veinisober.ee
Sügisveinid

Sügis on kohe käes ja külmemad ilmad annavad vaikselt sellest meile juba ka märku. Seega on nüüd õige aeg tulla avastama meie valikut sügisveinidest, mis pakuvad suurepärast elamust ja maitsenaudingut ning sobivad hästi erinevatele sügisestele pidudele ning koosviibimistele.

Sügisveinide pakkumine
Korra kuus, alates septembrist, ootame harivale aga ka lõbusalt seltskondlikule veiniõhtule. Veinikoolitused toimuvad Chin Chin veinibaaris, samas asub Veinisõbra esinduspood. Koolitus kestab umbes kaks tundi. Peale veinikoolitust saab jääda baari veini nautima ja soovi korral hõrke suupisteid tellida.
Osta koolitus

… ei leidnud endale sobivat koolitust?

 

Kui Sa ei leidnud endale sobivat koolitust või kuupäev ei sobinud, siis sellest pole midagi. Võid meile alati kirjutada, mis teemalist koolitust sooviksid ja mitmekesi koolitusel osaleksite, kindlasti leiame ühise sobiva aja ning saame korraldada veinikoolituse eraüritusena, mida saab jätkata mõnusa õhtu pikendamisega Chin Chin Veinibaaris.

 

Veinisõbra koolitusi viib läbi alati sommeljee, kes vastavalt teemale valib maitsmiseks

5-6 veini. Eraüritustena korraldatud veinikoolituse hinnad algavad 350€ ja sobivad kuni 12 inimesele, orienteeruv koolituse pikkus on kaks tundi. Kui seltskond on suurem, siis koostame eraldi pakkumise. Veinikoolitus on ideaalne osa ka ühest sünnipäevapeost või hoopis ettevõtte üritusest!

 

Soovid veinikoolitust enda seltkonnale, siis kirjuta: info@chinchin.ee

Täname, et olete meiega,

ikka ja alati teie Veinisõbrad!

Tasuta transport

alates 99€

Veinisõbra

kvaliteedistandard

Kiire

reageerimine

Veinisõbra kauplus, Kalaranna 8/11, Tallinn
Telefon +372 5302 3009, email: info@veinisober.ee
Oleme avatud: E-P 11.00-20.00

www.veinisober.ee