Prike
Vein Šampanja Kanged joogid
Kastipakkumine Kinkimiseks Joogiekspert

Tere, hea klient!

Prike e-poes on lai valik suurepäraseid rosé veine:

Eksklusiivne ja elegantne
CHÂTEAU D’ESCLANS

Rikkaliku ajalooga Château d’Esclans’i rosé veinides on ühendatud Provence’i traditsioonid ja parimad uuenduslikud veinitegemise meetodid. Veinimaja on tuntud vanade Grenache’i viinapuude poolest, mille viljad on eriliselt küllusliku maitsega. Veinimeistrite kunstiline lähenemine ühes suurepäraste viinamarjadega annavad tulemuseks elegantsed ning lummava iseloomuga roosad veinid.

Château d’Esclansi parimaks veiniks peetud Garrus Rosé on tõeline meistriteos, kus Provence’i piirkonna päikese ja pinnase mõju põimuvad hoole ning pühendumisega, luues midagi unustamatut.

Lõhnabukett avaneb õrnade lilleliste nootide ja värske puuviljasäraga, viies meeled romantilisele rännakule Lõuna-Prantsusmaa maalilisele maastikule. Tegemist on veinielamusega, mis kombineerib endas ajatut elegantsi ning kaasaegset rafineeritust, olles ilmselge valik neile, kes hindavad parimat nii veinis kui elus.

Piiratud kogus Château d’Esclans Garrus Provence Rosé’d saadaval Prike e-poes.

Mine e-poodi

Ikooniline rosé

MINUTY

Provence’ist pärit ikooniline rosé kaubamärk Minuty on tuntud oma elegantsi, puhtuse ja rafineeritud maitse poolest. Seda esmaklassilist kaubamärki on Mattoni perekond põlvkondade jooksul välja töötanud ja täiustanud ning see on Saint Tropez’ autentne maitse ja parim etalon!

Soodsa asukohaga viinamarjaistandused asuvad Gassini ja Ramatuelle’i külade mäenõlvadel Saint-Tropez’ lahe kohal. Veinides domineerib viinamarjasortide seas rosé-veinide kuningana tuntud Grenache. Minuty on väärikas peegeldus Provence’i piirkonna olemusest ja elustiilist.

Mine e-poodi

Allram

Appassinero

Finca Bacara

Kylie Minogue

Kylie Minogue

Masseria Altemura

Masso Antico

Quintas de Melgaço

Vera

Zonin

Nende ja paljude teiste suurepäraste brändide roséd leiad Prike e-poest.

Mine e-poodi

Tähelepanu!

Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Vein Šampanja Kanged joogid
Kastipakkumine Kinkimiseks Joogiekspert
Peterburi tee 92g, 13816 Tallinn, Estonia
E-R: 08:30-20:00
+372 530 505 08 / epood@prike.ee
Tingimused  |  Privaatsuspoliitika
©Prike 2021.Kõik õigused kaitstud.

Nende ja paljude teiste suurepäraste brändide rosé veinid leiad Prike e-poest.