TRIDENS AS UUDISKIRI

Hea koostööpartner

 

Meil on suur rõõm teatada, et meie portfelli on lisandunud uued džinnid Saksamaalt:

Valikusse tulid:

  1. GIN SUL DRY GIN 50 CL
  2. GIN SUL LIMAO DO SUL 50 CL

Mast-Jägermeister ja Gin Sul džinni  tootja lõid omavahel käed 2018. a, et koos tuua  Gin Sul globaalsele turule. Nüüd on Tridensil suur au ja rõõm olla nende esindajaks Eestis.

 

Tooted on müügil ja allpool leiate toodete kohta lisainfot!

GIN SUL DRY GIN 50 CL

Päritolumaa: Saksamaa

Alkoholisisaldus: 43%

Maitse: Esile kerkivad sametiselt magusad noodid, milles peidavad end kollane tsitrus, lavendel, erinevad piprad. Järelmaitses mängivad tugevat rolli magusad puuviljad.

Serveerimine: Serveerida puhtalt toatemperatuuril või kokteilides.

* Värske, pehme ja sametine on sõnad, mis kõlavad inimeste suudelt esimesena kui nad seda džinni maitsevad. Maitset kujundavad väga hoolikalt valitud ürdid, mis on destillaadi sisse lisatud grammi täpsusega.
loe edasi

GIN SUL LIMAO DO SUL 50 CL

Päritolumaa: Saksamaa

Alkoholisisaldus: 45%

Maitse: Maitses domineerib Portugali suvine ja kerge värskus. Basiilik ja kaffiirilaimi lehed on väga lihtsasti ära tuntavad. Lisaks on sinna lisatud sidrunipalsamit, sidrunitüümiani ja sidruni verbena.

Serveerimine: puhtalt toatemperatuuril või kokteilides.

*Limao do Sul on GIN SUL-i ekstravagantne väikevend, mida on tehtud vaid 6000 pudelit. Iga pudeli peal on ka seerianumber mitmendana ta sündis.
loe edasi
Gin Sul džinn villitakse käsitsi erilistesse valgetesse pudelitesse. Pudelid on valmistatud kivikeraamikast, seejärel kuumutatud ja värvitud. Ajaloost on teada, et genever ja džinn villiti kunagi sellistesse kivikeraamika kannudesse, et kaitsta jooki päikese ja temperatuuri eest, et toode säilitaks oma algupärase maitse.

Gin Gin ja püsige terved!

TOODETE TELLIMINE:

Toodete tellimine telefonidel 6031845, 6031887, 6031888 või tellimine@tridens.ee

Aadress: Lõõtsa 8, 11415 Tallinn, telefon: +372 603 1800, e-post: info@tridens.ee