-ALTIA Eesti uudiskiri.
“Tallinn Cocktail Week” tuleb taas!
22.08- 29.08.2020
22.-29. augustini toimub järjekordne Tallinn Cocktail Week, mille koostööpartnerite hulka kuulub ka Altia Eesti. Tule ja osale koos meiega Tallinna kokteilikultuuri tutvustaval nädalal!

Altia Eestil on eripakkumine kokteilinädalaks, mis kehtib kõikidele baaridele, kes teevad kokteile Altia toodetest. Pakkumine kangele alkoholile 1+1 (ostes ühe pudeli, saad teise pudeli tasuta). Lisaks pakume mitmeid muid koostöövõimalusi sh kajastust sotsiaalmeedias. Rohkem infot saab Altia Eesti HoReCa müügiesindajatelt, kelle kontaktid leiad alt.
Altia tootevalikuga on võimalik tutvuda Altia Eesti hinnakirjas, mille leiad SIIT.

Tallinn Cocktail Week tutvustab ja tunnustab linna parimaid kokteilibaare ja joogivõlureid. Käesoleva aasta teemaks on After Dinner.

PS! Seoses olukorraga maailmas on esimesele 50-le registreerujale kokteilinädalal Tallinn Cocktail Week 2020 osalemine tasuta.

Osalemiseks tuleb ette valmistada erimenüü, mis koosneb kolmest kokteilist järgnevates kategooriates: After Dinner (kokteil, mis sobiks nautimiseks pärast õhtusööki), Mokteil (alkoholivaba kokteil) ja Bartender Choice (vabal valikul koostatud retsept).

Registreerimiseks kliki lingil: https://cocktailweek.ee/tcw-2020/

Altia Eesti HoReCa müügiesindajad:
Riho Teder, riho.teder@altia.ee, tel +372 504 8861
Aiki Raudsepp, aiki.raudsepp@altia.ee, tel +372 520 4251

Kohtumiseni kokteilinädalal!

Joogikultuur.ee
ALTIA Pro uudiskiri
 info@altia.ee