Hea Pädaste Mõisa sõber 

Loodan, et käesolevat uudiskirja lugedes, olete hea tervise juures!
Nagu paljud hotellid ja ettevõtted, nii ka Pädaste Mõis on hetkel pikale veninud talveunes.

17. märtsil ei jäänud minule ja Imrele muud võimalust, kui viia meie mõis tagasi talveunne, millest me olime just ärkamas, säilitamaks 25 aastat suurepärast külalislahkust.
Eesmärk oli ja on kaitsta meie meeskonna tervist, nende sissetulekuid ja et meie ettevõte, mis on olnud suunanäitajaks mitmetele kolleegidele, giididele, käsitöölistele ja kohalikele väiketootjatele, on vajalik kogu Muhu saarele. Kõik lootuses, et võime varsti jälle ellu ärgata ja tervitada teid taas!

 

Me loodame teid peatselt jälle näha

Jah, see on armastuse ja kire kuulutus. Kogu meie meeskond tunneb teist puudust, kallid külalised. Pädaste Mõis alati olnud eelkõige erilise külalislahkuse loomise koht, tervitades personaalsusega, pakkudes imelist kogemust ja lubades neil tunda end hästi; auhind tuleb hiljem – see on meie filosoofia. Üsna vanamoeline, kuid siiski väga à la mode javõib olla üha enam tulevikku vaatav.

Me avame 12. juunil

 

Pädaste Mõis on seadnud eesmärgiks taasavada reedel, 12. juunil.
Avanädalavahetus 12-14 juuni toob kaasa palju rõõmu ja meelelahutust, peoperemeesteks on Imre Sooäär ja Martin Breuer kogu mõisaperega!

Minul ja Imrel on suur rõõm ja au teile tutvustada meie põnevat kaasvõõrustajat Tatyana Polyakova´t, Eesti juurtega ülemaailmne kultuuriprominent, etiketiguru ja pikaegne Pädaste fänn.

Tatjana liitub meiega sel nädalavahetusel ja võõrustab külalisi pärastlõunateel, laupäeval, 13. juunil, kus ta jagab isiklikku nägemust koroonajärgsele elule ja tervitab meid õhtul, mis rokib täiega. Laupäeva õhtul naudime kooslaulmist ja suurepärast meeleolu ümber meie suurepärase klaveri hilliste õhtutundideni. Tulge liituge meiega!

Eestis sündinud Tatyana Polyakova pärineb kultuurilembelisest perekonnast ja on töötanud Moët Hennessy´s Pariisis 12 aastat ning õpetab nüüd etiketti ja kombeid Monaco litsentsiga. Ta kirjutab kolumnistina elustiilist ajakirjandusele, on hinnatud kõneleja on-line väljaannetes, samuti tõsielusaadete juht … praegu aga peatub ta Kadriorus sotsiaalses isolatsioonis. Avatud meelega naine, kes paneks isegi sufražeedid punastama ja kellega juba igav ei hakka! Tulge saage osa vürtsikast vestlusest nautides pärastlõunateed.

 

Broneeri Enda Täiuslik Suvi

Hoolitse enda eest hästi – säästa rohkem kui 50% tavahindadest

Külalislahkus
inimlikkuse puudutus

 

Me tunnetame  intuitiivselt, et paljud asjad pole enam kunagi samad, kui maailm sammhaaval taasavaneb.

Mitmed meie prioriteedid on muutunud. Prioriteedid ning hiljuti õpitud uued väärtushinnangud. Oleme need enda pagasisse lisanud, seistes silmitsi keeruliseima olukorraga, mille sarnast ei mäleta mitmed eelnevad põlvkonnad.

Uus reaalsus paiskab meid kõiki tagasi hetke, kus olime alasti nagu vastsündinud. See kurvastab, aga on samas üleskutseks leidmaks uut rõõmu, lootust, vabanemist ja uusi väljakutseid.

Õnneks inimese põhiloomuses olev soov seltskonna, mugavuse ja rõõmu järele pole muutunud. Soov kogeda külalislahkust, kas võõrustajana või võõrustatavana on oluline inimlik väärtus, mis ulatub miljonite aastate taha. Pole vahet, kas sõjas, vaesuses või rikkuses – külalislahkus ühendab ja annab sooja inimlikkuse tunde, mida me kõik igatseme.

