22. aprillil kl 19:00 saame veebikoolitusel tuttavaks tippkvaliteediga RECAREDO orgaaniliste ja biodünaamiliste vahuveinidega Katalooniast Hispaanias. Iga sõõm on täis luksust ja pidulikkust!

 

Sündmusele registreerunutele saadame ZOOM keskkonnas toimuva videokõne lingi, millele vajutamisel oledki mugavalt saabunud arvuti vahendusel mullikoolitusele. Soovitame aegsasti laadida alla ning installida veebikoolituseks vajalik ZOOM tarkvara SIIT (ajakulu umbes 1 minut).

Soetatud joogi(d) toimetame mõned päevad enne degustatsiooni toimumist tellimisel valitud SmartPost pakiautomaati.

Koolitusest osavõtuks on vaja lihtsalt soetada ükskõik milline RECAREDO vahuvein allolevast nimekirjast.

 

VAATA VEINE SIIT

 

Loomulikult võid soetada ka mitu erinevat jooki. Täiendavat tasu koolituse ja jookide transpordi eest pakiautomaati enam ei lisandu – pilet Recaredo Mulliveinide Meistriklassile 22. aprillil on tagatud koos joogiostuga.

Soetatud veini(d) saadame enne koolituse toimumise kuupäeva valitud SmartPosti pakiautomaati. Palun lisa sobiva pakiautomaat asukoht registreerumisel lahtrisse “Lisa märkmed kohaletoimetamise kohta”. Sobivaima automaadi asukoha leiad SIIT.

NB! KINKEKAARTIDEGA sellele koolitusele registreeruda ei saa. Osalemine on tasuta, kui tellid SIP-ist mistahes RECAREDO sildiga vahuveini.

NB! Koha(d) koolitusele ja joogitarnele garanteerib ettemaksu kohene tasumine läbi pangalingi või PayPal lahenduse. Saab ka maksta arve alusel, kuid selle makseviisi valimisel tellimus veel automaatselt kohti ei broneeri.

Jäid hätta? Saada kiri või helista meile – kontaktid on SIIN

NB! Virtuaalne veiniõhtu Recaredo veinidega 22. aprillil toimub inglise keeles!

 

 

Maailmakuulus veinitootja RECAREDO tähendab üsna paljudele mullisõpradele parimat võimalikku vahuveini, mille sildile ei ole kirjutatud Champagne. Endises CAVA-piirkonnas, nüüdseks uue nimega CORPINNAT aladel tegutsevalt veinimajalt on tulnud suurepäraseid veine juba terve sajandi jagu.

Recaredo tegevjuht Hr Alex Bautista tutvustab lähemalt veinimaja, uut piirkonda CORPINNAT, nende lähenemist orgaanilisele põllumajandusele jpm. Kindlasti saame teada, miks just nende vahuveine on aastaid arvatud maailma parimate hulka. Ja ka seda, mille poolest täpselt on eriline maailma üks uuemaid veinipiirkondi CORPINNAT?

Aastal 1924 rajas Joseph Mata Capellades cava-keldri otse oma kodumaja alla Sant Sadurní d’Anoia ajaloolises keskuses. Tänaseks on Recaredo CORPINNAT aladel pärit vahuveinid nii oma maitse kui maine osas mullimaailmas sisuliselt ületamatud. Kõik veinid arendatakse naturaalkorgi all. Ümberkorkimine ainult käsitsi ja ilma tavapäraselt pudelikaela külmutamata.

Aastast 2006 100% mahetoodang ja esimene biodünaamilise (Demeter) sertifikaadiga Cava-tootja maailmas. Vaid Brut Nature ja vaid aastakäigu vahuveinid, mis laagerdunud settel minimaalselt 30 kuud, reeglina palju rohkem. Näiteks Recaredo tippvein Turó d’en Mota (mille kohta ütles Robert Parker 2012: “Clos d’Ambonnay” of Cava?”) on laagerdunud pudelis üle 10 aasta ja on ka esimene 100% ühe viinaaia (vaid 0,97 ha, istutatud 1940) Xarel·lo viinamarjast vahuvein. Näita meile mullisõpra, kes ei tahaks Recaredo sellist veiniajalugu kasvõi korra maitsta!