Prike
Vein Šampanja Kanged joogid
Kastipakkumine Kinkimiseks Joogiekspert

Prike e-poes on nüüd esindatud Château Minuty kvaliteetsed veinid!

Ikooniline rosé MINUTY

Provence’ist pärit ikooniline rosé kaubamärk Minuty on tuntud oma elegantsi, puhtuse ja rafineeritud maitse poolest. Seda esmaklassilist kaubamärki on Mattoni perekond põlvkondade jooksul välja töötanud ja täiustanud ning see on Saint Tropez’ autentne maitse ja parim etalon!

Soodsa asukohaga viinamarjaistandused asuvad Gassini ja Ramatuelle’i külade mäenõlvadel Saint-Tropez’ lahe kohal. Veinides domineerib viinamarjasortide seas rosé-veinide kuningana tuntud Grenache. Minuty on väärikas peegeldus Provence’i piirkonna olemusest ja elustiilist.

Minuty tooted kuni 19.06.2023 Prike e-poes tutvumishindadega!

Vaata pakkumisi

Minuty M 2022

Hoolikalt valitud viinamarjad Côtes de Provence’i parimatelt maadelt. Otsepressimine, hoolikas selitamine ja madalal temperatuuril kääritamine.

Minuty on peegeldus Provence’i piirkonna olemusest ja elustiilist. Sari M on kombinatsioon värskusest, austusest viinamarja suhtes ja maitsete intensiivsusest ning lausa nõuab sõprade või lähedastega jagamist. Need stiilipuhtad veinid on puhkuse ideaalne jätk.

Minuty M on tõeline naudinguvein, mis kutsub kogu maailma rosé-sõpru rõõmsaid hetki jagama.

Minuty Prestige 2022

Prestige on juba 25 aastat olnud kvaliteetsete rosé veinide konkurentsitu sümbol. Need, selgelt eripärase iseloomuga veinid, on nüüd uue, ehedas Prestige’i stiilis originaalse, elegantse ja modernse välimusega. Prestige’i uus disain on mõeldud seda erakordset veinisorti täiendama ning esile tõstma. Pikk ja sale läbipaistev pudel harmoneerub täiuslikult veini mineraalsete nootidega.

Rose et Or

ROSE et OR on kümne aastaga kujunenud Château Minuty kultuslikuks esindajaks. Ülihoolikas töö iga üksiku maatükiga on andnud tulemuseks veinisordi, mis eristub oma iseloomu ja loodava vahetu naudingu poolest. Selle veinisordi töötasid pikkade aastate jooksul välja Jean-Etienne ja François Matton, soovides luua oma näo järgi veini, mis kehastaks nende põlvkonda.

Viinamarjad on kasvatatud aruka viljeluse põhimõtete järgi edelasse avanevas mereäärses istanduses kiltkivisel mullal.

Minuty 281 2022

Erakordne veinisort, mis eristub väikeste tootmismahtude poolest. See vein on tõeline kontsentraat Provence’ist ja seda valmistatakse keskmiselt 25 aasta vanuste hoolikalt valitud Grenache’i kloonide marjadest, mis on küpsenud Château Minuty hellitavas merelises
kliimas.

281 sümboliseerib Pantone’i sinist värvitooni ja Saint-Tropez’ mere värvust.

Minuty tooted kuni 19.06.2023 Prike e-poes tutvumishindadega!

Mine e-poodi

Tähelepanu!

Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Vein Šampanja Kanged joogid
Kastipakkumine Kinkimiseks Joogiekspert
Peterburi tee 92g, 13816 Tallinn, Estonia
E-R: 08:30-20:00
+372 530 505 08 / epood@prike.ee
Tingimused  |  Privaatsuspoliitika
©Prike 2021.Kõik õigused kaitstud.