Tartu Cocktail Week

 

22.-30. septembrini toimub juba kolmandat korda Tartu Cocktail Week, mis on nädal täis maitseid!
Tartu Cocktail Week on Eesti Baarmenite Assotsiatsiooni poolt ellukutsutud sündmus, mille eesmärgiks on tutvustada Eestis arenevat kokteilikultuuri ning külalislahkust. 

Eesti Baarmenite Assotsiatsioon propageerib vastutustundliku alkoholi tarbimist ja serveerimist.

 

Kokteilinädal pakub suurepärast võimalust tutvuda Tartus asuvate kokteilibaaride ja restoranidega, kus on au sees peen ja stiilne kokteilikunst. Linna parimad baarmenid on kokku pannud selleks puhuks spetsiaalse kokteilimenüü, mida oodatakse mekkima külaliste poolt.  Kokteilimenüü koosneb kolmest kokteilist nagu mokteil ehk alkoholivaba kokteil, bartender choice ehk maja au ja uhkus ning sellel aastal fookuses olev low abv ehk madala alkoholisisaldusega kokteil.

 

Sellel aastal osaleb Tartu Cocktail Weekil 9 baari/restorani.

Nendeks on: restoran Joyce, Lucky Loore, Kampus, Pubi RP9, Vint Veinibaar & Tapas, Hugo, Kolm Tilli tänavaköök, Väike Kuuba ja Peninuki cocktail bar.

Tartu Cocktail Week toimumisele panid õla alla meie head koostööpartnerid:
Liviko AS, Aldar Eesti OÜ, Balmerk Estonia AS, Amber Distribution Estonia AS, Prike AS, Tridens AS, Gemoss Eesti OÜ, Pernod Ricard Estonia OÜ, Junimperium Distillery OÜ.

 

Kokteilinädala raames on kõikidel külastajatel võimalik hääletada oma lemmikute poolt kuni 29. septembrini (lemmik baar, – baarmen ja – kokteil) ja samuti hindab osalejaid ka professionaalne žürii. Parimatest parimad saavad autasustatud juba 30. septembril.

 

Tartu Cocktail Week on suurepärane võimalus tulla koos sõprade või kolleegidega meeldejäävale maitseelamusele ning nautida linna parimate baarmenite loomingut. Kokteilinädala ajal toimub erinevaid koolitusi, võistlusi ja üritusi, nii et tasub silma peal hoida TCW sotsiaalmeedial või kodulehel.

 

Jälgi TCW tegemisi sotsiaalmeedias:
Facebook – https://www.facebook.com/EBACocktailWeek
Instagram – https://www.instagram.com/ebacocktailweek/
Koduleht – https://cocktailweek.ee

 

Lisainformatsioon:

 

Angelika Larkina

Tallinn Cocktail Week projektijuht

E-post: angelika@barman.ee

Telefon: +372 56 649 850