Pädastes oleme uuesti kujundamas meie rolli koos helgete peadega nii meie endi hulgast kui ka väljaspoolt. Ja kui sina, meie fänn, soovid kaasa lüüa selles põnevas protsessis, anna endast teada!

Olukord on praegu veel muutlik ja nii reaalsus kui ka meie ideed on arenemisjärgus. Palume teie kannatlikkust veel mõne nädala jagu. Me lubame, et üllatame teid!

 

Truu erakordse külalislahkuse põhimõttele

 

Vaatamata muutustele, mida oleme hetkel Pädaste Mõisas kujundamas, lubame teile, et meie fookus jääb nõudlikele ja paljureisinud külaliste teenindamisele.

Alates avamisest 1996. aastal esimese luksus-sihtkohana Eestis, on meie klientideks ja fännideks olnud pigem paljureisinud külalised, kes on heas mõttes natuke hellitatud ja kvaliteediteadlikud ning kes naudivad reisida aeglaselt rahuldamaks oma kogemusejanu, erinevalt tavaturistidest, kes tihti otsivad vaid kiiret vaheldust. Pikk lause, aga selles peitub tõde; meie tähelepanu oli, on ja jääb erakordsele teenindusele.

Jääme truuks külalislahkuse põhimõttele, millega edukalt alustasime 25 aastat tagasi. Vahepeal küll sisse tuues mõningaid uuendusi nagu meie uues bränd corpus + spiritum terviselaagrid. Järgmine corpus + spiritum terviselaager toimub 15-21. september 2020. Huvi korral külastage https://corpus-spiritum.com/et


Me vajame oma fännide toetust

 

Loodame, et te jääte meiega! Me vajame teie toetust edukaks taassünniks! Meie õnnestumine on osaliselt teie kätes. Tänane klientide lojaalsus on olulisem kui kunagi varem!

 

Oleme veendunud, et kui praegune olukord on lõppenud, siis Pädaste kui sihtkoht teile, teie sõpradele ja sarnaste väärtushinnangutega külalistele on saavutanud suurema väärtuse ja meie tähelepanu on teravnenud, võib-olla just tänu sellele kriisile.

Koos Imrega loodame, et te olete osa sellest uuest Pädaste Mõisast ja me kohtume teiega veel palju kordi. Koos mõisaperega loodame, et võime jätkuvalt lugeda teid meie fännide hulka.

Tere tulemast peatselt tagasi! Me hoiame teid toimuvaga kursis.

 

Martin Breuer ja Imre Sooäär 


Suurepärane pakett nautimaks suvemõnusid, mis on mõeldud just Pädaste fännidele. Lõõgastuge ja nautige seda lihtsat mugavust, mille poolest Pädaste Mõis tuntud on… Leia enda
täiuslik suvi

See atraktiivne pakkumine on saadaval:

12 juuni – 31 august 2020


2-ööline pakett sisaldab

  • tervitusjook saabumisel
  • kaks ööd majutust Deluxe Double kategooria toas Härrastemajas
  • rikkalikud hommikusöögid Talveaias
  • 3-käiguline Table d’Hote õhtusöök Alexandri Söögisaalis mõlemal õhtul
  • hommikune joogaklass “Tõuse ja sära”koos terapeudiga
  • 20 EUR spa krediiti
  • Eriline üllatus Pädaste mōisa poolt

Hind 292 € külalise kohta

Hoolitse enda eest hästi – säästa rohkem kui 50% tavahindadest

Hind on külalise kohta, majutusega kaks inimest toas. Broneeringu kinnitamiseks on vajalik tagastamatu ettemaks broneeringu kogumaksumuses. Eripakkumine kehtib piiratud arvule tubadele. Võivad rakenduda täiendavad piirangud ning kuupäevad, mil pakkumine pole saadaval.

Broneerimiseks võtke meiega ühendust emailil info@padaste.ee või helistage numbril +372 45 48 800 ja mainige “Leia enda täiuslik suvi”.

