Põltsamaa mahlad uues kuues!

Põltsamaa 1l mahlatooted teevad sellel kevadel läbi värskenduse. Tooted saavad uue välimuse ja retseptideski on muudatusi. Mitmetes mahlatoodetes oleme vähendanud suhkrut.

Põltsamaa nektarite peresse lisandub uus toode – Apelsini-mangonektar, millesse on kokku pandud kaks mahlasõprade suurt lemmikut – mahlane apelsin ja magusalt hapukas mango. Nektar on mõnusalt siidise konsistentsiga ja maitses kergelt hapuka alatooniga.

 

Põltsamaa mahlad

 

 
 

 

 

Tähelepanu, Põltsamaa VÄRSKE!

Põltsamaa VÄRSKE kaubamärgi all on poodidesse jõudnud kaks uut mahla, mis ei ole valmistatud kontsentreeritud mahlast.

Apelsinimahl on pressitud Hispaania särava päikese all kasvanud küpsetest apelsinidest ja Õunamahl on pressitud Itaalia õunaaedade mahlastest õuntest.

Mõnus turgutus hommikul ja kogu päeva jooksul.

 

Põltsamaa VÄRSKE

 

 
 

 

 

Uus vesi lööb laineid!

SÕÕM on karge kosutus põhjamaist vett olenemata aastaajast ja meeleolust.

SÕÕM on puhas, stiilse välimusega, sobiliku suurusega pudelis joogivesi.

SÕÕM vett on poes lihtne eristada – mulliga Sõõm ja mullita Sõõm.

 

soom.ee

 

 
 

 

 

Tähistame laulu- ja tantsupeo juubeliaastat koos Põltsamaa suppidega

Tähistamaks selle aasta suursündmust, XXVII laulu- ja XX tantsupidu „Minu arm“, tõime poelettidele 6 erikujundusega suppi.

Peosupid “Laulupeo seljanka”, “Tantsupeo borš”, “Kaerajaani hapukapsaborš”, „Labajala hernesupp“, “Kunglarahva frikadellisupp” ja “Rahvaviisi rassolnik” toovad peomeeleolu igasse Eestimaa nurka.

Põltsamaa on 2019.a juubelilaulu- ja tantsupeo suurtoetaja ning laulu- ja tantsupidude pikaajaline toitlustaja, kes on pidulisi toitnud 2007., 2009., 2011., 2014. ja 2017. aastal.

 

Vaata täpsemalt
 

 

 
Orkla Eesti AS, e-post: info@orkla.ee