EARLY BIRDS SALE ENDS IN 1 WEEK!
Have you purchased your ticket for the conference yet? It’s not too late to get your ticket at a discounted price! Our Early Birds sale ends on September 30th.
GET TICKETS ►
MEET THE SPEAKERS OF THE 2021 EDITION
We are very excited to announce that Tasting Climate Change 2021 will be inviting nearly 25 internationally renowned experts from all over the world. More speakers will be added soon.
MEET THE SPEAKERS ►
Tasting Climate Change is an international event organized on the initiative of Michelle Bouffard, who acts as moderator of the conference. Michelle is sommelier, author, journalist, speaker, educator and consultant.
Facebook
Twitter
Instagram

tastingclimatechange.com

© 2021 Tasting Climate Change

 

Kliimamuutus on juba vana uudis ja puudutab meist igaüht lähemalt või kaudsemalt.

Kuidas mõjutab see viinapuude kasvatust ja veine, mis võimalused on traditsioonilistel veinimaadel ja mis võimalused tekivad potentsiaalselt uutel veinimaadel ?

Sellest kõigest saab lähemalt teada osaledes Tasting Climate Change seminaridel.

Kolmandat korda toimuv Tasting Climate Change koosneb kaheksast seminarist vahemikus 08-30. november, mida viivad läbi tuntud spetsialistid ja eksperdid, kes tutvustavad kuidas kliimamuutuse vastu võidelda või kuidas kohaneda uute oludega.

Rohkem infot leiate Tasting Climate Change kodulehelt:

https://www.tastingclimatechange.com/en/

 

ESA liikmetel, koostööpartneritel ja Pudelipost jälgijatel on võimalus osaleda seminaridel soodushinnaga, soetades pileti enne 30. septembrit.

Soodushinnaga pileti soetamiseks tuleb enne piletitüübi valimist rakendada koodi: FRIENDSTCC2021

Kood avab uue piletiliigi   « Friends Of Tasting Climate Change -40% » , mis annab 40 % soodustuse.

Soeta pilet SIIT