Juhtub tihti, et tehes seda, mis sulle meeldib, möödub aeg oodatust kiiremini. Nii on juhtunud ka Pädaste Mõisa 2019 aasta sügishooajaga. Võlgneme koos Imre Sooääre ja kogu oma meeskonnaga külalistele ja partneritele suure tänu, et olete täitnud meie mõisamaja, restorani ja spa rõõmu ja positiivsusega! Hotellipidajale on see suurimaks tänutäheks!

Isegi kui selle aasta sügishooaeg on möödas, ei sea me end veel talveunne. Muhu Talve Võlumaaga tutvustame Teile mitut väga põnevat võimalust talve nautimiseks koos Pädastega!

Aitäh Teile ning tere tulemast meie talvehooaega!

Martin Breuer
Hotelier & Restaurateur

 

Aastavahetuse pidu Curly Stringsiga

Pädaste Mõisas ütleme head aega sellele aastale ning võtame vastu uue ühe elegantse õhtuga, mis on täidetud bluegrass muusika, imelise toidu, ilutulestiku, ennustamise, üllatuste ja paljude naerudega.

Rohkem informatsiooni…

 

Imeline talvepuhkus

Sel talvel kutsuvad Chef de Cuisine Stefan Berwanger ja Chef Pâtissier Achim Braitsch koos oma meeskonnaga teid nautima suurepärast külalislahkust.

Rohkem informatsiooni…

 

Jõulupidu Pädate Mõisas

Muhu saar on koht, kuhu põgeneda sellel talvel igapäevase elu eest ning üllatada ennast ja oma kolleege. Olgu selleks päevane lõuna või elegantne õhtusöök Peakoka Ühislauas. Ning miks mitte lubada meil organiseerida teile transport stiilse vanaaegse bussiga.

Rohkem informatsiooni…

 

Privaatne Talumaja

Ööbi Pädaste mugavas ja eraldatud Privaatses Talumajas, mis on saadaval talvisel perioodil iseteenindusliku villamajutusena nautimaks Muhu Talve Võlumaad.

Rohkem informatsiooni…

 

PÄDASTE MANOR – A SMALL LUXURY RESORT & SPA

Pädaste Mõis, Muhu Island, 94716 ESTONIA T: +372 45 48 800 F: +372 45 48 811

www.padaste.ee ; info@padaste.ee