VEINID    VAHUVEINID    KINGITUSED    KANGED    LAHJAD

 

 

Kallis Finewine sõber

Sel sügisel korraldame taas kaks degustatsiooniõhtut. See on suurepärane võimalus saada osa veinikoolitustest, sest võid tulla nii üksi, kui kaaslasega, või miks mitte suurema seltskonnaga (veel kohti on). Sel korral jagavad meie juures oma teadmisi ja veinilugusi kaks uut sommeljeed – Tõnis Kuuskmann ja Aivar Peeduli. Esimene koolitus toimub juba kahe nädala pärast! Seega kirjuta sõbrale ja tulge veinitama!
Piletid saadaval e-poes ja Finewine veinipoes (Lõõtsa 5) kohapeal.

 

Sügisesed veinikoolitused:

 

 

13.09 toimub Finewine veinipoes uus põnev veinikoolitus – 3P
Meie sommeljee Tõnis Kuuskmann tutvustab teile veinimaailma 3P mõiste taga peituvat ja näitab kui erineva iseloomuga võivad need veinid olla sõltudes piirkonnast, pinnasest, kliimast, tootja käekirjast jpm. Koolitusel saate ülevaatliku pildi kolme suurema Itaalia veinitrendi erinevatest näidetest koos põnevate lugudega, et sealt edaspidi lihtsama vaevaga enda lemmik vein leida!
Proovime ära 8 erinevat veini – sh 3 proseccot, 2 Pinot Grigiot ja 3 Primitivot.

Soeta pilet 13.09 degustatsioonile

 

 

1.10 toimub Finewine veinipoes taas paljude lemmikkoolitus – Lihtsast mullijoogist šampanjani
Sel korral tutvustab teile erinevaid põnevaid mullijooke meie sommeljee Aivar Peeduli, kes on ka ise suur vahuveinisõber. Mis on traditsiooniline meetod, mis on spumante? Kuidas tekib mull pudelisse? Kuidas valida poes vahuveine? Miks ühel vahuveinil on rohkem mulli kui teisel? Tule ja saa vastused kõigile oma küsimustele ja avasta koos meiega seda põnevat maailma! Degusteerime 6 erinevat vahuveini.

Soeta pilet 11.10 degustatsioonile

 

Finewine ateljee
Lõõtsa 5, 11415, Tallinn (Ülemiste City)
Avatud: E-R 10:00 – 18:00
info@finewine.ee
Tel: 51912127
Copyright © Finewine OÜ