UUS – Suurem paindlikkus broneeringutele, mis on tehtud otse läbi Pädaste Mõisa

Broneeringute ümbermuutmise poliitika
Kõiki broneeringuid, mis on tehtud otse läbi Pädaste mõisa kodulehe või broneeritud läbi meie Guest Relations Manageri alates 15. aprillist 2020 kuni käesoleva hooaja lõpuni, käsitletakse nüüd palju paindlikumalt. Meie annulleerimiskord jääb samaks, aga lubame meie klientidel muuta broneeringut teisteks kuupäevadeks 2020 aasta jooksul kuni üks nädal enne saabumiskuupäeva.

Saarte sulgemise kaitse
Juhul kui Vabariigi Valitsus peaks ootamatult eriolukorda pikendama või uuesti välja kuulutama 7 päeva enne teie saabumispäeva Pädaste Mõisa, ja te peate enda reisi tühistama, siis lubame teile, et saate enda krediiti kasutada täies ulatuses kas 2020. või 2021. aastal!

Lisainfot Broneeringute ümbermuutmise poliitika ja Saarte sulgemise kaitse kohta

Ka praegu jätkame tõsist tööd

 

Riina Kinsigo meie aednikul on ka ilma klientide kohaloluta kiireimad ajad, sest mõisa park ja Pädaste köögi aiamaa on vaja korda seada ning taimed kasvama panna. Just hiljuti kaevas ta üles rekordilise koguse maapirne, millest meie kokad saavad teile suvel imepäraseid roogi valmistada.

Meie meistrimees Erki Raidal jätkab tubade värskendamisega, samal ajal kui Chef de Cuisine Stefan Berwanger ja Sous-Chef Achim Braitsch valmistavad uusi roogasid, mida suvel nautida. Guest Relations Manager Helbe Saksakulm ja Birgit Toompuu hoolitsevad teie broneeringute eest.

Samal ajal oleme me kõik hoolitsenud selle eest, et meie imelised Pädaste Gourmet tooted jõuaksid turule, et ellu jäämiseks tekitada nautkenegi lisamüüki. Selle kevadine uudistoode Pädaste Mõisa Karulaugu – Metsapähkli Pesto on osutunud tõeliseks klientide lemmikuks. Rohkem infot selle imetoreda toote kohta leiate uudiskirjas edasi.

Kas sina annad meile enda toetuse?

Valige endale sobiv kuupäev ja broneerige endale meelepärane tuba.
Me vajame teie usku meie fännid. Kas tegutsete ja toetate meid?
Vajutage linki ja tehke enda valik!

 

 BRONEERI TUBA SIIN 

 

Oled Pädaste Mõisa fänn?

Ostke Püsikliendi Vautšer

Piiratud rahvusvaheliste ja mandritevaheliste reisivõimaluste korral paljud meie püsikliendid kogu maailmast kahjuks sellel aastal ei saa meid külastada.

Soovime, et kõik meie fännid, kes meie juurde sel hooajal ei jõua, teaksid, et me tunneme teist suurt puudust ja ootame teid meie juurde 2021 hooajal!

Samas kui teil on soov meid toetada sel keerulisel ajal, siis me soovitame teil osta Pädaste Püsikliendi Vautšer. Ostke vautšeri sel hooajal (2020) ja see kehtib kogu järgmise (2021) aasta. Ja tänulikkuse boonuseks me kingime juurde kaks lisaööd teie broneeringule. Püsikliendi vautšer on saadaval alates 1000€ väärtuses ja selle kordajates.

 

Võta meiega ühendust Püsikliendi Vautšeri ostmiseks


ROHELINE KULD

Meie Karulaugu – Metsapähkli pestost on saanud kiiresti klientide lemmiktoode. Proovige rohelist kulda, see on imehea. Määrige leivale või värsketele kartulitele. Sobib samuti suurepäraselt risoto või pastaga.

Vajutage siia kupongi saamiseks, mis annab teile suurepärase allahindluse meie e-poest ostmisel.

Tervishoid

Suhtume täie tõsidusega nii meie töötajate kui ka külaliste tervisesse ja seepärast oleme välja töötanud tervikliku tervisepoliitika. Oleme aluseks võtnud terviseameti juhised ja samuti parimad soovitused meie rahvusvahelistelt partneritelt. Kuna me asume eemal suurtest keskustest,siis on meil võimalik pakkuda meie külalistele hõredat asustatust, palju värsket õhku ja puutumata loodust.