4. detsembril algusega kl 19.00 on vinoteegis Wine Vixen harukordne võimalus maitsta Gonet-Médeville šampanjamaja kogu šampanjade valikut.
Sellist line-up’i maja toodangust, kus oleks esindatud kõik 3 üheaia marjadest tehtud šampanjat ja 2 prestige cuvéed – valget ja roosat Cuvée Théophile – pole Eestimaa pinnal veel korraga välja toodud.
Gonet-Médeville on Bisseuil külas asuv väike grower-maja, mis teeb šampanjasid ainult oma viinaaedade marjadest, laagerdab paljusid baasveine tammevaatides ja teostab oma aastakäigušampanjade puhul ülipikka pudelilaagerdust.
Veinimeister Xavier Gonet on mitmendat põlve veinimeister ning tema ja ta suguvõsa omab viinaaedu erinevates regiooni külades. Tema abikaasa Julie on kuulsa Chateau Gilette veinimõisa omanik Bordeaux’s Sauternes’ külas.
Gonet-Médeville šampanjad on olnud Vins de France tooteportfelli uhkuseks juba üle kümne aasta ja võime uhkusega väita, et tegemist on sisuliselt esimese grower-majaga, mis aastal 2010 meie veiniturul kanda kinnitas ja edukaks osutus.
Ootame kõiki šampanjasõpru sellele ekslusiivsele degustatsioonile!
Maitsmisele tulevate šampanjade valiku ja broneerimise lisainfo leiate juuresolevalt flaierilt!