil. Apellatsiooni järgi valmivad seal AOP ehk kontrollitud päritoluapellatsiooniga kvaliteetveinid Côtes de Provence Saint-Victoire.

Omanikud on noobli päritoluga – Gassierid on tiitli poolest parunid – ja veini valmistamisega tegeletakse juba viiendat põlvkonda. Veinimeister Guillaume Cordonis on veinimaja kolmas võtmeisik, kel on taevalikku annet eri marjasortidest täiuslik jook kokku segada. Hiljuti soetatud uute seadmete kasutamisel ei puutu marjad pressimise käigus õhuga kokku, mis võimaldab aroome paremini säilitada ja annab Château Gassieri veinidele nende iseloomuliku puuviljasuse.

Veinimaja on tublisti rosé mainet tõstnud – nende õrnroosad veinid üllatavad korraliku struktuuri ja täidlase tekstuuriga, mis punastele või valgetele sugulastele sugugi alla ei jää. Sortidest kasvatatakse esmajärjekorras Grenache’i ja Syrah’d, lisaks väiksemas mahus Rolle’t ja Cinsault’.

Château Gassieri veinid kuni 14.08.2023 Prike e-poes kampaaniahindadega!

Vaata pakkumisi

Premium tekiila
VOLCAN

Moët-Hennessy luksusbrändide tooteportfellist on e-poe valikus esindatud tekiilabränd Volcan.

Volcán De Mi Tierra on austusavaldus Mehhiko Jalisco piirkonna madalikelt taevasse kerkivale vulkaanile, mille järgi tekiila on ka oma nime saanud.

Tekiila on valmistatud 100% Mehhiko sinisest Weberi agaavist.

Volcan tekiilad kuni 14.08.2023 Prike e-poes kampaaniahindadega!

Vaata pakkumisi

Tähelepanu!

Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Vein Šampanja Kanged joogid
Kastipakkumine Kinkimiseks Joogiekspert
Peterburi tee 92g, 13816 Tallinn, Estonia
E-R: 08:30-20:00
+372 530 505 08 / epood@prike.ee
Tingimused  |  Privaatsuspoliitika
©Prike 2021.Kõik õigused kaitstud.