Lugupeetud Pädaste Mõisa Sõbrad,

Pädaste Mõisa hooaeg 2019 on lähenemas ning me soovime seda elevust teiega jagada! Pädastes ootavad teid tuttavad ja usaldusväärsed meeskonna liikmed, samas tutvustame ka uusi, kes hoolitsevad teie meeldiva olemise eest.

Nagu ka eelnevatel hooaegadel on meie suurimaks edasiviivaks jõuks pakkuda kõikidele külalistele personaalset kogemust koos meile omanäolise külalislahkuse ja tähelepanuga!

Pädaste Mõis pakub lihtsat luksust koos meeldiva atmosfääri, sarmi ja teenindusega.

Lubage meil meelitada teid ühinema meiega tuleval hooajal..

Martin Breuer
Hotelier & Restaurateur

 

Pädaste Mõis 100 hinnatuima hotelli seas

Reisiväljaanne Fodor’s Travel hindas Muhu saarel tegutsevat Pädaste Mõisa saja parima hotelli hulka maailmas, olles pingereas ainuke Baltikumis ning üks viieteistkümnest hotellist Euroopas.

Oleme tagasihoidlikult uhked ning soovime tänada ka teid, meie külalisi ja sõpru, antud tunnustuse eest!

 

Broneeri otse
Uus kasulik broneerimisviis meie lojaalsetele külalistele

Pakume paeluvaid hüvesid külalistele, kes teevad broneeringu otse läbi hotelli veebilehe www.padaste.ee. Otsebroneeringutega kaasuvate hüvede läbi soovime rikastada teie külastuskogemust ja luua veelgi rohkem meeldejäävaid mälestusi.

Rohkem informatsiooni…

 

Oleme pikendanud sel aastal Pädaste hooaega, et tutvustada teile Muhu Talve Võlumaad ning imelist sügishooaega.Pädaste Mõis on avatud sel hooajal 22. veebruarist kuni 3. novembrini

Muhumaa oma rikkumata looduse ja puhta metsaeluga on eriline sihtkoht talvisel perioodil. Samamoodi eriline on ka sügishooaeg oma inspireeriva rahu, imelise värvide mängu ja jahedate õhtutega kamina ääres.

 

Talvine eripakkumine

Muhu Talve Võlumaa

Imelised üritused terve hooaja vältel

Meil on hea meel tutvustada teile suurepärast valikut üritustest, mis leiavad aset terve Pädaste Mõisa hooaja vältel – alates Vintage jazz kontserdist tunnustatud jazz artisti Hailey Tuck poolt kuni ühe parima Marche piirkonna veinimõisa tutvustuse ja Pädaste Seenenädalavahetuseni välja.

 

Avanädalavahetuse kontsert-õhtusöök Eliis Pärnaga
Laupäev, 23. veebruar

Imeline Eliis Pärna astub üles kontsert-õhtusöögil restoranis Alexander. Kontserdile järgneb kolmekäiguline õhtusöök loodud meie peakoka Stefan Berwangeri poolt spetsiaalselt seda õhtut silmas pidades.

Rohkem informatsiooni…

 

Hailey Tuck vintage jazz kontsert
Laupäev, 23. märts

Meil on tõeliselt hea meel tervitada taaskord ühte ja ainust Hailey Tuck-i, et tähistada kevade algust. Sündinud Texases kuid üles kasvanud 1930ndate jazzi, vintage kleitide ning must-valgete kleitide vaimus, esitab Hailey tõeliselt autentse vintage jazz kontserdi Pädaste Mõisas.

Vintage jazz kontsert on kombineeritud kolmekäigulise õhtusöögiga loodud meie peakoka Stefan Berwanger poolt spetsiaalselt seda õhtut silmas pidades.

Rohkem informatsiooni…

 

Velenosi – Ühe parima Marche piirkonna veinimõisa tutvustus
Laupäev, 27. aprill

Pädaste Collection perekonda kuuluvad ühed parimad veinid Euroopa väiketootjatelt. Üheks selliseks veinimõisaks on Velenosi renessansiaegsest väikelinnast Ascoli Piceno.

Alustame päeva viie Velenosi veini degusteerimisega, mille viib läbi Velenosi ekspordi direktor Marco Germani. Hiljem serveerime imelise kolmekäigulise õhtusöögi sobitatud Velenosi veinidega.

Rohkem informatsiooni…

 

Tenor German Gholami kontsert
Laupäev, 25. mai

German Gholami, tõeliselt unikaalne tenor, ning suurepärane pianist Margus Riimaa astuvad üles kontsert-õhtusöögil restoranis Alexander. Kontserdile järgneb imeline kolmekäiguline õhtusöök loodud meie peakoka Stefan Berwangeri poolt spetsiaalselt seda õhtut silmas pidades.

Rohkem informatsiooni…

 

Kõik sündmused Pädaste Mõisas

Broneeri tuba